137 -tól Lebedev

Emlékezz szemantikai rétegek Arkursa. Ez vonatkozik azokra a tojást csak oldalról.


Bárki könnyen jelennek meg, ahol a felső és alsó.

Szinte mindenki egyetért abban, hogy az irányt várja, hogy jobbra, majd vissza - a bal oldalon. Ezt támasztja alá az a tendencia az írás a nyugati kultúrában, és a haladás az óramutató járásával megegyező (a találmány az északi félteke), és bizonyos értelemben, ahogy a mozgás az élet sok ember számára.

Ezek egyesítésével négy alapvető irányokat, de ugyanakkor azt képviseli az összeget a vektorok, amelyek eredményeként nyolc irányban.

Ne hagyjuk, hogy elcsábította a hasonlóság e területek a világ, mert sok országban az emberek különböző elképzelni békét: a mongol előre egyértelműen azt jelenti, mozog a déli, és a lakosok az Oroszország európai, például található alján a déli. ahol a Krímben (és nem Kuba).

A mi rendszer megmutatjuk, hogy vektor összeg felfelé és előrefelé van irányában a jobb felső sarokban. Ez a „pozitív” szög a mozgás irányát két dimenzióban. A másik oldalon ott van tehát a legtöbb „negatív” szög. A vágy a bal felső sarokban látható, mint a felfelé mozgás, de a „nincs ott”, és a jobb alsó - mint arra irányuló kísérletet, hogy „előre a kudarc.” Egy tárgy közepén helyezkedik el, általában nyugodt, és fenntartja a szimmetria a készítmény.

Nézd meg a tömb az érzelmek a szerelvény.

Ezért megpróbáljuk óvatosan (hogy ne csússzon a sámánizmus és a miszticizmus) alkalmazhatja a mátrix az érzelmek a két emblémát olajtársaságok - hazai és külföldi.

Logo Jukosz szakadt ellentétes irányban. Fehér, átlós hajlamosak a bal alsó sarokban. Még ha feltételezzük, hogy az átlók pozitív irányba, ahol voltak megnyomásával a domináns sárga háromszög, amely a második henger lefelé. A jel egyértelműen értékesítik az ügyfél a legenda „a legstabilabb geometriai alakzatot,” de ez az ötlet teljesen hitelét éles szögek és a három összetevő a piramis háromszögek, amelyek mindegyike lefelé irányulnak. Még a kisbetűk, vastag betűvel szedett, nem képes megtartani egy omladozó szerkezetét.

Logo "BP" - a teljes ellentéte. Itt látunk egy szimmetrikus, nyugodt, extrovertált, nap-virágkötészet, hogy két pozitív sugarak felé a két kisbetűvel a nevét. Ez a dinamikus, amely támogatja a superspokoystvie.

Még egy képzetlen szemlélő észre a különbséget a „hajtogatás” és a „jólét” - programozott a jeleket.

Lefogadom, hogy valami, hogy ha egy vállalat „MiG” a dolgok jól mennek, akkor rendelni magamnak egy új logó, a madár meg fog változni természetesen, és ami a legfontosabb, ne használja ferde bal betűk (ami általában természetes).

Most menj el a várost, és hogy hogyan kell alkalmazni a mátrix az érzelmek, akik hivatásszerűen foglalkoznak a hatása az érzelmek.

137 -tól Lebedev

Ami a BP és a Jukosz volna hivatkozni. Ki mondta, hogy a vélemény halad ebbe az irányba? Általában az ellenkezője: hogy Ansel Adams tájképei: előtérbe az árnyékban, hát fény, tekintete eltávolodik a folyó mentén, a fényes foltok oldalán a keret közepén, ha a jelenlegi síkon. Mindenki tudja, hogy még Ansel Adams, aki lövés a felvételeket, és látta a saját szemével. Fordított keretet a háttér sötét volt, és az első megvilágított, és kapcsolja be a betelepülő keretet.

Alkalmazzuk ezt a kérdést: én inkább úgy gondolja, hogy a mozgás megy zöldről sárgára, mint a sötét fény. Akár tetszik, akár nem, a zöld a legtöbb esetben még sötétebb és hidegebb - érzeteket. Ahhoz, hogy a mozgás Jukosz a jogot a bukovok felfelé cikk-cakk. A BP - konvergáló a központ (az úton, napraforgó, ahonnan kölcsönzött a gondolat - hátramenetet, a feketétől a sárga). Ezután úgy gondoljuk, és mi az első, szimbólum, vagy azok értelmezésének, bukovki? Úgy tűnik, Lebegyev a szemét ez ... miért festette a logó a baj? Szerint a logika, kiderül, hogy a vonalkód egyértelműen lefelé irányuló mozgás, jobbra a betűk artlebedev - ez is kell tehát rajzolni?

