7 történetek arról, hogy a anyós kis esküvő nem romlott

Vannak anyák, puszta angyalokat, akik adnak pénzt az esküvőre, és ne kérdezd hogyan vannak elhelyezve a nászutasok. És vannak szülők, akik hajlandóak tartani egy esküvő, még a kantin, hogy bekerüljön a költségvetés és meghívni minden 300 család, a legtöbbjük már látta a vőlegény vagy a menyasszony csak gyerekcipőben jár.

Tales of hazugság bennük egy csipetnyi ... és mi nem egy mese, de az igazi történetek, amelyek bemutatják a leggyakoribb hibák az anyák a felkészülés a gyermekek esküvő. Ez félelmek és babonák, téves értelmezése és szokások, valamint a feldarabolást pénz és felelőssége a szervezet az esküvő. Tudjuk, hogy az anyukák nem olvassa el ezt a cikket az interneten, de valaki az ifjú podsunet véletlenül nyomtatott lapok közötti receptekkel süteményekhez és vatruzhek?

7 történetek arról, hogy a anyós kis esküvő nem romlott

Félelmek és babonák.

Egyszer egy előzetes találkozó az anya a vőlegény ifjú jött. Csinos, fiatal és szép nő. Azt különösen nem zavarja a beszélgetést. De amikor jön, hogy megvitassák a dátumot az esküvői ajándékok, ő tért magához, és azt mondta, hogy ő azt akarja, hogy be kell jelenteni a mikrofonba, hogy ki és mennyi támogatást, annak a ténynek köszönhető, hogy az esetek, amikor a vendégek tudja tenni az üres borítékot.

- Nem jó tudni a hang az összeget adományozott? - kérdezte.

- Bocsásson meg, de nem teszem, mondtam. - Az első helyen, ez megalázó a vendégek számára. A - A második, hogy képzelitek, hogy technikailag? Veszem a borítékot, nyitott, számít a pénz, kijelentem. Mindez növekedni fog a bürokrácia. Ezen kívül, azt szeretném megkérdezni, hogy mit fogunk tenni, amikor talált egy üres borítékot? Mit tettél, hogy ezt az embert? Linchuete, árulja átok vagy egyszerűen kiszorítják szégyen? Ha nem bízik azok, akik arra hivatottak, hogy megosszák az öröm, akkor állapítsa meg magad, adok egy mikrofon.

Anya gondolkodás, és az én örömömre felhagyott az ötlet.

7 történetek arról, hogy a anyós kis esküvő nem romlott

De mások kérték, a pár, biztos benne, hogy a tanúk jelenlétében az esküvőn. Azt válaszolta, hogy már nem létezik. A beszélgetés közbe anya, hogy fontosnak tartja, jelenlétében barátja és násznagy, mert a vendégek azt várják tőlük, hogy tegyen lépéseket.

- Ki fog vásárolni egy cipő? Biztos, hogy a vendégek ellopni semmit!

Azt mondta, hogy ha nincs két tanú, a vezető könnyebb utat, vonzza a látogatókat, hogy vásárolni, hogy mindezt szórakoztató interaktív több ember, ez jobb, mint amikor a két hogy a rap, és a többi csak néz. De anyám hajthatatlan volt. Akkor megkérdeztem a fiatalok, a probléma nevez tiszteletbeli tanú. Azt válaszolták, hogy ők bizonyos, hogy egy barátja egy pár koszorúslányok, mint az összes házas. Azt javasolta, hogy a tanú lehet házas. Ha elfogadja, hogy üljön külön a feleségétől. Szélsőséges esetben, akkor egy pár tanú.

- Mintegy féltékenység ne aggódj, én nem veszem a tanú. Ne adja a petrezselyem ismerősömnek megcsókolta pal - nevettünk.

- Mindenesetre! - nyomatékosan csattant az anyám. - Felesége tanú -, hogy ez rossz ómen!

