2. kérdés pap

Szia, Apa. Miért az Úr nem veszi magára nem felkészülni a halálra? És miért van az, hogy élnek az öregségi, míg mások fiatalon meghalni? Végtére is, a fiatal láthatóan még mindig él, és élni?

Kedves Katalin, az idő a mi átmenet egy másik világban - egy Isten misztériuma. Szerint nekünk az Úr szavát Ézsaiás próféta: „Gondolataim - nem a gondolatok, és nem a ti módon - My módon, azt mondja az Úr. De mint magasabbak az egek a földnél, így az én útjaim magasabb az utakra, és az én gondolataim, mint a gondolatait „(Ézsaiás 55: 8,9). Az Úr hív minden az ő szolga csak neki időt. Meg kell, mint a keresztények, hogy olyan felkészült erre a fontos pillanatban, ájtatosan vélem és remélem, hogy ez történik az ő akarata szerint, és amikor ez hasznos, az örök élet a lélek.

Szia, Apa. Egyes kő Mózes leírta az Isten parancsait? Megvan az ikonok a szentek ábrázolt obszidián, amely lehet viselni, mint egy medált. Mivel az egyház erre vonatkozik? Lehet a ikon látható obszidián?

Kedves Katalin, nem tudjuk, hogy mi a kő faragták a Tízparancsolatot, de a megváltás a lélek az, amit nem kell tudni. Az ikon jeleníthető meg bármilyen anyagból. A legfontosabb dolog az, hogy imádkozni előtte volt egy őszinte, figyelmes, szívből jövő.

A nagyanyám sírját régi temetkezési, ami csak egy kereszt, eltemette az anyját. Szeretnék egyenesen egy emlékmű kereszttel. Muszáj, hogy mentse nagyi határon?

Kedves Svetlana, egyházi szabályok e tekintetben nem létezik. Ha a kereszt még mindig elég erős, akkor hagyja, hogy a szükséges helyet a sírba.

Zsoltárok 50 „hogy megnyugtassák az Úr, a te színed Sion, és igen sozizhdutsya Jeruzsálem falai.” Meg lehet érteni kapcsolatban a pontos időt, hogy a Sion ma, ez az a hely, ahol az ortodoxok (azaz, Oroszország), kiépítése Jeruzsálem falai - ezt a teremtést, a lelki és szimbolikus értelemben „a falakon a templom a lélek” a hívő ember, aki ortodox fáradtam ima a szeretetszolgálat?

Ezeket a szavakat úgy is lehet értelmezni szimbolikus módon kapcsolatban a lélek, hanem a geopolitikai tanulmányok, azt kérem, hogy tartózkodjanak.

Természetesen nem! Gondolod, hogy Isten egy formalista tudta szenved valamilyen problémát, mert az ilyen dolgokat? És általában, mint egy imát az anya a gyermek árthat neki?

Kapcsolódó cikkek