Tszka - Spartak

A CSKA az Anjivel (3: 1) rendelkező vendég győzelmével kezdte a szezont, majd a Lokomotiv (1: 3) otthonát elvesztette azonos pontszámmal.

Ezután osztályokon Viktor Goncharenko két győzelmet a görög AEK Athén (2: 0, 1: 0) a Bajnokok Ligája, a két mérkőzést sikeresen elfogadásával „SKA-Habarovszk” (2: 0) a területen.

A házi mérkőzés a Kazan "Ruby" (1: 2) mérkőzésével véget ért a hadsereg klubjának vereségében, aki két gyors célt kihagyott. És az utolsó fordulóban a CSKA Moszkva St. Petersburg nyerte "Tosno" (2: 1).

1,69 CSKA győzelem az egyik félben Ennek eredményeképpen a CSKA Moszkva 9 ponttal az 5. helyet foglalja el az RFPL asztalnál. Az előző szezonban a hadsereg klub mindkét meccsen elvesztette a Spartakot (1: 2, 1: 3).

A "goal + pass" rendszer szerint a CSKA vezető Vitinho és Alan Dzagoev, akik 4 pontot szereztek. Három golezabil Bibras Nath.

Piros-fehér kezdődött az új szezon nem túl sikeres, de a nyitó mérkőzés „Spartacus” a szezon, és nyert egy másik trófeát megnyerte a mérkőzést a Szuperkupa Oroszország fővárosa „Mozdony” (2: 1). A találkozón minden gólt már extra időben értékeltek ki.

A „Spartacus” Oroszország kezdte a bajnokságot vendég derby „Dynamo”. Pontozási kétszer az első félévben, a szünet után osztályokon Carrera hiányzott neki előnyt, így a Dynamo egyenlítésért 90 percében - 2: 2.

Az Ufa-ba való indulás szintén véget ért - a Sergey Semak csapata sikeresen megvédte a csapatot, így nem engedte meg, hogy a főváros vendégei kitűnjenek - 0: 0.

Az első győzelem, a "Spartacus" csak a harmadik fordulóban nyerte meg a mezőnyt, "Krasnodar" (2: 0). A szünet előtt Promes büntetést hajtott végre, Fernando pedig gólt szerzett a játékból.

Massimo Carrera nem engedte el a fő vonalat az ötödik fordulóban a Tula "Arsenal" -val. A spartakisták az első mérkőzésen megnyitották a pontozást, de végül a győztes minden kérdését eltávolították, annak ellenére, hogy az elsöprő előnye elmaradt a mérkőzés utolsó percében - 2: 0.

Ennek eredményeként a 5 ponttal rendelkező moszkvai klub a 10. helyet foglalja el a Premier League-n. A hat Spartak meccs közül öten Quincy Promes sikerült excelben játszani, bár kétszer is megcsinálta a büntetést.

A közelgő mérkőzésen a "Spartacus" nem segít a középpályásoknak Roman Zobninnak és Alexander Timofeevnek.

A bukmékerek úgy gondolják, hogy a közelgő CSKA mérkőzése kedvelik, és a 2.37-es együtthatóval értékeli a házigazdák győzelmét.

A "Spartacus" 2.80-as ajánlata sikere, és a rendszeres időben történő lehívás 3.250-es együtthatóval történik.

2,09 Összesen CSKA Egyéni több mint 1,5 Tabella Csapat nem nagyon fontos, tartsa meg életét a saját törvényei, amely azt mutatta, a mérkőzések „Spartacus” a „Loco”, „Dynamo” és a „Zenith”. CSKA nem olyan hatékony, gép, mivel a jelenlegi „Zenith”, hogy a mérkőzés lesz a találkozó a két közel azonos a versenytársak és a vége, valószínűleg egy döntetlen.

Érdekes lehetőségek „Mindkét csapat gólt” 1,58 és „Gólok: Több mint 2,5” 1,76, valamint az európai Handicap „győzelem” Spartacus „egy cél” - a 1.55.