5 legnagyobb botrányok Eminem

Elvesztettem 20 KG >>

kikérdezés

5 legnagyobb botrányok Eminem

Bosszúálló Slim Shady

5 legnagyobb botrányok Eminem

Kapcsolata Kim Mathers és felesége is, nem állja ki a próbát körülmények között, és kemény gondolkodású fehér rapper. Még mielőtt a hivatalos válás, Eminem nem habozott, hogy „kill” felesége az ő dalait, és dobja a folyóba (97 „Bonnie és Clyde). És miután Kim unatkozik örök veszekedés és vádaskodás, Marshall még mindig üldözte, „elhárítani” az új udvarló. Megverte volt szerető fan fegyvert, és van egy büntetett előéletű 2 évig illegális birtoklása karok azonban feltétele. Érdemes megjegyezni, hogy 5 év múlva a pár újra együtt, és még hivatalosan házas, de a boldogság nem tartott sokáig. Lehetséges egy boldog család jövőben egy ember, akinek a vér botrányok?

Hm, Sacha Baron Cohen és a csupasz seggét a MTV Movie Awards

star wars

5 legnagyobb botrányok Eminem

De GM továbbra is kitart amellett, hogy nem hazudik.

valami új

5 legnagyobb botrányok Eminem

Az ő szövegei Mathers gyakran megsértett nemcsak a családok, hanem a jól ismert személyek. Már nem változott nekem egy rapper és egy új anyag: az első kislemez az új album - «Berzerk» Van Chloe Kardashian.
„Tudom, hogy elaludt, és felébredt a Monte Carlo egy csúnya Kardashian. Sajnáljuk, Lamar, de mi is csökkentették bar „- utal a házastárs Chloe Mathers, amerikai kosárlabdázó Lamar Odomu.
És minden jó lenne semmi, de csodával határos módon különválasztja egybeesett a hírt, hogy a problémákat a kapcsolatot Lamar és Chloe. A sportoló hallgatta Slim Shady? - Majd szemmel tartani.

Eltöröm a fejét, hogy bárki számára, ez az én álmom, ez az, valahogy írta magát:

kórus:
Fehér király Fekete Empire
Rep belépett a gyűrűt, és megy ki a maga tűz!
Fekete Empire Fehér király
Eminem igazi szóra játszik elme nélkül könyvek

Kapcsolódó cikkek