10. boldogság titka angol

Azt mutatjuk be a 10 titok a boldogság a brit. Lássuk, hogyan fogják megközelíteni az orosz nép. Szóval, hogyan lesz egy boldogabb angolul?

10 Titkok angol boldogságot.

Brit tudósok írta 10 szabályok a boldogság.

Nemrégiben a londoni székhelyű, nemzetközi mozgalom „boldogság» (Action for Happiness) javasolt tíz szabályt, a végrehajtás, amely segít az emberek boldogok. „Célunk az, hogy egy hatalmas globális mozgása alapvető változás az életmód a modern társadalom” - nyilatkozta az új szervezet.

Szerint a képviselő Action For Happiness. Professor Richard Layard, annak ellenére, hogy a lenyűgöző anyag által elért az iparosodott világban, az emberek nem lesz boldogabb, éppen ellenkezőleg, ezek az új gondok és frusztrációt.

„A cél a boldogság mozgás - változás az egészségtelen helyzet” - hangsúlyozta.

Tehát, a boldogság titka a brit tudósok:

Olvassa el a legjobb anyagi boldogság pszichológus a témában!

Értékeld ezt az anyagot!

Szeretem a tippeket, hogyan lehet boldog, egyetértek azzal, hogy az emberek meg kell segíteni a gyengébb és érzem az erkölcsi elégedettség, de még mindig a boldogság érzése lehet tapasztalni csak a kölcsönös szeretet. Man önzők, így lehet boldog, ha a személyes alkotói ambícióit vagy teljesen be. Az álmaim nem minden valósult meg, de még mindig jól érezzük magunkat, talán élni, és minden nap az örömöm, akkor is, ha mit hoz csalódást -Ez. „Love élet, szereted magad, a szeretet minden tetszik, tekintet nélkül a bolondok és boldog legyen, akkor is, ha a kívánságát nem mindig esik egybe a lehetőségeket.

😉 szeretné, hogy az összes angol - és sürgősen beszélni a barátaiddal

Gondolok jótékonysági túlzás, de csak ajánlani egy kis segítség minden személy is képes. Nem tudom, hogy bárki, és felemeltem a hangulat után)))

1. A boldogság nem veszi, hanem adni.

Néhány felületes nyilatkozatot. Szeretjük, hogy tegyünk valamit „érdektelen”, hogy mások csak akkor ad valamit cserébe, mint például:

Örömünkre szolgál, hogy át az öreg hölgy az utca túloldalán, mert ebben az esetben úgy érezzük, hogy fontos.

Az ember egy vagyont költeni, hogy vesz egy ajándék a nő, akit szeretett, mert azt reméli, hogy ő boldog mosoly, és talán kap egy csókot neki, és talán, és nem csak egy csók.

De ugyanez nem valószínű, hogy egy férfi és 3 rubel opohmelku ismeretlen alkoholista.

Az sem valószínű, hogy valaki akar dolgozni egy nap után teljesen ingyenes, még egy órát, ha ezt kéri a főnök. Nos, természetesen, ha a vezető nem a barátod. Stb

Bármilyen „érdektelen” akció tesz minket boldogabbá, ha ad nekünk legalább néhány előnye, mint az erkölcsi.

2. kommunikálni, gondolj a barátok, akik a közelmúltban elvesztette a kapcsolatot.

Jó tanács. És mi van, ha nincs több barát? Néhány elment a másik végén az ország vagy a bolygó, míg mások korán meghalt, és másokkal nem kell pontosan a barátságos kapcsolatot?

7. Hagyd, hogy a vereségek megtanít a helyes hibákat, és újra emelkedni, hogy menjen előre.

Ugyanez nem mindig lehetséges. Valaki azt mondta: „tesztelése valaki erősebbé tesz, és valaki lebontja, és megöl ...”

Igor nem látta a problémát.

))) Mosolygok, hogy hány ilyen tippeket és viták, mind helyes. A fő feladat az, hogy kövesse őket. Itt van egy feladat))) változtatni magukat, hozzáállása magukat, minden kezdődik veled. Rájöttem, de néha nem, így van némi gondolkodás és csúszás, ami elkerülhetetlenül vezet a rossz hangulat.

Tehát úgy tűnik, hogy Scenario „magányos hős”. Tears betiltották - ez nem egy gyengeség hősiesen. segítséget kérni? Mit jelent? Ez hős kér segítséget? Remélem, hogy így? Mi a kedvenc tündér a gyermekkori? Ki a kedvenc karakter a könyvek ifjúkori, Action Hero?

Nos, igen ... persze .... , mert egy baráti beszélgetés egy kávé egy patkánymérget nem hozzá, nos, csak egy kicsit, hogy nem halt volna meg, és szenved egy kicsit, reklámok mesyachishko. És én szinte nem érvénytelenné válik ... és ez semmi - nincs ilyen bűncselekmény, de a barátai indul az időben nagyon fél.

💡 Inna, ilyen sérülés nem könnyű eljutni, és mégis ... mi a felelőssége a választás a „Rat Queen” egy barát?

Igen, egyetértek a 9 titkok, minden közel van hozzám, rájött hosszú ideig - hosszú ideig és alkalmazni. De a második titkos ... Van egy pózoló. barátok nélkül ... nem ... már csak barátok. Wow kaptam idején barátai .... Nem akarom újra átélni azokat a pillanatokat. Én sokat beszélnek, de itt van egy szabály - „karnyújtásnyira” tartsa be.

Kapcsolódó cikkek