3 Válaszok a moszkvai tulajdonjogról, basmanny, rádiós utcai, 2, p.

Kicsi, csak száz ülés, de ez nem a legfontosabb dolog, nagyon hangulatos légkör van a teljesítmény után, amit nem akarsz elhagyni. Mint minden színházban van minden, és ízlésesen díszített. Nagyon tágas előcsarnok büfé formájában, színészek és színházi munkások portréi. Fel lehet lépni a 2. emeletre, nézd meg a portrékat a művek jeleneteivel. Annak ellenére, hogy csak drámákat tesznek, nem sajnálja, hogy mentél. Szeretem az összes munkát, de leginkább: "Mérgezett tunika" és "Véres esküvő". A legfontosabb dolog. Legközelebb ›

Nagyon kicsi, de hangulatos és bájos a saját színházában. A csarnok kicsi, ami lehetőséget ad arra, hogy részt vegyen a cselekvésben, beleveti a telket és teljes mértékben megtapasztalja a teljesítményt. Úgy tűnik, maga a színpadon vagy. Barátságos személyzet. Jól játszott színészek. A színház, bár kicsi, de a repertoár nagy. Nagyon szeretem itt lenni.

Egy csodálatos színház, csodálatos rendezők, tehetséges színészek, kedves személyzet és érdekes emberi előadások. Nagyon elégedett a légkörrel és a belső térrel, valamint a cselekvés és a szereplők játékával. Nagyon elégedett voltam az estével. Kamara, hangulatos, nagyon kellemes színház.

Kapcsolódó cikkek