Lucescu furcsa, hogy a mérkőzés bírója "zenith"

Zenit Mircea Lucescu vezetőedzője osztotta véleményét arról, hogy mi akadályozta meg a kék-fehér-kék a legjobb labdarúgást a meccs 22. fordulójában Anji (1: 1) mérkőzésével.

"Én magam kérdezem magamtól, miért játszottunk így. Nem szeretem a focit, nem tetszik. Véletlenszerűen hosszú programokat készítettünk, nem kötődtek a kombinációkhoz. A második felét más módon tartották. Miután eltávolította Lombaerts kezdett játszani agresszíven, jobb. Kivéve az utolsó tíz percet, amikor véletlenszerű és kimaradt ellentámadásba mentek.

Az ellenfél nagyon agresszív volt, és sokszor megszakította a játékot, sokan voltak. Furcsa, hogy a bíró csak három percet adott.

Vettünk fontos szemüveget. Probléma volt a sárga lapokkal. Dzyuba, hogy ne szerezze be a negyedik kártyát, ami megfosztotta volna attól, hogy Spartak ellen játszani, néhány pillanat alatt kénytelen volt gondoskodni magáról. És Krishitó helyett ugyanezen okból kellett Chernovot felszabadítania. Továbbá a Lombaerts eltávolítását követően fel kellett szabadítani a Neto-t, aki a "Spartacus" -ot sárga lapokkal is elvesztené. Mindez vezetett ahhoz, ami ma történt, "mondta Lucescu a" Our Football "csatorna levegőjén.

Lucescu furcsa, hogy a mérkőzés bírója
Teljes verzió megtekintése

Talalayev: a vezetők azok, akik főnökökkel vagy sportigazgatókkal - korábbi választottbírókkal rendelkeznek

Az orosz válogatott spanyolországi barátságos meccsre indult

"Baltika" legyőzte a "Spartak-2" -ot 6: 0 pontszámmal

Talalayev sajtótájékoztatón rendezkedett össze újságírókkal

Buffon: a visszatérő meccs Svédországgal fontos lesz az olasz csapat történetében

A Liverpool Riise korábbi labdarúgó-ügynöke lett

A 90-es években. Azok a klubok, amelyek alul mentek. Európa többi része

Heinkes kizárta annak lehetőségét, hogy a "Bavaria"

Alenichev: a "Yenisei" játékosai elhatározták, hogy bosszút állnak a "Tambov"

A mérkőzés szervezői Oroszország - Argentína a "Luzhniki" elemzi a munka eredményeit