Szabályzat torna backgammon játékos 2018

1. A résztvevők a verseny

1.3. A pénz fogadás a verseny nem áll rendelkezésre.

1.4. Miután a verseny határozza meg a győztes és a díjazottak a verseny az egyéni versenyben.

2. RENDSZER A torna
2.1. A verseny kerül megrendezésre két szakaszból áll: a selejtező svájci, rájátszás pulóverek. Selejtező 4. szakasz Tour. Az eredmények szerint a 8 résztvevő megy a rájátszásba. (Lehet, hogy pontosabb időtartama -az szakaszaiban függően a nagyszámú résztvevővel).

2.2. Idő a túra 1 órán át. Bármely pontján a játék (a csapat az utolsó fél), a bíró vagy a felek bármelyike ​​kérheti a telepítés egy asztali óra. Ebben az esetben a fennmaradó időt, amíg a végén a túra fele-fele arányban a résztvevők és a játék megy tovább az idő ellenőrzése. Az esés a kontroll zászlót egyik tagja a párt legyőzte a pontszám (játékidő). (A szám a kitüntetett pont)
2.3. 5 perc múlva a túra ideje, a bíró kiad egy parancsot az utolsó fél. A csapat tagjai, akik nem játszanak egy meccset (kivéve a táblákat az óra), már meg is kezdte, hogy ki a párt és rögzítse a mérkőzés eredményére pontban végén a párt, a győztes határozza meg prioritásként a pontokat. Kezdeni egy új párt, miután a bejelentés a parancs lehetetlen. Abban az esetben, néhány asztal, a sorsolás időpontjában meghatározott a túra, a torna bíró doigryvanie egy további fél ezeket a táblázatokat, a győztes ez a párt lesz a győztes a mérkőzés.
2.4. Backgammon időmérő fázisillesztést eredmény mindig a következő: 7 pont a győztesnek (nem számít, milyen pontszámot kapott a kétszeresére nő) száma kapnak pontokat a vesztes.
3. ülésrend

3.1. Kezdete előtt a verseny, és a sorsolás kerül megrendezésre minden résztvevő kap egy sorszámot a verseny, melyben lesz rangsorolva vége előtt a verseny. Ülőhely az első fordulóban szerint történik a rendszer 1-2, 3-4, stb

3.2. Az első körben játsszák melegítőfelsők rendszer: 1-8, 2-7, 3-6, 4-5; a második fordulóban: 1-8 győztes a győztes 4-5, 2-7 győztes ellen a győztes 3-6.

4. Egyezmény, A túra időtartama, a helyek elosztása.

4.1. Egyezmény a nagy backgammon versenyre:

egyeznek meg a 3 pontot, mars, 60 perc (jelzett idő a túra, azaz a két játékos összesen)

Döntő, a mérkőzés a harmadik helyért mérkőzés 5 pont, mars, 90 perc.
4.2. Egyezmény a rövid backgammon versenyre:

A bajnokságot a nemzetközi szabályokat.

mérkőzés 7 pont, kocka, füstölt sonka, 60 perc

Elődöntőben 9 pont, kocka, füstölt sonka, 70 perc
Döntő, a mérkőzést a 3. helyen mérkőzés 11 pontig, kocka, füstölt sonka, 90 perc
4.3. A helyek elosztása a minősítő szakaszban a (svájci):
- A fő mutató - a játékok számát megnyerte;
- ha az első szám a két vagy több résztvevő, az eredmény egy személyes találkozó (zárt ülést);
- ha nem az összes személyes találkozások játszottak, a különbség a nyert elvesztett pontokat;
5. versenyek időbeosztása
5.1. A torna ütemtervnek megfelelően a belső ülések.
5.2. Idő doigryvanie döntők (ha szükséges) végezzük egyeztetve a résztvevők.
6. VÉGZÉSE a torna
6.1. Miután a sorsolás, és az ülés a verseny játékvezető megadja a parancsot, hogy indítsa el. Bármely párt indult, mielőtt a start jel lehet szakítani a bíró a verseny, ha érdekei megkívánják a torna.
6.2. Késések elején a túra nem szívesen. Ha játékos hiányzik az elején a következő fordulóban egy ideig több mint a fele a várakozási idő a turné, vagy kiütéssel a játékos más okból bíró díjat neki egy vereség.
6.3. 5 perccel a túra előtt, amikor a bíró nem adja ki a legutóbbi fél. A csapat tagjai által vezérelt említett intézkedések 2.3 E rendelet.
7. MEGÍTÉLÉSE
7.1. GS verseny a legfontosabb személy az a verseny, az ő döntése végleges. Egyet nem értés esetén a döntést a bírák tanács szerint Org. Bizottság szerint az általános szabályok a találkozó.
7.2. A vita a bíró ítélhet az eredményt, saját belátása szerint, miközben vezetett a nemzetközi játékszabályokat.
7.3. A bíró a jogot, hogy megtagadja bármely játékos a jogot, hogy további részvétel a verseny az etikátlan viselkedés az asztalnál semmilyen formában.
7.4. A szervezők remélik, hogy minden résztvevő fog végezni tisztességes harc.