7. dédelgetett vágya megjelenítési szabályokat - az életem

7. dédelgetett vágya megjelenítési szabályokat - az életem
Úgy tűnik, hogy semmi sem könnyebb megjelenítés vágyak. El tudom képzelni, hogy! Nem egy kicsit róla. Egyesek nem képes képviselni, amit szeretnék, hogy csak a foltok és az összes. Mások, mint például, és képzeld el a kívánt, de valamilyen oknál fogva nem történik semmi a valóságban. Mi a baj? Fogom megosztani veletek a titkot vizualizációs kívánja, hogy a film megvalósult gyorsabb és pontosabb. Végtére is, fontos, hogy ne csak a sebesség, de a pontosság és a teljesítmény.

Az első szabály megjelenítés - cél.

Ki kell választania egy célt határoz a vágy. Ha nem tudja, mit akar pontosan, hogy semmit, és nem jön.

A cél az, hogy a lehető legnagyobb részletességgel. Nem, ha célja, hogy menjen nyaralni, így elképzelhető az összes részletet, hová megy, kivel, mit szeretne látni körül az ünnepek alatt.

Például a megjelenítés pénzt. Ez nem vezethet le, mert nem tudom, hogy mennyire szeretné őket. Jelen van minden részletet szeretne pénzt rubel, dollár, euró, stb Próbáld ki, hogy csak a pénz, és érzem, hogy van nekik a kezét. Bár, hogy jön a pénz, akkor jobb, hogy bemutassa a célra, amelyre szükség van a pénz. Nem akarom, hogy csak tenni egy korsó és bámulni. Ezeket meg kell vásárolni valamit, mint az autók, így a rendelés feladásakor a kocsihoz. Mit érdekel, akkor adja oda, akkor vagy nyer a lottón, vagy kap fizetést? A fő gép, és nem úgy, ahogy.

Gondoljunk csak az eredmény, nem az út a cél.

Ez egy nagyon fontos szabály. Bízz az univerzum eldönteni, hogyan kell adni, hogy mit akar. Ha úgy gondolja, olyan módon, hogy a cél elérése érdekében, akkor elkerülhetetlenül kétségeket. Hogyan kaphatok 4 millió lakást, ha a jövedelem 20 ezer. Rubelt? Egyszer kétséges.

Ezért hagyja el a részleteket jogköreit az utat, miközben ők maguk energiát küld a végső cél.

Ne korlátozza a világegyetem csak egy lehetőség, hogy a kívánt, hadd történjen minden, ami kedvező az Ön számára.

Képzeld el, hogy mi történhet velünk.

Ne feledje, a azt csinálsz, amit akarsz, de ható valakit, akkor követnek el erőszakot ellene. Lehet, hogy ez a személy nem akar csinálni ugyanaz.

Ha azt szeretnénk, hogy férjhez, akkor nem jelentenek konkrét személyt. Képzeld magad a fehér ruhát egy limuzin a vőlegény, boldog.

Ha bántja az anyám, akinek a fia tanul az intézményben, akkor elképzelhető, hogy Ön tartja a diplomáját, olvassa el a nevét, hogy mennyire boldog vagy, hogyan ölelni fiát, stb

Ez minden, ami kell, hogy jelen legyen a mi részvételt. Végtére is, mi eleget vágyainkat.

Szabály két -Required tele érzelemmel kép. Az érzelmek - az üzemanyag a promóció.

Mivel ez a vágyunk, mi kell a feleket, hogy akar. Képzeld el magad már, amelyek a kívánt, és úgy érzi, hallgatni, nézni. Mit érzel? Mit látsz? Mit hallasz? Mit csinálsz?

Például, szeretnék megházasodni. Mit kell elképzelni? Úgy érzem, boldog feleség. Látok egy boldog férj, aki boldogan felvesz (ebben az esetben a férj nem valaki egyedi, de csak egy ember). Hallom a vidám nevetés a férje. Nevetek. Voltam a széleken.

El akarok menni. Én fürödni a meleg tenger, óvatosan én folyadékgyülem. Azt örömmel fröccsenő víz. Én egy fattyú a nap. Jól érzem magam. Látom a sirályok és a delfinek úszott el.

Amit láthatóvá kell hozza meg az öröm és élvezet. Ezért a jelen érzi néhány örömteli érzelmek.

