5. fejezet Az elvárások és igények - a félelem mögé

Elvárások és igények

A második stílus a gyermekek érzelmi viselkedés - várakozás. Mindannyian várjuk. És a legtöbb időt úgy vélik, hogy az elvárásaink teljesen indokolt. Találom a legnagyobb kihívás, hogy beköltözik a figyelmet, ez a viselkedésminta. Ragaszkodunk az elvárások mind makacs öszvérek, mert a másik oldalon a várakozások áll egyedül. Release bizalom - egy fájdalmas ébredés. Ez azt jelenti, hogy felébredjen, és nyissa ki a szemét, hogy egy olyan világban, amelyet arra terveztek, nem csupán azt szeretné, hogy gyermeke érzelmi. Mindig borított elvárásaik megtagadása a létezésükről. De amint elkezdtem látni őket, én is csodálkoztam, hogy mennyi az életem már festett várakozásokat. Azt is elvárják, hogy hogyan kell kezelni az embereket nekem, mennyit és hogyan kell szeretni engem, mint a munkám, hogy értékelik, mint a gyors és felelős embereknek kell teljesíteni a vágyaimat, hogy előre az érzéseimet és hangulatok . Nagy elvárásaim kell érteni - és vannak még vár az időjárás! Amikor a elvárások nem teljesülnek, úgy reagálnak. Néha hibáztatni, néha felfújt néha úgy tesznek, mintha nem érdekel. Általában én ingerlékennyé válnak. Gyakran nem is veszik észre, hogy vártam, amíg kiderül, hogy azokat nem teljesítik. Aztán azon kapom magam, irritált állapotban, anélkül, hogy tudta volna, miért. Az ok mindig ugyanaz. Valami nem tetszik akarok.

Soha nem jutott eszembe, hogy ez az egész csak egy munka gyermekek érzelmi benne. Miután elkezdtem megérteni valamit ebben mélyen rejtett részeit maguk és a tudatállapot, amelyben felszólítja a kép világosabb. Természetesen a gyermek bennünk tele van a várakozásokat. Ez az ő mély túlélési mechanizmus. Első amit hiányzik, gyermek csak utalva a környezetet. Sajnos, általában nem veszik észre, hogy a tetteink is kezeli a gyermeket a pánik. Elvárásaink hajtja két félelmek. Félünk, hogy nem fog a kívánt, vagy valamilyen módon fájdalmat. Szinte elviselhetetlen borzalom, azt automatikusan a külső, próbálják kielégíteni alapvető szükségleteit. Ez a viselkedés problémákat okoz az életedben, mert az elvárások mindig fogy a végtelen csalódottságot, elutasítás, stabilitás elvesztése, alacsony önbecsülés és még önpusztítás.

Elvárások - keres valamit a külső, bár ez csak belül található. Elvárásaink - ez egy kísérlet, hogy töltse ki valamit, azon kívül a saját energiát lyuk és tokos érzés belső üresség. Például, várva más embereket, hogy maradjon velünk, igyekszünk enyhíteni a félelem, hogy elhagyott. Várandós az embereket, hogy tartsák tiszteletben a határokat, igyekszünk enyhíteni a félelmek invázió. Ha van valami, valaki vár, nem számít, milyen volt megalapozott, még mindig nem látni egy személy, mint ő. Reméljük, és követeljük, hogy ez az ember volt, ahogy mi szeretnénk. A gyermek elme állapota, nem vagyunk képesek, hogy a másik, hogy önmaga legyen. Mert ha a másik nem teljesíti elvárásainkat, jöjjön hozzánk az érzés, hogy mi árulók voltak, és távozott. És nem is lehet élni velük. Mindegyik elvárásokat a seb vagy lyuk. de ritkán tudja, mit, vagy mit csinálnak ott. Ha valaki nem végez az elvárásainknak, aggódunk, mert a belsejében van kitéve seb árulás, invázió vagy megszüntetése.

