12 Magyarázat az emberek, akik kijutni minden helyzetben

Magyarázat programozó:
Én reggel, mint rendesen, felöltözött, és kiment a házból. Léptem az ágy fölött, és megfogta a lány és ki kell kapcsolni, meg kellett vetkőzz újra. Ez eltartott egy ideig, azzal az eredménnyel, hogy elkéstem a munkából.

Magyarázat Anna:
Szisztematikusan későn, mert úgy vélem, hogy minden, ami kapcsolódik a munkát kell megközelíteni rendszeresen.

Magyarázat Sergey:
Elkésik a munkából egy fél órát, mert még mindig nem csinál semmit, hogy tíz, iszunk teát reggel, és én annyira nem illik.

Magyarázat mindig késő:
Késői több okból is. Azt autót vezetni - az út nem kiszámítható, és életüket kockáztatják kedvéért 10 perc munkaidő, fontolja lovaglás idiotizmus. Mert látni. Nem dohányzom 2. igénypont amely azt mondja, hogy ellentétben a 90% -a irodai dolgozók, rágyújtok szünetek helyett 5-10 percig, pontosabban 50 perc egy nap, míg a többiek rúgott tészta, én vagyok a munkahelyen
és dolgozom! További cm. 3. igénypont. Mivel én vagyok a felelős személy, akkor legalább 2-szer egy hónapban meg kell maradni a munkahelyen, míg 23-00 (az iroda zárva) és a munka! Mert azok, akik 50 perc naponta elszívott az elmúlt hónapban felhalmozódnak 16 órával és nem birkóznak meg a munkájukat cserben. Így, 16 óra, 8 óra, a szünet feldolgozási = 24 óra
hónapban többet kell dolgozni, és mint bárki más volt irodánkban, és a késői maximum 2 órát havonta. Ha a vezetés nem lát gazdasági hasznot én, hogy későn, lehet rúgni, és talál más pontosabb alkalmazottja. Azt kívánom, hogy ő volt a dohányzás, és jön dolgozni időben minden hónapban loptad 2 munkanapon belül.

Magyarázat Yuri:
Elkéstem a munkából, mert az egészséges életmódot! Elmentem dolgozni a korai, hanem azért, mert én nem a cigaretta kaptam szilárdan a dobban. Elmentem a klinikára, de zárva volt. Aztán vettem egy üveg vodkát, és elkezdte mosni a sebet. Ezért érzek alkohol, Eltört arcát, és a rossz beszéd és koordinációs mozgások - az eredmény egy agyrázkódást! Nem ittam, őszintén.

Magyarázat könyvelő:
Elkéstem a három órát, hogy reggel óta volt egy álma, hogy a mérleg végül konvergált. Az eredmény egy sor erős orgazmus nélküli. Kérem adja meg a helyzetét.

magyarázó Deniska
Nem voltam késő, és be kell állítani a jelenleg megfelelő elégtelen tegnap és fordítottan arányos a normability.

Magyarázat Jurij Jurijevics:
Késtem dolgozni. Ennek oka a helytelen viselkedéssel meglehetősen titokzatos és gyökeres több birodalmában az irracionális, ezért nem tudok adni, hogy mi történt, nem számít, milyen legyen egy elfogadható magyarázatot. Ahogy az ember a finom lelki szervezet, nem tudok segíteni, de úgy érzi, a teljes mélysége én ősszel, de ugyanezen okból nem folytatódhat. Ez lehetővé teszi számomra, hogy még gondolni a lehetőséget megismétlődését.
I-hez:
1. megvizsgálja az esetet, mint egy félreértés,
2. bánnak velem kíméletesen, különösen azért, mert az a része, a lélek
gyötrelem (Lásd fent.) már megkapta.

magyarázó Victor
Késtem, mert nem fizetnek, hogy a havi bér az időben! Will dühös, én kirúgnak!