5. fokozat az Urálokban

AZ EMBEREK!
Nekem van IMZ-8.103-10. 5 lépésből álló dobozt akarok, és csak a DNEPR-ről szóló cikkeket láttam. Lehetséges, hogy valahogy az ötödik adást továbbítsam az uralomban?

A Dneperskoy box Fordított végrehajtott további pár fogaskerék és parazitás fogaskerék, villa fogaskerék és hátrameneti fokozat ül egy tengely és villa SX blokiruetstsa ugyanazt a lemezt, Kojima pereklyuchayutstsa Ostatnie sebességváltó - ez már az ötödik sor a fentiek alapján, egyszerűen, az Ural box fordított vklyuchaetstsa külön szektort, külön kar, ül egy tengely mentén, de ezek nem a legrosszabb, a legrosszabb - a fogaskerekek SX ispolzuyutstsa kilincskeréktől és indítsa újra a tengelykapcsoló kapcsoló Ah (nem látták élve, meg a kézi, lehetséges, ha életben touch, Kaká és az ötlet jön), lehetővé teszi, hogy konvertálni a Ural CAT 4 CAT 5 Ural predstavlyaetstsa nem lehetséges

Végezze el a Dnyeper öt lépést, és tegye az Urálokat

Amennyire én tudom, ha az URAL "natív" dobozt DNEPRovskoy helyére cseréli, a tolóerő nő, de a sebesség csökken. Az URAL negyedik átvitelének kézikönyvében a sebességfokozat 1,3. A cikkben olvastam, hogy az 5. napon a DNEPR dobozon ez a szám 1.1 vagy akár 1.0. Kiderült, hogy az URAL egy modernizált DNEPR dobozral gyorsabban megy, mint a "natív" eszközzel? Vagy félreértem valamit?

a MotoPhantom számára. Vajon miért lassul le. a szabvány Dnyeper és Ural negyedik 1,3 sebességfokozattal rendelkezik. mintha odindo, vagy egy farkastól és egy útról van szó?

a Shiloh számára. Rendeltem a sebességváltókat a VAZ-on, azt mondják, nem csinálnak fogaskereket ilyen acélból

a biztonságért. WMS ők konkretono a WHA és VAZ nem, de ez lett csak delayutstsa fogaskerék (egy dobozban 6204 hajtómű és hajtótengely készült 18HGT vagy 18HN3A) Mona teszik 35X vagy 45H

a MotoPhantom esetében:
idézet:

Kiderült, hogy az URAL egy korszerűsített DNIPR dobozzal gyorsabban megy, mint a "natív"?

Következtetés, hogy terad legyen!

a MotoPhantom esetében:
idézet:
Kiderül, hogy a frissített URAL DNIPROVS'KYI doboz megy gyorsabban, mint a „természetes”?

Az a következtetés, hogy terra lesz.

És akkor miért van ez a fajta fajta?

Az URAL 4. fokozatban lévő kézikönyve szerint a sebességfokozat 1,3

A Dnapr-on maga az identitás,
idézet:

A cikkben olvastam, hogy az 5. napon a DNEPR mezőben ez a szám 1.1 vagy akár 1.0.

- Meg kell szüntetni, ki kell üríteni és meg kell csinálni.

A MotoPhantom esetében:
Link erre a cikkre nem mondja meg nekem?

Bocsánat. Már megtalálható.

És mennyi az URAL? Stepelka teszi?

A motoros meghajtó drága.
Struck a kijevi eszközöket
előrejelzéssel 1,1 és 1,0 a 30 zöldre
még Péterben is, akkor meredek lecsatlakozó lemezt és
a 10 plug saját készítésű (natív alatt, hogy a lemez nem megy)
Az olcsóbb kiderül egyértelműen.

a MotoPhantom számára. Dniprovaya doboz és ponadezhney, és lágyabb Uralacea lesz

A kommunikációért látogasson el a Motor Fórumunkra

ahol felteheti a kérdést

Kapcsolódó cikkek