03:00 hideg vagy comedy club, vagy extrák casting!

és én nem értem. Ezért ma jött a tömeg Comedy klub (ami megszűnik, akkor valami mást -Ez)
15-00 m.Mayakovskaya, ott rögzítették perc 20 perc (akkor miért vagyunk itt írva? Nem az, hogy van dandártábornok írta nekünk. És akkor, ha egy személy érkezik, csak kullancs, igen, ez az. Mi másolás lakosság. ), majd elhajtott a fehérorosz - külső fagyasztás 40 perc időtartamon választani, gondolat. azt mondta, hogy ez akik nem kapott a kártyát, amely akkor kap pénzt - akar menni szabadságok rendben megy (ment, és rábeszéltem a barátnőjét.), 20 és 30 perc séta a Golden Palace, ott újra döntött, beépített 2-án, hittek Ennek eredményeként.
Te jó ég művezetők! élén az igazgató még mindig tartott 90% -a az embereknek (mielőtt szor 10 építeni, számítani, és keresi a RON), és 10% - férfi, 50! mint a minimum. amely állt egy szörnyű hideg. (Beleértve i. A alázatos szolgája tiéd) egyszerűen hazaküldték. (És én nem mondanám, hogy körülöttem kosye- görbék nem elég vonzó, így a rejtély Feys ellenőrzés továbbra is kifürkészhetetlen.)
Igen, természetesen hozták elnézést (AS blagorodno- Pt ritkán előfordul, köszönöm, íj!). De miért én meg elnézést, bocsánat, nem jár kártérítés az én erkölcsi és anyagi károkat. Töltöttem eredményeként ez casting. és nem az extrák. 6 órán át. sehol!
Uraim, jó művezetők! és mások, mint te! rendezők. ha CASTING - így aztán ezt mondja. hívjon egy ásó ásó. Vagy csak - akkor az emberek gépelés itt, akkor az a személy látni őket. fotók. így csak húzza el. itt. és nem akkor. ha egy óra utazás az Ön számára! 3 órán át állt a hidegben. majd mondd neki, hogy sajnálom.
Elnézést! Elnézést, nem fogadható el. Jobb Naladte munkájukat. És ha -People. majd bánni másokkal, ahogy az emberek.
Ez vonatkozik minden csoportvezetők és hasonszőrű rendezők vonatkozó tömegből Comedy Club.

Vissza az elejére