5 Office boldogság rendelet

5 Office boldogság rendelet

Mondd, mikor utoljára érezte magát a munkámra? Talán, amikor megkapta a díjat, vagy ha végül a főnök elhallgatott munka után? Vagy ha kapok egy esélyt, hogy korai a munkából? Ha igen, akkor azt kell mondani, hogy ez nem a boldogság, hanem a rövid távú öröm.

Emlékezz, mit érez a munka során héten? Mennyi időt szentelt a boldogság? Ez a boldogság, amelyen keresztül meg lehet érezni az ihletet, hogy összhangban a „munka” világ, és nem kell hangsúlyozni. Képzeljük csak el, milyen hangulatban fog hazatérni a család vagy a barátok, amikor az egész nap el fog múlni a boldogság.

Jelenleg 5 nagyon egyszerű és hatékony szabályok, amelyet követően képes lesz változtatni a hozzáállást a munkához és kapni belőle több a pozitív érzelmek.

1. Felejtsd el a címkéket

Ha a munka történt, hogy valami baj van, szükség szerint, és akkor valahogy úgy érzi róla, emlékszem a régi szép kifejezést „emberi tényező”. Minden az emberek hibáznak. Következtetéseket levonni, hogy észre, hogy mi történt, és megáll a végrehajtás is. Annak érdekében, hogy ne tegye magát a tudatalatti label „emberek-probléma”, biztos, hogy emlékszik, hogy milyen kiütés lépés téged elkövetett 5 évvel ezelőtt. Nos, volt egy mosoly? Telik az idő, az emberek majd nevet a, mint oly sok Georgia és aggódott.

2. Keresse meg a linket

Előfordul, hogy a fej tud mászni ilyen buta gondolatok, mint: „A munkám nem értékelik”, vagy „nem vagyok fontos a vállalat számára”, stb Ebben az esetben találják magukat ebben a láncban az események, nézd meg a helyzetet a másik oldalról. Kérdezd meg magadtól:

Ki vagyok hasznos a munka? Mire jó fog történni az életemben, akinek hoztam ezt a szívességet?

Például egy tanácsadó eladta az ügyfelek jó TV, élvezi labdarúgó adás, unokái is szeretem nézni rajzfilmek nagy képernyőn, elkezdtek járni a szomszéd gyerekek, új ismeretségek. Úgy értem, mi lehet a láncreakció a szerepet?

3. koncentrálni a folyamat

Ha Ön képviseli a projekt befejezését vagy feladat, ez egy pozitív hatással van a motiváció. Képzelni, mit fog érezni, ha eléri az eredményt, hogy hogyan lesz a győztes a mások szemében, hogyan vastapssal vagy csak dicsérni - egy nagyszerű eszköz „töltés az agy feldolgozása érdekében.

Így az agy már generál egy csomó lehetséges opciókat megoldani ezt a problémát, de nem koncentrál a folyamatot a feladat, minden marad szinten repül a felhők. Az agy lesz „terhes” ötlet, hogy nem engedi, hogy elismerem, vagy fogadja el más információt, mindaddig, amíg újra skontsentrirueshsya a teljesítményre. Kívülről úgy tűnhet, mintha az ember a ködben, vagy a „nem e világból való.”

4. Jelentkezzen be, hogy a helyzet

A munka, Ön körül sok ember. Mindegyikük egy másik hangulat, a különböző gondolatok és ötletek, és minden más a motiváció. A férfi a csapat úgy van kialakítva, hogy minden tettei által okozott személyes gyarapodás. Ez a tudatalatti önvédelmi elleni érzelmi fájdalom.

5. Állítsa szakadt

Biztos vagyok benne, hogy volt egy ilyen állapot, amikor úgy tűnik, hogy a fej felrobban, ha azt szeretné, hogy egy extra pár kéz vagy a láb, vagy még jobb egy kis szabad asszisztensek. Tehát, van ilyen segítők mellett ők mindig ott vannak.

Itt az egyik közülük - a „közlekedési lámpa”, írja le mindazt, amit egy darab papírra. Piros körök jelöljük az is, hogy a legfontosabb, vagy hosszú időt vesz igénybe a költségeket. Sárga is, hogy meg tudod csinálni most, és a zöld is, hogy tud várni, vagy elhalasztja a következő napig. Így látni fogja a nagy képet, akkor nem kell, hogy minden szem előtt, és ami a legfontosabb, akkor hagyja dolgozni a munkahelyén. Amikor hazaértem, minden figyelem a család. És ha valami bajba, akkor nézd meg a „közlekedési lámpa”, és nyugodjon meg. Végtére is, mindent ellenőrzés alatt.

Ezek az egyszerű és hatékony, ugyanakkor a szabályok jelentősen növelik akkor, öröm a munka világában. Végén a munkanap, akkor kap az irodában egy szerető szülő, hogy valaki kedves felét, vidám barátom, és csak egy boldog ember.

Te egy szakértő, vagy szeretné, hogy az egyik?

Ingyenes ajándék Yitzhak Pintosevicha - „Hogyan válhat egy szakértő, és az álmaidat!”

Kapcsolódó cikkek