Van egy barátom, aki a múltban nem volt nagyon felelős. Az, ahogy viselkedett, nem esett az én belső szótárban meghatározás alá „jó barátság”. Azt tapasztaltam mindenféle szenvedés, mert hosszú ideig, a megbízhatóság várható tőle. Úgy éreztem, hogy ezek az elvárások olyan ésszerű. Amikor a várakozásokat kiderült, hogy nem teljesül, úgy reagált, hogy a teljes spektrumát érzelmek, honnan dühét a reménytelenség és a kétségbeesés. Tapasztalás csalódás, nem vettem észre a mély belső sebek, amelyek váltott ki. Egyszer a hangsúly eltolódott befelé, már nem jelenik meg ellenállhatatlan késztetést, hogy automatikusan működnek. Elkezdtem látni és elfogadni barátja, mint ő. Nem a kétségbeesés, hanem a világosság. És mert ez a világosság, rájöttem, hogy meg kell változtatni a természet a mi kapcsolat, így nem esnek abba a csapdába, hogy a várakozásokat. Szívem újra kinyílt, és a szerelem éreztem iránta, ismét folyt szabadon. Viselkedés, hogy érzem magam elárulta a múltban, már nem zavar; sőt, elkezdtem tovább találják szórakoztatónak. És meglepő módon, a viselkedés a barátaim jelentősen megváltozott.

Az egyik legfontosabb elvárások a felek - az energia „igaz igényeket.” Lehetőség van megfogalmazni a szavakat: „megérdemlem! Ön köteles megtenni értem! „Néha igényeinket világos és egyértelmű. Csak úgy vélik, hogy a másik személy vagy helyzet van az egyik vagy a másik, és úgy érzi, a felháborodás és a düh, amikor nem kap, amit várunk. Például, van egy barátom, aki úgy véli, hogy az emberek, különösen a partner szerelmi kapcsolatok legyen mellette nyugodt és középre. Ha nem, úgy érzi, az invázió és a szorongás. Ha az egyik rokona van feszültség, vagy harag, ez a személy nem tud pihenni, és van szó. Annak ellenére, hogy sok éves belső munkát, még mindig hibáztatja és kifogásolja azokat a pillanatokat. A ragaszkodás mély és tudattalan. Mi bosszantó, és még jön a düh, ha valami nem a mi módon, de gyakran képtelenek szóban kifejezni egyértelműen mi ideges.

Egy másik jele a szigor - ha nem teszünk valamit kiemelkedő elvárásoknak, de nem veszik észre. Például, hagyjuk a kört a dolgok a zűrzavar, mintha arra gondolt, hogy valaki tisztítsa meg őket. Vagy valakit várni, mert öntudatlanul szeretnénk másoktól, hogy azok mindig és teljesen rendelkezésünkre áll. Hogy képes ragaszkodás, csak nem számolt a mások érzéseit. Húsz év után a munka magam én még csodálkoztam saját igényes, különösen a kis dolgokat, például, hogy lehetővé teszik, hogy Amana mindig ételt. Vagy a nagy dolgokat, mint például a várakozás az embereket, hogy megértsék és értékeljék én. Mi elborzadva lehetőséget elengedni a kontroll, és csak a többiek is lehet, és az élet, ahogy vannak. A gyermek elme állapota is társult engedélyével kárt a saját maguk és a nélkülözés a szeretet. Ezért továbbra is a kereslet.

Felnövünk, érzés üres belül, de kiszabott a szokás, hogy megszerezze a szükséges követelményeket, hogy segítsen. Most ez létrehoz egy kettős fájdalomtól. Tapasztaljuk érzelmi éhség és a kétségbeesés, de amikor elkövetése erőfeszítést igényelnek segítséget egy másik, a dolgok még rosszabb. És mélyen legbelül, jelenleg nem szeretnek viselkednek igényes és reaktív. Mégis, a gyermek elme állapota, nem tudjuk, hogy bármely más módon. Sőt, ritkán tisztában a kis módszereket, amelyek fejezzük igényeket. Ez a hozzáállás (összes fakadó ő viselkedésminták) olyan mélyen eltemetve a mélyben a psziché, hogy ha valaki mutat rá, fogalmunk sincs, hogy mi (k) mondja.

