50. fejezet, hogyan kell változtatni felfogás

Hogyan változtassuk felfogás

Semmilyen esetben nem tanácsolom, hogy hazudnak, csalnak, lopnak, vagy más módon félrevezetheti az olvasót. Ez etikátlan és a törvény ellen. Hazudtam az apámnak 30 évvel ezelőtt, mert ez volt minden, amit tudott gondolni majd. Nem kell hazudni az ügyfelek számára. Ne csináld már.

Tehát hogyan változik a megítélése az olvasók? Van szüksége, mielőtt beszélni az ötleteiket, hogy dolgozzon szempontból.

Tegyük fel, hogy a termék többet ér, mint ezer dollárt. Mielőtt árulja el a potenciális vásárlók az ár, előkészíti a fejükben, hogy az a tény, hogy kívánnak beszámolni.

Azt lehetne mondani, hogy ha a termék megvásárlását a kiskereskedelmi, akkor fizetett volna érte 5000. Dollár.

Azt lehetne mondani, hogy ha igyekeztek csinálni maguknak, került volna őket a 10 ezret. Dollár.

Azt lehetne mondani, hogy ha már annyi időt és energiát, hogy mennyit költött a létrehozását a terméket, kerülne nekik több ezer dollárt és hónapok álmatlan éjszakák.

Ez a technika az úgynevezett kontraszt.

Scott Plu könyvében «A pszichológia a ítélőképesség és döntéshozatal» azt mondja: „ingatlanügynökök, például néha használni kontraszt hatást, és azt mondta a vásárlók alábecsülik, vagy túlbecsülték az ár az ingatlan előtt a show házat, melyek beszerzése fogják kezelni komolyan.”

A kockázat zavaros te, én még egy kicsit ásni a pszichológia, hogy bizonyítani egy pontot. John Barton az ő éleslátó könyv «Államok Equilibrium» azt mondja, hogy ne forduljon közvetlenül a sikerhez (öröm), vagy attól a rossz (fájdalom). Azt írja: „Tény, hogy inkább menjen, vagy a tudatállapot, amit társítani siker vagy kudarc.”

Mit jelent ez?

Ez azt jelenti, hogy az olvasó rendelkezik ötletet az ajánlatát, az ár, és a terméket. Mindez észlelés, nem a valóság. Ez az egyesület alapján, hogy hogyan jellemezné a termék, az ár és a kereslet. Akkor befolyásolják és meg is változtatja a megítélése az olvasók - a valóság -, hogy a termék leírások, árak és akciók. Azt is befolyásolja a hozzáállást, hogy a terméket, az ár és az ajánlat a szavakat, hogy azt mondják, mielőtt mindent részletesen leírni.

Ismét, amikor festeni egy képet életért a terméket, majd rajzoljon egy képet az élet a terméket, akkor egyezik egymással, és ezáltal változik a megítélése. Akkor így befolyásolja az olvasó, amelyek kapcsolódnak a termék.

Édesapámnak volt egy kutya vegyes fajta korcs társult. Amikor odaadtam neki az új információkat: valójában egy ritka fajta kutya Spot és érdemes egy csomó pénzt - annak megítélése megváltozott, és vele együtt a hozzáállás. Én, ha mondhatom így, eladta neki Spot.

Ne feledd, ha te vagy a kezében a hatalom. Akkor, hogyan befolyásolja az olvasó érzékeli az üzenetet, használja a leírás és összehasonlítása.

Az eredmény egy hipnotikus szöveg teljes pompájában.

A tudat könnyen túljárjon

Most megtudhatod, a másik titkos elve -, hogy az elme könnyen eszén vizuális és verbális illúziókat.

Te, én ismerős vizuális illúziók. A tömeg a könyvek és weboldalak képeket mutatják, amelyek a különböző nézőpontokból. Az egyik ilyen kép a kép egy idős nő, aki közelebbről megvizsgálva kiderül egy fiatal lány (lásd. Ábra. 50.1).

Mit látsz - az öregasszony, vagy lány?

Mind az első, mind a második ugyanabban képet.

De akkor nagy valószínűséggel ez a kép már találkoztál. Az Ön engedélyével mutatni valamit elriasztja. Nézd ábra. 50.2

50. fejezet, hogyan kell változtatni felfogás
Ábra. 50.1 Az idős nő vagy lány?
50. fejezet, hogyan kell változtatni felfogás
Ábra. 50.2-e a kép mozog?

hogy a kép mozog?

