3. A Tanács, amely szeretnék hallani 22

Felnövő fiatalok gyakran megkérdezik, hogy hogyan sikerül. Ez egy nagyon jó kérdés, de ha hallom, mindig eszembe jut a régi vicc. „Miért felnőttek kérdezzük a gyermekeket, hogy mit akarnak lenni, ha felnőnek? Mert, hogy keres egy tisztességes lehetőségeket!” Nevetett magamnak, bevallom, hogy a hibákat, amelyeket tettem, megvan a maga varázsa. Visszatérve a kérdésre, azt össze, amit most tudok, hogy tudtam, mikor volt 22. Azóta sok minden változott, de úgy vélem, hogy egyes alapelveit kiállta az idő próbáját, és még mindig relevánsak azok akik szeretnék megtalálni a helyüket a világban.

Ha tudnék beszélni, hogy egy 22 éves, azt mondanám:

Nem „én”, hanem „mi”. Légy kész arra, hogy egyesítse a többiekkel, és együtt leküzdeni nehézségek.

Az élet - ez egy csapatjáték, és jó csapatjátékos aki valaha is el több, mint egy jó játékos. A sikeres emberek nem játszanak a személyes nyereség, akarnak elérni valamit. Csapatmunka mindig hozza a legjobb eredményt.

Ne hagyja abba a tanulást. kíváncsiság értékes együttható nagyobb, mint az IQ.

Mindannyian és befejezetlen marad részleteket. Mindig tanácsot, hogy fordítson nagyobb figyelmet a problémára, hanem a megoldást. Ehhez meg kell, hogy kíváncsi és ihletet kívülről. Tedd fel magadnak a három kérdést:

(1) Aki már megoldotta ezeket a problémákat külső én vállalat vagy iparág? Mit tanulhatok tőlük?

(2) Azok, akik próbálták megoldani ezeket a problémákat külső én vállalat vagy iparág? Mit tanulhatok tőlük?

(3) Milyen lehetőségek állnak tartottam mielőtt a végső döntést? Tudom, hogy miért tartom a választott opció a leginkább megfelelő?

Nézzünk szembe, és elismerik, hogy a siker és a kudarc egyaránt lehetőséget nyújt a tanulás. Anatole France mondta egyszer: „Én inkább a bolondság közömbösség bölcsesség a szenvedély.”

Beris a munka, amelyet senki sem akar csinálni

Elvégzése során a legnehezebb, és kellemetlen feladat, akkor még több tudást, mint a saját komfort zónában. Minden cég a munkát, hogy senki sem akar csinálni. A kezdeményezést, kitűnjön a tömegből, és szerzett hírnevet, mint egy értékes és megbízható előadóművész.

Technológiának köszönhetően a válasz egyáltalán nem kérdés. Mindennek alapja az emberek. Millenialam (és mindenki másnak is!) Fontos tudni, hogy a legnagyobb győzelem azoké, akik mindig a „mi” több mint „én”.

Brad Smith, linkedin.com. Fordítás: Olga Ayrapetova

Kapcsolódó cikkek