Amikor az oldalsó igények lesz felnőtt elme, mondhatjuk magunkat nagyon igazak a várakozásokat. „A végén, - mondjuk - az emberek igazságosnak kell lennie, és figyelembe kell venni egymást.” „Természetesen szeretnék ez az ember igaz és jó, és te nem?” Vagy: „Ez az, amit a másik személy kell viselkednie, ha azt mondja, hogy szeret engem. Végtére is, ez és a szerelem? „És így tovább. Minden személyes szabványok támogatása és takarmányok igények és elvárások. Ezek a szabványok jönnek a gyermekek érzelmi kísérlet rendet és a harmóniát. Az élet, úgy, ahogy van, az emberek szeretnek enni. És ennek semmi köze a mi szabványoknak.

De a mi érzelmi gyermek nem érdekli az igazság. Elvárásaink mély. Amelyek közül néhány már tisztában vannak azzal, más álcázó elutasítást. Elbújtam a saját elvárásai mindenféle lelki gondolatok, úgy tett, mintha én kívül a követelményeknek, és bárki nem kell. De egy bensőséges kapcsolatot egy nagy hatékonyságú ki bennünket - előbb vagy utóbb. Anélkül, hogy tudnánk, mi jön a teljes szigorral a kapcsolatukat. Ez eltarthat egy ideig, így ez volt a felszínen, de ez mindig előfordul. Például Antizavisimye várhatunk a többi. hogy (i) volt érzékeny és tiszteletteljes (th), hogy a szükségleteit és érzéseit - és amennyiben (a) a rengeteg őket „tér”. Függő várják a másiktól. hogy (i) volt (a) mindig ott van - és feltéve (a) a bőség ezek a „szeretet és figyelem”. Mondhatjuk bármely területén életünk egymással. mint például a szex, pénz, a kommunikáció és a kultúra a mindennapi élet, és vegye figyelembe, hogy ezek mind tele várakozásokat, hogy mi lehet, hogy nem ismeri.

Elvárásaink pontosan tükrözik a módszereket, amelyek a múltban már tapasztalt árulás és invázióját. Arra számítunk, hogy az emberek nem bánnak velünk úgy, hogy ezek a sebek provokál. Tudom, hogy ha valaki megérinti a sebeimet ez hatással rám, mint a vörös posztó a bikát. Például egy gyermek is betörtek formájában tippeket és kényeztető gondoskodást, és zöld volt a dühtől, amikor úgy érezte, hogy valaki az én családomban nem ugyanaz. Elvárom az emberek, hogy ők nem viselkednek velem ezen az úton. Most, amikor látom, hogy honnan jön az én haragom, én inkább képes elengedni anélkül, hogy erős reakciót, mint a múltban. Néha. De elvárom, hogy ne bánj velem. Úgy tűnik, teljesen indokolt. Talán úgy gondoljuk, jogosan várják el, hogy kezeljük érzékenység és a tisztelet. Elég jogosan várják az embereket, hogy mit mondanak. De ne csináld! Elvárásaink csak csalódást és hozza a fájdalom. Persze, hogy nem változtatja meg a másikat, és nem teszi őt megváltoztatni a viselkedését. Amikor néztem a történet Clinton és Monica Lewinsky, nem tudtam másra gondolni, hogy Amerika úgy tűnik, hogy beleesett a csapdába, „jogos bizalom”. „Elnökünk legyen őszinte. Azt nem lehet kérdéses a szexuális kalandokat. Ő nem hazudik eskü alatt, „- és így tovább. Ha nem tartjuk meg a hit, hogy a várakozások jogszerű, és hogy az emberek, bárkik legyenek is, meg kell felelniük, nem mehetünk mélységben. Nem látjuk a személyt, aki. És nem tudjuk látni és érezni a saját sebeit, hogy provokálnak, ha az az elvárás nem teljesül. Mi csak úgy érzi, „jobb” és egyúttal áldozatává válik.