És az anyám elmesélte az életét rokonait, amikor összeházasodtunk, van, hogy tanúja egy házas ember. Ezért a házasság nem jött. Megmunkálás feleség, és férje felakasztotta magát. Történelem, persze, szörnyű. De nem látom mi az összefüggés egy boldogtalan élet jelenléte nyilvánvaló pszichológiai problémák a családi állapot tiszteletbeli tanú. Újak my végül úgy döntött, hogy felhagy a tanú. Csak a menyasszony volt, egy kicsit sajnálom, hogy megtagadja egy ilyen szerepet a legjobb barátja, de meggyőzni anyámat, hogy a normalitás nem voltunk házasok barátja.

7 történetek arról, hogy a anyós kis esküvő nem romlott

Esküvői vonat egy boldog jövőt.

Tovább incidens történt sokáig lettem a szakmai részt vesz az esküvőn. Mi volt a barátunk esküvője. A férjem, miután egy jó autó, megállapodtak abban, hogy lovagolni a menyasszony és a vőlegény. Azt akartam, hogy menjen az anyakönyvvezető férjével együtt, és a vőlegény az autónk, mint volt, mert a menyasszony az anyakönyvvezető kellett menni a másik autót. (Kb. Mielőtt a pár elment az anyakönyvvezető a különböző gépeken, és háttal egy). De a vőlegény anyja fejezte ki tiltakozását. Annak megállapítása, hogy egy rossz jel, ha a vőlegény megy minden más nő, csak a menyasszony.

További hülye jeleket még soha nem hallottam. Azt akartam, hogy azt állítják, mert a régi időkben a falvakban, az esküvő vonat, amely állhat egyetlen kocsi, hogy a templom egy szórakoztató tömegben. Mégis telepítettek valaki más autó ötödik utas, hogy ne zavarja meg a tisztes anya kedves barátunk.

7 történetek arról, hogy a anyós kis esküvő nem romlott

- Hogyan! Te nem tudod? A jövő év szökőév, így még a fekete özvegy!

7 történetek arról, hogy a anyós kis esküvő nem romlott

Ez a legszembetűnőbb példa a félelem és a babonák amelyek sújtja anyák. Bár a valóságban sokkal több. És gyakrabban, mint az anyák projekt az fóbia az ifjú, betolakodtak az előkészületek és a kurzus az esküvő.

Ez a történet - a show esetén a hagyományok torzulásának tudatlanság. Az egyik a lakodalmak, a felkészülés az érkezés a fiatal az étteremben, a menyasszony anyja van két cipót. Csodálkoztam, hogy miért a kettő.

- Hát persze, egy kenyeret, sót, és a második - ez egy cipót.

Meggyőzni anyámat, hogy cipó - ez a kenyér és a só, nem tettem. Egy cipó, találkoztunk a fiatal, a másik tegye őket az asztalra.

7 történetek arról, hogy a anyós kis esküvő nem romlott

Egy másik példa a torzítás. Megbeszélése az esküvő forgatókönyv, azt kérdezte, hogy mi fog világítani a kandalló. A szülők kérték, mi ez, és mire. Azt mondták, hogy ez a szimbolikus, de feltalálta a rituális, nagyon szép, lírai, amikor az anyák, hogy a fiatal fény gyertya jelképezi a családi otthon. A szülők tetszett az ötlet. Az esküvő, láttam, hogy anyám helyezi az asztalra, két gyertya, tűz. Ezért két, megkérdeztem tőle.

- Hát persze, hogy saját két, mind a gyertya! - Megkaptam a vas válasz.

Gyakran előfordul, hogy a szülők erősen meg kell felelnie egy bizonyos hagyomány. De nem tudom, hogyan és mikor kell csinálni rendesen. Az én tanácsom az ilyen helyzetekben a kapcsolatot a szakemberek, akik azt mondják nekünk, hogyan lehet helyes. Ha nincs illetékes esküvői tanácsadó a vezető vagy szervező, hogy tényleg el kell ismernem, az elsők között is a tudatlan, kérjük, olvassa el a forrást, olvassa el a kívánt tárgyat a cikket az interneten. NaProsvadby.comvy választ találni szinte minden kérdésre.

7 történetek arról, hogy a anyós kis esküvő nem romlott

Az én pénzem - énekem.

