8. Az akkumulátor cseréje petárda

Nem megyek bele, hogy ez a dolog működik, akinek szüksége van, hogy nézd, azt fogja mondani, hogyan kell változtatni)

Vannak az alábbi módokon helyére:
1. Az eredeti javítókészlet


Az ára egy új rend 28-30 ezer rubel. Azaz elveszíti relevanciáját, mert nézve az „olcsó” a szétszerelés jelen.
2. cseréje a pozitív kábelt teljesen. Ismét új itt nem lehet látni, a hatalmas munkaerő-költségek változtatni, és nem is mindig lehet találni egy ilyen kábel „ideális”, anélkül, hogy kárt a szigetelés, stb)
3. Mi megbeszéljük alább, akkor az, hogy az eredeti javítókészlet saját kezűleg.

Tehát azt vásárolta lebontásának pozitív akkumulátor kábelt egy pirotechnikai
További vásárolt hullámosság hüvely, pumpás hidraulikus prés, speciális lehúzó kábel szigetelése.

Ezután vágjuk a vásárolt kábel és Csupaszítsa a középső ujj

Most megy az autó, mint mindig egy hosszú és unalmas folyamat az akkumulátor eltávolításával. Tk vezetek 19h ranfletah, pótkerék sugara 17 lesz, hogy onnan, de amíg nincs hely, még lovas

Ideális esetben szükséges volt, hogy mindkettő. Vettem hüvely 50mm2 és 70mm2 kábel keresztmetszete a 12 mm-es,


Réz, sok kábel, ideális esetben kellett volna első mátrix kábel kerekítés, és csak ezután helyezzük a hüvely 50mm2. Tk rám ilyen nem volt beállítva mátrixok, meghatározott 70mm2, préselése 70 az eredmény mátrix nem adott, már több mint krimp 50 th. És aztán minden jól sült el, de van egy kis „füle”


Minden szigetelt, megnéztem a rajt után a közös - hideg. Minden rendben van)

További összegyűjtöttük vissza, majd elment egy számítógépet, és INPA-edik hiba eltávolítjuk a kiégett petárda.


Terhes férfi kiment. Ez az eljárás nem gondolom, hogy a kollektív gazdaság, mert sdalat majdnem eredeti módon és minőségileg)

És most nézd meg, hogyan néz tűz alá petárda akkumulátor

Én mondom ezt, még akkor is húzza meg a rögzítő a terminál a műtét után rendkívül kényelmetlen, mert, mintha „nem elég”, és így tehát látható, hogy a hajtás.

Kinek kell csinálni, mint a - írj egy személyes.

Míg újra találkozunk)

Kapcsolódó cikkek