A valóságban természetesen nem mozog. Az elme gondolja, hogy a kép mozgása. Ez egy optikai csalódás.

Valami hasonló megtörténhet a szavakkal. A végén, a szavak - ezek a képek is. És akkor van egy csodálatos hatással van a tudat. Ennek bizonyítéka, olvassa el a folyosón az alábbiakban közöljük.

Saongslo odonmu uechnmou a Kmebirdszhkgoo unviesriteta, nzeaivsiom be kaokm poyardke bvuky iudt KLKF galvone, chotby a sovem msete blyi előzeteseket és psolendyaya bkuvy. Otslayne mgout itdi a kkaom uogdno-prodyake, akkor rvnao porchtiaete SOLVO nélkül porblem. Ez fnemoen obyanstyaesya hogy chlevoek chtiaet nem kzhaudyu bkuvu és SALW az egész.

Ez elképesztő, nem?

Nem hívja elírás szavakat vagy tájékozódási zavar olvasók. Csak bizonyítani az elvet. Az elme sebezhető. Meg lehet látni, mi nem, és nem látja, mi van ott. Ez fontos információ az Ön számára. Ezen jelenség bűvészek sikerül kört körülöttünk az ujját.

Ez egy sport érdeke írásban hipnotikus szövegeket. Itt egy egyszerű példa.

„Képzeld magad a kormány mögött egy luxusautó országútra.”

Mit gondol?

Valószínűleg a sportkocsi.

És miért sportok?

A „elegáns” okozta a fejében a kép. Ez a kép jött fejedben - nem az én. Adtam egy push, és az elméd a következtetésre jutottak. Így van elrendezve.

Szintén a bekezdés előtt példamondatok megemlítettem a „sport érdeke”. Észrevetted?

Azt írta: „Ez egy sport érdeke írásban hipnotikus szövegeket.”

A „sport” már ül a fejedben, és jönnek a támogatás, amikor kértem elképzelni, hogy egy luxusautó.

Mindez kissé nehéz lehet megérteni. Nézzünk egy másik példát.

Elmentem az MSN honlapja, és látta, a következő címmel: „Nézd meg a laptop Ferrari». Szeretem sport autók, így kattintott. Képzeld el a meglepetés, amikor megláttam egy laptop helyett egy kabrió. Az agyam felhívta a szavát „a Ferrari”, és a „laptop” Én csak nem vette észre.

Rájöttem, ez a rejtett hipnotikus módszer, amikor egy barátom, aki vidéken él, befejezett levél ezekkel a szavakkal: «Vedd autó» (Vegyük az autó) helyett «Vigyázz» (vigyázni). Az eredmény egy freudi slip, tudatalattija úgy döntött, hogy jöjjön hozzám egy csipetnyi, hogy meg kell, hogy az autó, és látogasson el egy barát.

Eszembe jut egy epizód a TV sorozat „The Simpsons”, amelyben a bárban gondolkodású tulajdonos próbál elcsábítani a lányt, aki azért jött, hogy nézze meg, ő meghívja őt vacsorára, és azt mondja: „Van olyan nagy steaket a fedelet WC-vel.”

Ő leírása elrontotta az egész idő alatt. Szövetség a WC-fedelet tenni steak maloappetitnym.

apám szokta mondani az év az én felnőttem, büszke volt a kopasz fején. Elmondta: „fű nem nő az utcán, hogy megy egy csomó ember.” Az ő leírása vezetett a benyomása, hogy a kopasz ember - gondolkodók.

De valaki egyszer azt mondta apámnak: „Tudod, a konkrét fű nem nő is.” Ez létrehozott egy új leírást egy új perspektívát.

Kinek van igaza? Valószínűleg mindkettő helyes.

Így hipnotikus szöveg, vezetni az olvasót, ahol úgy gondolja, amilyennek lennie kellene. Ismétlem: hogyan mutassa be ajánlatot, az ár vagy a termék, meghatározza az olvasók érzékelik az egészet. Az észlelés - a valóság.

Trevor Sylvester írta könyvében «WordWeaving: The Science of javaslat»: «Soha nem fogjuk tudni, hogy a valóság.”

Megemészteni ezt a gondolatot az alábbiak szerint.