Orosz jégkorong játékosok fognak játszani 1

Kaland kezdődött már a megelőző napon a játék - technikai problémák miatt az adminisztráció az orosz válogatott vonat a kölni késett fél órát, majd egy órán át, és egy órán át. Ennek eredményeként, a késedelem elérte a csaknem három órán át, és az elején a képzés költözött 6-8 este.

. „Érkeztek ok, mind normál üzemmódban nem hiszem e három órás késéssel nagyban befolyásolja a készítmény a fiúk evett, aludt, most megy az arénába, és fogják képezni, hogy továbbra is a felkészülés a játékot a csehek ellen ..” - mondta az első alelnöke a Szövetség Orosz római jégkorong.

Még azután is, a legtöbb edzés nemzeti edző Harijs Vitolinsh azt mondta, hogy a mérkőzés a Cseh Köztársaság ellen cél Oroszország ellen megvédeni Andrei Vasilevsky, és panaszkodott a fülledtség, hogy uralkodik a párizsi jelenet.

„Ez meleg fülledt, fojtogató, -. Azt mondtam Vitolinsh újságírók - .. Még rosszabb, mint a kölni Köln hidegebb kicsit, legalábbis mi megdermedt akkor nem csinál semmit, és a hátsó már nedves Ha Köln mosógép is csúszott .. van érdes felületű, beszorul. nem vagyunk használják játszik a tikkasztó arénában. úgy érezték, hogy a fiúk egy kicsit zihálva. De minden attól függ, hogyan fogunk játszani. "

Franzus vagy Mrazek?

Cseh csapat kezdett a vb egy vereség a kanadaiak (1: 4), majd nyert öt játékot egy sorban, rangsor második helyen a B csoport, de az utolsó játék napján az előzetes szakaszban engedett a csapat Svájc (1: 3), és csökkent a harmadik helyre.

A szerkezet a csehek hét olyan játékos NHL kapus Petr Mrazek ( "Detroit"), jogvédők Michal Kępno ( "Chicago"), Radko Gudas, előre Jakub Voráček (mindkettő - "Philadelphia"), David Pastrňák ( "Boston"), Tomasz Plekanets ("Montreal"), Vladimir Sobotka ("St. Louis"). Gólkirály a csoportkörben kezdett Pastrnyak (7 pont), a legjobb mesterlövész - Roman Horák ( „Hero”), és korábban játszott a CHL római Cervenka és Michal Řepík, három gólt.

A negyeddöntő kérdés előestéjén megnyílik a Cseh Köztársaság fő kapusa a rájátszásban. Az előzetes szakaszban Mrazek játszott 4 játékok és szerzett 2 győzelem, továbbadása 2,47 gól egy játék, de Pavel Francouz Cseljabinszk „traktor” elnyerte mind a három mérkőzést, hogy feladja három gól (0,99 gól egy játék közepén - a legjobb eredmény a kapusok között, akik több mint két játékot játszottak a versenyen). Az edzői stáb előestéjén a negyeddöntőben csehek eltitkolja a kapus nevét, amely kerül sor a kapunál az első rájátszás játék.

Tíz évvel később

„Orosz játékosoknak meg kell vonni a megfelelő következtetéseket a vereséget, és játszanak a negyeddöntőben a futball - az egyik, hogy megmutattuk a verseny során, akkor az lesz az eredmény.” - mondta a hivatal R-Sport „olimpiai bajnok, alelnöke fejlesztési CHL Valery Kamenszkij .

A Felhasználó kötelezettséget vállal arra, hogy tevékenysége során nem sérti az Orosz Föderáció jelenlegi jogszabályait.

A felhasználó vállalja, hogy tisztelettel beszél a többi résztvevőnek, olvasónak és az anyagban megjelenő személyeknek.

A levélnek tartalmaznia kell:

• Téma - Access Restore
  • Felhasználói bejelentkezés
  • A fenti szabályok megsértését előidéző ​​cselekmények okainak magyarázata és zárolás.

Ha a moderátorok úgy vélik, hogy helyreállíthatja a hozzáférést, akkor ez megtörténik.

A szabályok ismételt megsértése és az újrablokkolás esetén a felhasználó nem állítható vissza, a zár ebben az esetben teljes.