A tanulmány a várakozások - hatékony módszer kimutatására árulás és inváziós sebek. Mi vonzza a helyzeteket, amelyek miatt pontosan a formában, amelyben a kár bekövetkezett. Sebek felbukkan egy szerelmi kapcsolat, a gyermekek, a vezetők és a barátok. Úgy érezzük, frusztrált és elveszett. Ezek az érzések kellene teljesített elvárás. Várakozás érdemes a sebet. Például utálom, amikor kénytelen vagyok várni. Úgy vélem, hogy az embereknek szükségük van, hogy időben érkezik. E mögött az a sebem nem ismeri fel. Úgy érzem magam kicsi, és én földet közvetlenül a szerepe a fiatalabb testvér, aki „mindig második”. Ha fizetni egy kis időt megfigyelés helyett reakció, van még benne az én helyet.

Ahelyett él csalódás és a frusztráció, nem tudok bemenni. Azt továbbra is mérges és ideges, de nem lakik rajta. Normális élünk igények érzékelik annak indokolását, és nem mozog túl a reakciókat. Élünk, egy gyermek érzelmi lelkiállapot öntudatlanul nézi a világot szemével elvárások és folyamatosan csalódott, amikor az emberek vagy a világ, ha nem felelnek. Nyomkövetése a harag a várakozás várja a seb elevenít sok új dimenzióban.

5. fejezet Az elvárások és igények - a félelem mögé

Néha akarunk valamit, de a félelem nem kap, hogy várják éppen az ellenkezője. Mint „depresszió” ül az elvárásainknak, és tartja őket vissza. A legbiztosabb módja, hogy megakadályozzák a frusztráció érzése és a tehetetlenség a kielégítetlen elvárás - egyszerűen tagadni a saját igényeit. Azt magam hívom „szindróma parkoló”. Amikor kicsi voltam, azt még sok évig élt Párizsban. Gyakran előfordul, hogy ha azt akarjuk, hogy a filmeket, az anya azt mondta, nem megy, mert a színház nem egy parkolóhely. Ha én képes volt meggyőzni őt, mi gyakran dobott az első találkozás egy parkolóhelyet, még ha ez jobb kívül a ház, mert azt mondják, hogy mi nem találtunk semmit közelebb. Aztán volt egy hosszú séta, vagy lovagolni a metrón, hogy a színházban. Amikor megérkeztünk, akkor mindig talál egy parkolóhelyet ott, és nagyon jó. Ha alábecsüljük a kereslet, valóban úgy tűnik, hogy nincs bizalom - de vannak. Találom a saját ingerlékenység egyik legjobb módja, hogy a füst tagadta elvárásait a lyukakban. Például, kapok ingerlékeny, ha Hámán túl elfoglalt, és nincs ideje rám. Gyakran túl büszke volt elismerni, hogy elvárom az időt és figyelmet rendszeresen. De ez segít, hogy tudom, hogy ez egyszerűen az intézkedés az én gyermek érzelmi.

Hiába, hogy megpróbálja megváltoztatni a viselkedést, hogy jön a lelkiállapot, a gyermek. Az én tapasztalatom, ezek a kísérletek nem csak kiábrándító, de semmi köze a terjeszkedés a tudat. Mégis azt látjuk, az elvárások a tanúskodó tudatosság és kezdik észrevenni, hogy azok - automatikus kifejezések megijedt Belső gyermek. Egy gyerek bent várakozik. Ez annyira (ek) ben mindig lesz. Ez egy nagy része a gyermekek érzelmi. Mi lehet átalakítani az elvárások, észrevette őket, majd beljebb és feltárása sebek mögött. Ezután a várakozási csökkenni kezd el a saját maguk által, és egyre érettebb, és átveheti a képessége, hogy az emberek és a dolgok, ahogy van, és nem nyomja keretében a sértett gyermek követelményeknek.

. Az emberek, nincs elvárás a tudat, így soha nem okoz csalódást.