Ez a legkényesebb kérdés, ami felmerül előkészítése során sok esküvő. Újak konfliktus a szülőkkel, akik elő véleményüket azon az alapon, hogy a kifizető esküvő. Itt a pálya minden. És a zsarolás és ultimátumot, és könyörgött kéri, hogy hallgassa a tapasztalat az idősebbek. Néha az igazság oldalán a szülők. Ez gyakran a törekvés egy álom menyasszony nem lát negatív oldalát. De ... a legtöbb anya túl messzire megy. És próbálja megvalósítani álmaikat a gyermekeik esküvőjére. És ez a baj.

7 történetek arról, hogy a anyós kis esküvő nem romlott

Itt van egy élénk példa egy ilyen helyzet. A menyasszony és a vőlegény, szép független emberek, álmodik, hogy az esküvő a legjobb nap, hajlandó fizetni a legtöbb költség. Kezdve a ruháikat, befejező stílusos dekorációval és egy banketten egy kellemes étteremben a család számára. De anyám ragaszkodott hozzá, hogy össze kell gyűjteni ez alkalommal az egész család, beleértve a távoli rokonok. Itt jól értem, mert rokonok elszórtan egy hatalmas ország, egy kevés oka, hogy együtt legyünk, és megfelel. családi kötelékek nekem - egy szent dolog. Mivel úgy tűnik, neki. Újak reagálni erre a megértést, de nem voltak felkészülve anyagilag etetni mintegy 100 embert. Anyu azt mondta, hogy fizet a lakoma is.

Majd a móka kezdődött. Étterem kiválasztott gyerekek, jó drága volt. Anya úgy érezte, hogy az a fontos, nem ez a helyzet, de finom és olcsó étel, és felajánlotta, hogy gondoskodjon a bankettet egy olcsó út menti kávézóban. Mi fiatalok nem akarnak fogadni. Végtére is, hogy eltört az egész ötlet és a koncepció az esküvő. Körülbelül minden elegáns díszítéssel a menza és a beszéd nem megy. A konfliktus tört ki komoly. Minden ment a tény, hogy a fiúk voltak, hogy adja fel a házasságot, hanem egyszerűen elszáll a többi regisztráció után, és elfelejteni ezt a rémálmot. De szerencsére minden, az esküvő szervező talált egy csodálatos étterem, amely képes kielégíteni mindenki számára, mégis kellett, hogy lépjen vissza egy kicsit mindkét oldalán.

7 történetek arról, hogy a anyós kis esküvő nem romlott

Sajnos nem minden ilyen helyzetben végződnek happy end. Gyakran látom, hogy nincs egyetlen stílus, mert helytelenül kiválasztott helyen az ünneplés. Vagy van egy különbség a költségeket. Írtunk róla. Vagy teljesen rossz íze uralkodik az egész. Mert akkor kell permetezni a költségvetés, és hogy olcsó és elegáns saját ember nem tud. De a legrosszabb látni, hogy a kapcsolat a szülők és fiatalok kényeztetve.

Segítség nélkül félelem és szemrehányás nélkül.

Minden anyukák, és a jövőbeli anya-in-tescham kívánunk türelem. Együtt élni a gyerekekkel való felkészülés során az esküvő, hogy érzékeny a vágyak a gyermekek, ne felejtsük el, hogy ez a nap. Legyen kész segíteni, ha segítséget kértek. A támogatás nagyon fontos, különösen az érzelmi. Ne nyomja, és nem teszik dance a dallam. És hibáztatni a gyerekek, hogy anyagi támogatást általában nem engedélyezett. Ha készen áll, hogy vegye költségek rám, csináld őszintén és ellenszolgáltatás nélkül. Hagyd, hogy a gyerekek a pénzzel magukat. Hidd el, lesz, hogy tanácsot, hogyan lehet a legjobban elosztani a pénzeszközöket az Ön által.

Ami a félelmek és babonák, csepp mindent! Tudomásul veszem, hogy a cikk elolvasása után, még mindig nem tudja megállítani hinni „egy fekete macska.” Megkérdezhetem, csak egy dolog. Ismerje meg a „fekete macska” működik csak veled. Csak akkor hoz balszerencsét, mert hidd el! Már szeretem fekete macska, és hozz szerencsét. Ezért kívánó jó, hogy a gyerekek, csak kívánó nekik, és el fog jönni nekik!

7 történetek arról, hogy a anyós kis esküvő nem romlott

Kapcsolódó cikkek