9 és 10 lvl klán

Hallottam, hogy senki sem tudja, hogyan növelheti a lvl-t

Az alábbiakban idézetek a fórumokból

Fordítás (ingyenes)
Klán szint

A klán szintjét mostantól a 10. szintig lehet növelni.
Követelmények a 9. szinthez - Clan Hírnév: 40.000, klántagok: 140+ (a fórumokon írják, hogy 120+), Elemek: 150 Véres esküt követelnek (Blood Oaths item)
a 10. szinthez - Clan Hírnév: 40.000, klántagok: 140+, Elemek: 5 Vérbiztosítékok (vérveszteség)

A Vér Oratumot lehet szerezni egy erőd ellenőrzésére vagy egy kastély cseréjére. Vér biztosítását a vár irányításával lehet megszerezni.

A 9/10-es klán szintjén összesen 25 lovagtag vehet fel minden lovagrend számára.

Clan tagjai a klán, amelynek tulajdonosa vagy vár vagy erőd automatikusan lekéri releváns élő készségek.

A klán tagjai nem szerezhetnek lakossági készségeket.

A klán tagjai a kastélytól, a Court Magician NPC-től vagy az NPC egység erődítménytámogató kapitányától szerezhetnek alkategória készségeket.

A klán hírneve, vérátala és vérigazolásának meg kell szereznie az alkategória készségeket.

"Véres esküt nyertek erőd birtoklásáért vagy kastélykereskedésért." Vérpásztorok kaptak egy zár megszerzéséhez. "

„A helyzet a következő: a klán tulajdonában van a vár és hagyja, hogy nem akar, hanem 9. lvl Clan kell tölteni 150 elemet, amely lehet beszerezni csak befogják a várat, de a klán nem tudja megragadni a várat, ha a zár megpróbálta, nem adnak egy elemet ....
Mit tegyek?
A zárolás megtartása mellett a tárgyak is megjelennek. 1 tételt ad a klán 10. szintjére, amely a klán 9. szintjére 30 tételre módosítható. A kastélyokban 1 tételt adnak 6 órás birtoklásért.
Tól Twinkie-klán nehezebb lesz. Pont nem közvetítik. Ie lesz a feje pislog, miután felveszi a megfelelő mennyiségű elemet, hogy a fejét a klán akarja, hogy a lvl 9 és ő APNET klán szinten. Ami engem illet - gemorno”.

Ha van még valami, amit hozzá fogok adni
Szóval, ki fog menni a hívásért)

Kapcsolódó cikkek