72 éves Catherine Deneuve elmondta, hogyan kell szép bármely életkorban (fotó)

Catherine Deneuve - egy ikon, a szépség és a bátorság. pirulás előtt a nagy képernyőn időben ő tette a közönséget. Egyrészt azért, mert forgatták meglehetősen explicit jelenetek, másrészt, mert obszcén szép. És ez ugyanaz marad a mai napig. Hogyan csinálta?

szép haj

„Sok éven át festek haját egy világos színű, mert mindig szorgalmasan vigyázni rájuk. Az elmúlt 15 év használat azt jelenti, Christophe Robin (kedvenc márkája a hajápolás Natalia Vodianova - a szerk.). És mint nekik nagyon. Általános szabály, hogy háromhetente csinál cserje maszk tengeri sóval a fejbőr hetente kétszer a fejem, mert ha mosni őket gyakrabban lesznek túlzottan pushitsya. "


jó bőr

72 éves Catherine Deneuve elmondta, hogyan kell szép bármely életkorban (fotó)

Mint Cindy Crawford. Ms. Deneuve védi a bőrt a közvetlen napfénytől: „Édesanyám mindig azt mondta, és a húgom, meg kell, hogy óvakodjanak a nap, mert árt a bőrt. Arra használták, hogy megvédje a bőrt a nap a fiatalok, és jó okkal, mert még most is a bőröm jól néz ki. Mint az anyám, és ő már 105 éves! Ez egyszerűen lenyűgöző. By the way, ő is színésznő, de játszott a színházban. "


ügyes smink

72 éves Catherine Deneuve elmondta, hogyan kell szép bármely életkorban (fotó)

„Mindig is priverzhennitsey természetes smink. És az idősebb kapsz, annál könnyebb lett a smink, de most szükségem van egy jó alapozó. Nagyon fontos, hogy a por volt a magas színvonalú, mert az arcodra minden nap. Meggyőződésem, hogy a make-up - ez jó, mert ez szolgál egy gát a bőrt és a káros külső környezet. "


Ápolt szemöldök

72 éves Catherine Deneuve elmondta, hogyan kell szép bármely életkorban (fotó)

„Szemöldök kell ápolt. A forgatás előtt, mindig azt mondom sminkesek, hogyan jelölje a szemöldököm rendesen. Számomra ez alkalommal a smink még fontosabb, mint a szemét. "


megfelelő pihenés

72 éves Catherine Deneuve elmondta, hogyan kell szép bármely életkorban (fotó)

„Ahhoz, hogy ez a nap, van egy csomó munka, és hogy egy kis szünetet, azt kell egy kis friss levegőt. Tehát, ha van egy kis szabad ideje, kimegyek a természetbe, közelebb a víz. Természetesen én az ilyen utazások nem ruha, mint menni, de én mindig smink. Meg tudom csinálni anélkül, hogy a vörös rúzs. de mindig díszített szemöldökét. És én ne feledkezzünk meg a parfüm, ez - a részem. "


Fragrance a memória

Amikor elkezdek lőni egy új film, mindig vedd egy új ízt és használja addig, amíg a végén a forgatás. Tehát, én hamarosan folytassa egy új projekt, és már kiválasztotta a neki Eau de Magnolia Frederic Malle. Ezután az illat társul rám azokkal felvételeket. "

Is olvasható: Légy, mint egy szupermodell Cindy Crawford kiderült, a top 5 szépség titkát

Minden anyag felkerül beauty.ua helyszínen védi megfelelően ukrán jogszabályok.

erőforrások Edipresse