100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

Most minden lelkes színes képeket, és én a saját kifestőkönyv! A művészeti terápia sok éven át.

Ez kezdődött gyermekkorban. Minden unokatestvéreim és testvére voltak, mint a japán keresztrejtvények kilátás. Azt odinadtsatiletney lány akart annyira tanulni, de sajnos nem akarja, hogy tanítják ezt. Azért jöttek, hogy a nagymamája községben leto.I bal miután elfoglalták a sajtó, azt elsajátította magam)

De nem volt könnyű (egész oldalas romos képeket.

Van nagy tapasztalattal megoldásában! És most azt kérdezik tőlem, hogy tanítani, hogy megoldja ezeket a rejtvényeket.

Van egy ceruza és toll van gitt (hiba esetén)

De még most is. Néhány kép nem tudok rájönni, hogy ne lásd, hogyan jut el a választ.

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

Korábban, papír fehér volt és erősebb, most valamilyen okból kezdett menteni.

Itt van, amit nem sejtette keresztrejtvény

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

A legfontosabb dolog az ilyen rejtvények kezdeni! Az ötlet az, hogy a kép és az összes számot kiegyenlített.

1) Figyeljünk a számjegyeinek összege a soraiban. Ha vízszintesen 25 sejtek, amelyek úgy néznek-e az összeg számok oszlopok 25. Hisszük és rések között. Például, ha azt látjuk, 5 szabad sejtek és mi a szám 2,2 nyugodtan festeni, és helyezzük a kettes * a teljes 5.

A kép 40 függőleges sejtekben. 31. És akkor még: visszaszámlálást a felső 31 cella és feljegyzést. Az alábbiakban a 31. és ez az a rész, amely festett keresztbe! Ez igaz mindenhol.

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

2) Akkor fesse át az első szám a bal oldali oszlopban. Ha a sejtek száma, vagy fesse át, miután egy beállított vagy krestik.Tak mi elválasztja őket a következő szürke cellákban.

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

3) A folyamat azt látjuk, hogy a felső oszlop festhető át, mert ha egy pont után árnyalt sejt, nyugodtan menjen, és zárja be.

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

4) Ha az összes sejtet árnyékos vállalja az erőfeszítést árnyékos helyet. Ez a bal felső elé szám 11. Kérjük, vegye figyelembe, hogy nem lehet festeni bal ingyenes számot a falra, mert az elején a 11-sejtek nem lehet ott, ezért a végét a 11 sejtekben. de nem ad meg, miután azt a pontot lehetséges számát prodolzhitsya..Analogichno működik minden ilyen helyzetekben.

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

Tekintettel arra, hogy a bal felső sarokban már nem éppen festett sejtek számíthatunk 31 cella még alacsonyabb, és festeni őket, mint mi a 4. bekezdésben az nem hozta kontsa.No pontot.

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

6.) A festék alatt mindent, ami lehetséges, és keresse meg a nyomokat.

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

Vízszintesen a negyedik sor alulról látjuk, van 15. Nem ugyanaz a dolog, mint egy 31. keresünk teljes árnyékolt terület. Akkor azt látjuk, hogy a felső van 9.Tak átfesteni csak a vége előtt példaként része lehívásra kerülő és így tovább, mindenki.

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

7.) Látjuk, hogy a bal oldalon van számos rk e egyetlen olyan egység, amely megadja nekünk a jogot, hogy jelölje meg a készüléket, és onnantól kezdve egyszerűen fesse át 7 függőlegesen.

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

8) Most figyeljen az 5-ös szám a bal felső. Vannak olyan számok 2,7,1,7,4. Ebben az intervallumban látható, hogy lehetséges, hogy festeni valamit, de nem tudjuk, hogy eljön egy egységnyi hét? Számolja és kap, hogy az 1. és a 7. azaz 9 sejt szükséges, akkor ugyanaz csak 8! Tehát ebben az intervallumban egyetlen egység ostaetsya.Vse többi helyet jelöli a pontot. Ezután fessük be a hét árnyékos egyik sejtből.

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

9) keresünk az összes lehetőséget, és továbbra is ebben a szellemben.

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

Egy másik pont. Nézze meg közelebbről az utolsó sor a 6. és 8. Két árnyékolt terület kletok.Pervye 2 sejtek együtt lesz a 6, de ahol van egy 8. Látjuk az árnyékolt cellát, és ebből számol 8-sejtek és az a többi pont. Segít néha olyan helyzetekben Dumb talál további döntést.

10) Ezt követően, azt hiszem, értem az algoritmus természetesen ebben az esetben a legfontosabb dolog, hogy a kéz, mint én most csak egy pillantással megállapítani, hogyan is festeni! és itt van egy kép kiderült!

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

Ha nem világos, hogy mit tegyen innen válaszokat:

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

Csakúgy, mint a tippeket, hogyan lehet tanulni:

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

De az ilyen risunochki kaptam:

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

100 japán keresztrejtvények - „az én művészetterápiás

- Ez időt vesz igénybe

-Egyes rejtvények nem értik, hogyan kell kezdeni, majd folytatni

- A legfontosabb számomra, segít pihenni. Fejét hagyva megoldásában

- proschityvaya számok dolgozó fejét! Fejlesztése!

Itt egy jó tipp kiderült! Megpróbáltam. Ha kérdése van kérni!

Köszönjük a figyelmet!

Kívánok minden béke és jóság!

És el tudja olvasni az én véleménye a többi hobbi:

Kapcsolódó cikkek