És viszlát, kedves tudatlan.

És látom sok értelme ebben. Először is, raveete a tudatlanság és a tudatlanság. Lebedev rossz megbirkózott ezzel a feladattal - Én tényleg nem értem, hogy miért van olyan irányban, ahogy az ábrán látható. Fly - nos, csökken - a rossz és fáj, mindez nem vitatkozni. Még rosszabb - vezet egy teljesen megalapozatlan érvek alapján hamis bárki semmiből. Mondhatjuk, hogy bolond vagyok - megmondja, de először be magát (ez általában szükséges, hogy legyen személyes).

Nem szabad elfelejteni, hogy még jól fel, le, ami még rosszabb, ez is relatív fogalom, és meghatározásának kritériuma az irányt itt - az emberek. Nem kell felmagasztalni Lebedev - nem Isten, csak dolgozik a legtöbb helyes és megalkuvást nem ismerő stílusa, ami nem jelenti azt, hogy mindig igaza van. Sőt, beskompromissnost, minden esetben, ez azt jelenti, veszteség és mulasztásokért.

És ne szaladjon el a sarokban: és azt mondta - ne félj azt mondani B „fiatalember”.

Saját elképzeléseim szerint / észlelés - legégetőbb szög a háromszög assotsiiuetsya irányával (azaz a nyíl ->), mert háromszög nem szabályos. Ezért yuzersky =) szempontjából a felső háromszög, a fenébe, hogy milyen színűek, „slip” (keresés) lefelé, úgy tűnik, hogy az egész szám mintegy szétesni. Ha a háromszög épp a „cut” párhuzamos „vonal” (három részre), és a felső világos volt, akkor ah, minden jó lenne, és társul határozott figura.
Végezhető közvélemény =)

Nem egészen értem, miért mindenki annyira elkapta a obsasyvanie logó? Miért nem vitatott alján a plakát? Végtére is, hogy bemutassa ezt a szabályt.
Logosz egy jó, egy rossz, de valaki megmagyarázhatatlan lehet jól, mint egy, hanem valaki más. A szabály az szabály, és ez semmi köze íze.
Próbálják bizonyítani, hogy az ízlése a leginkább megfelelő és minden törvényt kell építeni rajta - legalábbis nem helyes.
És ha a amerikoman megkérdezte, hogy miért a „live” kell írni vele „és” azt mondtam volna, hogy ez szükséges, ez általában mindegy jó öreg „olvasható a primer.”

Poszterek készülnek alján a standard és világosan követi a sorban Lebegyev (vagy a szabályok kialakítása, ahogy tetszik). Szabály illusztrálására.

Saját szempontból én kifejezték nem hibáztatom én nem értek egyet Lebedev. By the way, csak beszélünk háromszögek - mint egy háromszög logó maga is, úgy tűnik, egyszerűen vágva a fehér vonalak.

Saját íze nem a legtökéletesebb - ez csak az én, bár szubjektív. Magyarázni, hogy miért nincs igazam, együgyű sikerült. Nem tolja el tőle, és a szabályokat nem tagadom - Csak azt mondta, hogy a Jukosz illusztrációként nem roll.

A helyesírás még mindig ajánlott alapozó - piszkálni engem a könyv tervezés vagy a pszichológia, ahol mintegy háromszög írva. És hogy mindezek után műveletlen bolondok, mint én a fél ország, és senki nem tudja, milyen irányba a tekintetét.

Kezdve Leonardo da Vinci, és nem Lebegyev számos művész tudatosan használják az arányokat „aranymetszés” Más példák segítségével a szabályok a „aranymetszés” a moziban - a helyét a fő összetevője a keret az egyes pontokat - „a vizuális központ.” négy pont gyakran használják, egymástól 3/8 és 5/8 a élei a gépet. A huszadik században, amikor beszélünk az optimális képméretarányai téglalapok (A0 méretű lap és többféle méretben a fotografikus lemezek (6: 9, 9:12) vagy keretből fólia (gyakran 2: 3), a méret a film és a televíziós képernyők - például 3: 4 vagy 9,16), a különböző lehetőségeket vizsgáltunk. Kiderült, hogy a legtöbb ember nem érzékelik az aranymetszés, mint az optimális, és úgy véli, hogy az arányok „túl kiterjedt.”

A méretei a vásznon a művész festményei gyakran választják összhangban ez az arány.

Kapcsolódó cikkek