Dynamo és Lokomotiv kötött

Dynamo és Lokomotiv kötve. Fotó: RIA Novosti

Szombaton, a mérkőzés a 21. fordulóban a főváros Dynamo nem tudta legyőzni a maga területén „Loco”, bár kétszer vezetett figyelembe. De a vasút, amely kisebbségben voltak mindkét alkalommal nyerni.

A mérkőzés két büntetés ezekben és más kapuk eladták szerint sovsport.ru

Eredmény a 40. percben nyitotta Vanker és a 45. az ő Petar Škuletić kiegyenlített. Elején a második felében, a mező már eltávolították középpályás „Loco” Sheshukov, és a kapu „vasúti” volt a büntetés, amely egyértelműen realizált Kuranyi. A végén, „Lokomotiv” sikerült megtérüljenek - Fernandes szerezte tizenegyesből. Vegyük észre, hogy az első büntetés nem volt képes végrehajtani Roman Pavljucsenko. de a bíró azonnal kinevezte másik büntetés, mint Alekszej Kozlov játszott kéz után a labda a kapufáról. Pavljucsenko nem merte megölni egy büntetést, és ez nyilvánvalóan az Fernandes.

Így a „Dynamo” nem tudta megnyerni a harmadik mérkőzés a sorban. „Mozdony” képes volt gólt egynél több gólt a Miodrag Bozovic csak a második alkalommal, de kiterjesztette lose-lose széria három mérkőzést.

„Dynamo” és a „mozdony” található az ötödik és hatodik helyeken a táblázatban, a 36. és 35. pont volt. És a "Ruby", a győztes "Amkar" vshel a harmadik helyen (39). Tour folytatódik.

Dynamo - Lokomotiv - 2: 2 (1: 1)

Célok: VENKER 40 (1: 0). Petar Škuletić 45 (1: 1). Kuranyi 49 (2: 1 - habok.). Fernandes 79 (2: 2 - habok.).

Dynamo: Gabulov, Buettner (Dzsudzsák, 83), Rotenberg (Kozlov, 62), Gubochan, Samba, VENKER Valbuena. Denisov. Zhirkov. Ionok. Kuranyi (Kokorin. 72)

Stanislav Cherchesov, vezető edző Dynamo

- Szeretném megköszönni a csapatnak a játék. Mi volt a második büntetés - nem látott.

- Ön helyébe Kuranyi Kokorin, de nem sikerült gólt.

- Én nem összpontosít Kokorin. Hadd lélegezni.

- Miért nincs kátrány pontszám a játék, mert a játék a legjobban?

- Nem pontszámot, mert a beat vagy Brattle kapus.

Miodrag Bozovic. Senior trner "Loco":

- Örülök, hogy hosszú ideig játszik a kisebbségi, tudtuk, hogy még a pontszám. Fúj utolsó remény még nem látott. Az első félidőben egyenrangú játék, de talán, Dynamo egy kicsit jobb, de a dolgok szinte nem volt. Sikeresen kiegyenlítettek a szünet előtt. Igen, és a kisebbségi srác harcolt nagyon jól, amit - köszönöm.

- Te szerencsés vagy, hogy már elment a vereségtől?

- Pontszám a játék. A szerencsés "Dynamo".

lásd még

Rodchenkov szándékosan elpusztult doppingvizsgálaton

Botrány a kinyilatkoztatást az egykori vezetője Moszkva doppingellenes laboratórium szerzett új csavar

Izmos Pyatigorsk nyerte a legnagyobb bicepsz Oroszországban miatt veszélyes készítmények

Hogyan őr Lionel Messi Moszkvában

A Messiás eljövetelére

Anatomy of a labdarúgó csillag Argentína és a „Barcelona”

Úgy véljük, három változatban az események

Rajongók táplált leves játékos Vlagyivosztok „Lucs - Energia”

Rajongók Használt játékosok, akik nem fizetik a fizetést. És közvetlenül utal a kormányzó

Hazánk már reagált az első pletykákat szankciókat, amelyben ez egy lehetséges megoldás, hogy a kérdést elfogadhatatlannak

Zagitova és Kolyada: arany út kezdődik Kínában

Orosz műkorcsolyázói - Singles először pályafutása Nagydíját nyerte

Labdarúgás alakja az orosz nemzeti csapat bemutatta Timati

Tornász Margarita Mamun befejezte a pályafutását 22 évesen

Az olimpiai bajnok karika lógott a köröm

Lionel Messi repült Moszkvába, hogy nyissa meg a „Luzsnyiki”

A párbaj „Ruby” és a „Zenith” nem volt gól

Petersburg játékos az elmúlt öt mérkőzésen csak egyszer nyomja meg a kapu riválisok.

A vezetőedző a „Spartacus” Massimo Carrera vezette a csapatot az ötödik helyen a Premier League és megígérte, a visszatérő játékos

A párbaj 16 fordulóban a „piros-fehér” legyőzte „Ufa” a pontszám 3: 1

Spartak Moscow - Ufa: Promes cél lett a játék, és segített a "Spartacus" nyert 3: 1

Moszkva Club legyőzése után a „Ufa” továbbra is vadásznak a Premier League vezetői

Német kapus nyomja meg a „láthatatlanság” a labda a mérkőzés alatt a bajnokság németországi