8. fejezet kapcsolatépítés másokkal

Lesz szíves mindenki, aki akar!

Azt akarjuk, hogy másoknak örömet, és ez teljesen természetes. Arra törekszünk, hogy bevetik a bizalom, együttérzés és helyét. Ha tetszeni, kinyitottam az összes ajtót, és mindannyian örömmel állunk szemben, és ez olyan szép! Ebben az esetben a környező örömmel nyújt segítséget és támogatást.

Szeretnénk az embereket, hogy szeretlek? Ezután próbálja valahányszor találkozom velük, nekik valami szépet, és csak így önzetlen. Minél többet adsz, annál többet kapunk cserébe. Minden jó és mi sugárzik a külvilág felé, jön vissza hozzánk, a törvény szerint a keringés jó természetű.

Mi a legegyszerűbb ember szállít a móka? Hogyan simogatni, még anélkül, hogy hozzáérne? Nagyon egyszerűen mondd meg neki valami jó, dicsérni, hogy neki egy bókot! Nem csoda, hogy van egy mondás: „egy kedves szóval és egy macska szép” ...

Értsd meg, hogy minden ember, kivétel nélkül, nem számít, amit ő nem viselnek védő maszkot, szükségük van a szeretet és figyelem. Mindannyian vágynak a dicséretet, mindannyian jóváhagyása szükséges. Azt akarjuk, hogy mások tetszett a megjelenés, intelligencia, az őszinteség, a felelősség, vagy az úgynevezett „képes élni.” Ne feledje, a híres kérdése: „Te tisztelsz engem?!” - tette következik csak a tartós igényeit mindannyiunk jóváhagyásra ...

Tehát, ha azt szeretnénk, hogy kérjük az embereket, és arra késztetik őket együttérzés - dicsérik őket, hogy azok a bókokat, nem fukarkodik a jó szó! És akkor az egész nép találkozott az élet útját lesz a jóakarói.

Hogyan készítsünk egy bók? Nagyon egyszerű! Az egyes ember, ha megnézi azt a jó, nyitott meg, akkor valami jó. Például minden nő, nem számít, milyen a külső adatok nem kellett, hogy boldog, hogy hallani: „Te aranyos!”, „Te ellenállhatatlan!”, „Te szokatlan”, „Mielőtt a varázsa lehetetlen ellenállni!”.

Ami a férfiak, mindannyian örömmel hallja: „Amit te erős!”, „Mi okos”, „Te vagy szokatlanul bájos!”, „Te egy egyedülálló egyén”, stb Általában, hogy bókokat könnyen .. és csak annyit kell tennie, hogy - a vágy, hogy az emberek legalább egy részét a szeretet és az öröm. Légy őszinte nagylelkűség, majd minden megy magától.

Tehát, hogy meleg az emberek, és őszintén szólva, őszintén. Árasztani rájuk a figyelmét, mondjuk jó szó, hogy tudják, és emlékszem a kedvességét. Tedd meg csak azért, mert barátságos és barátságos. Majd lépni, és nem vár semmit cserébe.

És általában, nem számítasz hála az emberek számára a jó cselekedetek. Ha csinálni alapuló elismerést, azt mondják, jól, hol mindannyian érteni és értékelni - nem fog várni semmit. Az emberek úgy érzik, vékony kapzsiság egy mély, tudatalatti szinten. Ha jót teszünk csak úgy, mint mondják, a tompított, akkor jön vissza hozzánk százszorosan!

És most szeretnék megosztani veletek egy gondolat. Mostanában sokszor gondolok, milyen jó lenne, hogy kizárják a beszéd a „nem” szót és a „nem”. És ami a legjobb az egészben, felejtsd el őket, csak akadályoz minket! Ahelyett, hogy segítse, és egyesíti, általuk, éppen ellenkezőleg, felszabadul. Értelemszerűen idéznek bennünk a vágy, hogy harcolni és ellenállni. Most azt fogja magyarázni, mire gondolok (bár már beszéltünk róla az elején a könyv, de most szeretnék kitérni ezt részletesebben).

Nézd, például hány ember kommunikálnak egymással. Azt mondják egymásnak: „Ne merj kiabálj velem! Ne esküszöm! Nem fogom eltűrni ezt!”. És jobb lenne, hogy mondjuk a szavakat a karakter kedvenc rajzfilmek: „Nyugodt, de nyugodt! Srácok, menjünk együtt élni!”. Jelentés, amit ugyanaz marad, csakúgy, mint a pozitív, barátságos hang ezeket a szavakat, remélem, érzi azt. Vagy úgy, például azt mondja: „nem fogom csinálni, nincs ideje.” És mennyivel jobb készült: „Igen, én szívesen! Ez csak elfoglalt vagyok, van sürgős üzlet. " Biztosíthatom önöket, hogy bármilyen hiba lehet kifejezni pozitív, életigenlő formában, például: „Majd meg kell csinálni a következő alkalommal, amikor a kártya sikeresen hazugság!”. A következőkben számos példát lehetett folytatni.

A bibliai parancsolatok azt mondja: „Ne ölj!”, „Ne lopj!”, „Ne paráználkodj”, „Ne tégy hamis tanúságot.” Számomra úgy tűnik, sokkal jobban hangzana: „életet ment”, „tiszteletben mások tulajdonát”, „Légy hű”, „Mondd meg az igazat”, stb By the way, Nemrég olvastam egy könyvet méltó író, Vlagyimir Lermontov (leszármazottja a híres költő), és látta .. benne ugyanaz a példák a Bibliában. Én kellemesen meglepett ez. Egyszer volt, függetlenül jött az ötlet ugyanaz, így ez tényleg ott valami!

A „nem” és a „nem” a tagadás. És remélem, hogy igyekeznek azt állítják, a jó és a jó az életben. Emlékezzünk, hogy a szavak egy hasonlóan mágikus, valamint gondolatainkat. Ők éppen olyan erős!

Saját tapasztalatból tudom mondani, hogy minden ötlet lehet kifejezni pozitív nyilatkozatot. Nemrégiben elkezdtem szorosan figyelemmel kíséri a beszédét, és próbálja, hogy lehetőség szerint cserélje tagadás nyilatkozatot. Kiderült egy izgalmas játék: mielőtt bármit mondasz, azt hiszem, és hogyan kell kifejezni ezt az elképzelést igenlő? Sőt, azt vette észre, hogy ha kicseréli a tagadása a nyilatkozatot, akkor szinte mindig megjelenik humor (beszélünk róla, és a fenti példákat). Nem tudom miért, de ez tényleg igaz! A humorérzék ismert, hogy nagyon barátságos. Ennek eredményeként, mindenki boldog!

Ülj egy székre egyenes háttal. Csukd be a szemed és lazíts ... Lélegezz nyugodtan és szabadon ...

Hagyd, hogy a gondolatok és megnyugodni, és lazíts. Predstavtte hogy lebegnek, mint a felhők az égen, és akkor nyugodtan nézni ...

Élvezze az érzés határtalan nyugalom ...

Képzeljük el, hogy mielőtt húzódik a hatalmas világban. Ez szép: vannak nyíló virágok, gyümölcs érik, a madarak énekét, a patak a folyó, süt a nap!

Most szellemileg mondják:

Adok nekik a meleget a lelked!

Az emberek szeretnek engem!

Kapcsolódó cikkek