School elemek

Ez lehetővé teszi, hogy ellenőrizzék az elemeket. Varázshasználóknak létrehozhatják az elem a saját mana. A meglévő elemek könnyebb és kevésbé költséges, mint létre azt az energiát, ezért célszerű. A kivételek írástudói Air, amelyben egy ilyen funkció csak akkor jelenik meg a külső erős szél (az értesítést az időjárásnak Virtualisa). Kezdve a harmadik középszintű mágusok föld, a víz, a levegő és a tűz jelentősen kontrollálni elem a természetben, az alakját változtatni, hogy ellenőrizzék az áramlás, stb

irányok

Ez lehetővé teszi a használatát a környezeti levegő védelmével vagy támadás. M. mivel minden képességét, hogy ebbe az irányba, a szivattyú fel a negyedik szint, nem lehet pontosan érzékelni a tárgyak jelenlétét a térben egy sugara egy helyen, ha a szabadban található. Az ötödik szint képesség fokozott térérzet és egy bűvész, a szabadban lenni, úgy érzi, nem csak a tárgyak jelenlétét, hanem a körülbelüli térfogata. Ez az érzés segítségével a bűvész mozogni, még a nagyon sötét helyeken. Minél erősebb a szél területén (lásd. Közlemény az időjárásnak Virtualisa), annál élesebb a nemez tárgyakat a térben.

képességek

Védő magic

Önálló képesség. Létrehozza a test körül a görgő levegő örvény, amely nem káros neki, ami eloszlat minden varázslat irányított, és blokkolja a fizikai támadásokat. Fény éri vonja sérülések nem igényelnek orvosi beavatkozást, másodlagos kárt okoznak kórházi ellátást igénylő, haláleset kárt okozott életveszélyes. Akkor lehet alkalmazni, csak magukat. Ha a képesség kifejlesztett Level 3, a szóró kibont minden szinten csökkent a kívánt annak befejezése előtt, valamint ideiglenesen tiltsa meg egy bizonyos területen a test vagy teljes eltávolítása nélkül teljesen, nem tovább, mint 5 perc. Ugyanakkor azt is tanulmányozható csak egy kar az iskola az elemek, amely véd a célzott mágikus és fizikai támadásokat.

Ez létrehoz egy örvény test görgő levegőt időtartama nem haladja meg a 10 percet és 100% -os. Minden egyes blokkolt fény fújja semmilyen fizikai támadás veszít 25% az erő, egy átlagos, ütést - 75%, nem tudnak ellenállni végzetes. Minden irányított mágikus ütés 1. és 2. szint elveszti az összes rendelkezésre álló biztonsági sávot, míg ha az erő nagyobb volt, mint 60%, a lövés van tiltva, ha kevesebb, mint 60%, nem. Minden második irányított varázslatos hosszú hatástartamú veszít 10% erejét. Miután ereje eléri a 0%, vagy lejártakor, örvény enyhül. Megakadályozza az görgő, lassul őket, létrehoz egyfajta diszkomfort helyzet miatt belsejében az örvény.

Ez létrehoz egy örvény test görgő levegőt időtartama nem haladja meg a 30 percet, és a 100% -os. Minden blokkolt fény csapást semmilyen fizikai támadás veszít 20% az erő, az átlagos lövés - 50%, nem tudnak ellenállni végzetes. Minden lövés irányított mágikus szint 3 elveszíti az összes rendelkezésre álló biztonsági sávot, míg ha az erő nagyobb volt, mint 60%, a lövés van tiltva, ha kevesebb, mint 60%, nem. Minden egyes lövés irányított mágikus szint 2 veszít 50% az erő, 1. szint - 40% -os. Minden második irányított varázslatos hosszú hatástartamú veszít 6% erejét. Miután ereje eléri a 0%, vagy lejárati enyhül. Caster kényelmetlenséget okoz helyzet miatt belsejében az örvény.

Ez létrehoz egy örvény test görgő levegőben egy legfeljebb 60 perc hosszú és 100% -os. Minden blokkolt fény csapást semmilyen fizikai támadás veszít 10% az erő, az átlagos lövés - 25%, a halálos csapást - 100%. Minden lövés irányított mágikus szint 4 elveszíti az összes rendelkezésre álló biztonsági sávot, míg ha az erő nagyobb volt, mint 60%, a lövés van tiltva, ha kevesebb, mint 60%, nem. Minden egyes lövés irányított mágikus szint 3 veszít 50% -os a 2. szinten - 40% -os, 1 szint - 25% -os. Minden egyes második irányított mágikus hosszú hatástartamú veszít 4% -os. Miután ereje eléri a 0%, vagy lejárati enyhül.

Ez létrehoz egy örvény test görgő levegőt meg nem haladó időtartamra 90 percig, 100% -os. Minden blokkolt fény csapást semmilyen fizikai támadás elveszíti 5% az erő, az átlagos lövés - 10%, a halálos csapást - 50%. Minden lövés irányított mágikus szint 5 elveszti az összes rendelkezésre álló biztonsági sávot, míg ha az erő nagyobb volt, mint 60%, a lövés van tiltva, ha kevesebb, mint 60%, nem. Minden egyes lövés irányított mágikus szint 4 veszít 50% az erő, 3. szint - 40% -os a 2. szinten - 25% -os, szint 1 - 10% -os. Minden egyes második irányított mágikus hosszú hatástartamú veszít 3% erejét. Miután ereje eléri a 0%, vagy lejárati enyhül.

Ez létrehoz egy örvény test görgő levegőt időtartamra legfeljebb 1 időzónát és ereje 100%. Minden blokkolt fény fújja semmilyen fizikai támadás 0% elveszti erejét rúgás átlagos - 5%, a halálos csapást - 25%. Minden egyes lövés irányított mágikus szint 5 veszít 50% -os 4-es szint - 40% -os 3-szintű - 25% -os 2-es szintű - 10% -os, szintet 10%. Minden egyes második irányított mágikus hosszú hatástartamú veszít 2% -os. Miután ereje eléri a 0%, vagy lejárati enyhül. Amikor az erő a vortex lehet alkalmazni a 100% törési hatást, amelyekben az örvény bővült a sugara 1 méter körül görgő védő emberek akcióban. Blokkolás után bármilyen támadást bármilyen erőt ilyen örvény leállítjuk.