Szabály a harmadik - a hit. Ez a motor a haladás.

Meg kell bizonyosodni arról, hogy kapsz rá. Ne hidd el - változtassa meg a beállítást, akkor megérdemlik, hogy mindent. amit akarsz! Van soha nem történik semmi? Cseréljük ki a telepítési hiba.

Négy szabály - gyakrabban elképzelni, annál gyorsabban megkapjuk a kívánt.

Miután jelen vágya nem elég. Szakíts időt a boldog filmek gyakran. Végtére is, amit tehetünk láthatóvá vágyak lefekvés előtt, az út során a munka, az ebédszünetben. Mi könnyebb: lehunyta a szemét, és képzelje el.

Szabály Five - elengedte a helyzetet.

Talán sokan, akik tudják, hogyan kell helyesen megjeleníteni, ez a fő probléma - összekapcsolása az eredmény.

Képviseli, póz, de nincs eredmény - betegség.

Mit jelent az, hogy nem kell csatolni az eredmény? Ne gondolja: „Nos, ha, ha,” „Semmi sem történik.” Distills gondolatok paraziták. Állj ellenőrzési folyamatot.

Általánosságban elmondható, hogy nem kell várni az eredményt. Ha így történik, akkor ez, és az idő. Povizualizirovali néhány nap, hogy egy számot, és nem várnak tovább. Emlékeztette vágya, ismét bemutatott egy képet, és mindent. Mi nem ellenőrizzük, hogy a folyamatban.

Szabály Six - a vágy, hogy az egyik.

Nem terjednek egy vizualizációt egy csomó vágyak. Legyen idő csak egy kérés egy megjelenítés. Amikor a vágy, hogy tele van az energia, amit tehetünk, és a következő.

Szabály Seven - ha megjelenítés nem működik sokáig, megtudja, miért.

Az egyik lépés, hogy a kívánt eredményt, ami azt írta a cikket teljesítésének vágyak gondolat. Ez a meghatározás az interferencia és azok eltávolítását.

Például a félelem, hogy a saját üzleti, mert még sosem volt, nem kezeli, stb Ez ahhoz vezethet, hogy a stagnálás a cég. Miért az univerzum kapsz valamit, ami akkor remeg a térd, és keresni magának egy idegösszeroppanást?

Ha szeretné, hogy egyedül él, vagy félsz az ellenkező nemű, akkor nem számít, hogy mennyi szemléltesse a család, nem történik semmi.

Ha félek, hogy én kirabolt egy nyérc kabátot vagy bunda, ez erősíti a büszkeség bennem (megmutatom a legjobb!), Akkor soha nem kell változtatni, hogy nem lesz, nem számít, mennyire képviseli.

Desire ne károsítsa, azaz a legyen környezetbarát.

Tehát, ha nem történik semmi sokáig, meg a zaj, cserélje ki a régi beállításokat az új, távolítsa el a félelmeket.

Ehhez segít:

Hooponopono segít eltávolítani blokkok, félelmek és más negatív.

Te magad azt mondják, hogy valaki havonta - ez hosszú, de valaki, és egy éven keresztül - nincs határidő. Minden egyedileg, és ezért nincs sajátosságait. Azt akarom, hogy valaki egy harmadik fél úgy döntött, hogy pontosan mennyi szedése?

Emellett sok függ a cél tartományban. Ha azt akarom, hogy menjen nyaralni egy hónapban, ez egy kifejezés. És ha azt szeretnénk, hogy beköltözik egy új lakás, amely most már nincs pénz, de még mindig a munkából, már van a „hosszú” tartalmazni fogja a több mint egy éve.

A cikk nem azt mondják, hogy a vágy, hogy az élet. Az az igazság, mindenki azt látja, amit látni akar.

„Nem terjednek egy vizualizációt egy csomó vágyak. Szakíts időt csak egy kérés egy rendering. Amikor a vágy, hogy tele van az energia, amit tehetünk, és a következő.”

Kényeztesse magát egy képzelni egy csomó vágyak a különböző területeken - hajsza után két nyulat (esetünkben egy csomó madár) ugyanabban az időben.

Povizualizirovali elsőt, feltöltése energiával, majd továbblépett a következő, képzeljük el a következő célpont.

Nem értünk egyet - nem, ahogy tetszik.

Kapcsolódó cikkek