01 Álmok és víziók

Fajta víziók és álmok

(Acts 2: 17) az utolsó napokban - mondja Isten - kiöntöm Lelkemet minden emberre. A fiai és leányai prófétálnak, az ifjak látomásokat látnak, és a ti véneitek álom prófétai álmok.

Minden ember, hogy megkapja a Szentlelket, hogy megkapja tőle a képességét, hogy prófétálsz kapni víziók más a Lélek ajándékait. Mi nem beszélünk most az emberi elme és a hétköznapi álmok, de a látomások és az álmok, amelyek kifejezetten adott a Szentlélek által céllal. Álmok és víziók, valamint a Lélek ajándékait személyesen megjelenni nem véletlen, hanem megnyilvánulnak a Szentlélek az Ő döntése alapján.

(1Kor.12: 11) Mindez - az intézkedés ugyanaz a Lélek, és ezeket az ajándékokat Ő ad minden az ő saját belátása szerint.

Mindez nem vágyunk, hanem aszerint, hogy saját belátása szerint. Ez arra utal, hogy egy személy sétál egyenes derékkal Isten előtt, ahogy van az Isten szavát, és, hogy ő az imádságban, így ez hatással lesz a frekvencia és a fontos az, hogy az elképzeléseiket és álmaikat.

fajta víziók

lélektani vetülete

Ez az, amikor valaki az előrejelzések (látható) valamilyen látás formájában képek, szavak, jelek, szimbólumok. Úgy néz ki, mint a nyúlvány (képernyő) belsejében a fej, amely általában előtt az emberi szem. Leggyakrabban ez a vetülete valamit, ami nem létezik, mintha.

(Is.2: 1-3) 1 Ez az, amit Ézsaiás látta Ámos fia Júda és Jeruzsálem: 2 Az utolsó napokban a hegyen a templomot az Úr kerül a legmagasabb hegyek között; Felemelte dombok felett, és állományban ez minden nemzet.

Visions Az ilyen, általában nem egyértelmű, blackout, törött, vetített 2D mérés (lásd nem kettő, hanem egy szem).

lelki látás

Ez az, amikor valaki kap egy rejtélyes képessége, hogy a szellemi világ, ami körülveszi őt. Ezzel szemben a lelki vetülete, egy személy látja, mi az igazi, és már létezik a lelki világban.

4Tsar.6: 17 Elizeus így imádkozott: - Uram, nyisd meg a szemét, hogy lássa! Úr megnyitotta a szolga szemét, és úgy nézett ki, és látta, hogy körös-körül Elizeus, az egész hegy, volt tüzes lovak és szekerek.

Lelki látás is nevezik a „panoráma látás”, mint az egyik lát maga előtt, nem csak a karakterek vagy a vetítés, és az egész kép a 3D dimenzióban, ahogy ő látja a fizikai szemét. Ezzel szemben a lelki vetülete, lelki látás kinyitjuk nem mindenki és nem minden alkalommal. Ez azért van, mert a személy nem kell, hogy mindig mindent látni. Leggyakrabban a lelki szemei ​​nyitva vannak, hogy a próféták és prófétai emberek.

lelki ÁTHELYEZŐ

Ez az, amikor egy személy a szellem mozog a spirituális dimenzióban, és lesz egy szemtanú, hogy mi történik ott. Ő már nem csak lát valamit kívülről, ez lesz cinkosa, hogy mi történik.

(Otkr.4: 1.2) 1 És látám, és látta, hogy egy nyitott ajtó a mennyben, és hallotta az első hang, amely hasonlít a trombita, hogy beszélt velem. A hang azt mondta: - Gyere ide, és megmutatom, mi történik ezután. 2. Azonnal voltam a Lélek által, és itt előttem áll egy trón a mennyben, de valaki ül a trónon.

Ez nem történik meg minden kívánságát, de megtörténhet, hogy bármelyikünk, ha Isten is úgy akarja. Napjainkban Isten összehozza az embereket a szellem különböző helyeken, és mint általában, ezek olyan emberek, akik nagyon közel sétára van vele, és sok időt töltenek az ima, istentisztelet és a szellem.

A gyakori probléma a víziók, amikor az emberek megkapják a lelki vetítés, és add ki a lelki látás vagy átutalással a szellem.

fajta álmok

Természet álmok titokzatos és változatos és értelmezni mindent lehetetlen. Meg kell értelmezni csak az álmok, amely biztosítja, hogy azok 100% Isten adta. Minden más értelmezi ostoba és veszélyes is.

Természeti alvás

Miért álmodunk és mit látunk, ez egy rejtély. Tucatnyi elméletek, de senki sem tudja a választ. Ebben az esetben az egyik elmélet figyelemre méltó. Része álmok keletkezik, mint a válasz a külső vagy belső ingerekre. Az agy olyan, mint egy alvó embert jelzi valamit.

Személy szerint én felülvizsgálta hozzáállást álmok, és megállt, hogy értelmezze után mindent egy álom.

„Azt álmodtam, hogy én vagyok a valaki más autó az első helyet, és az idegenekkel rám. Aztán a férfi behelyezi a kezét a hátsó ülés és leszúrja engem az oldalán egy éles tárggyal. Megértem, hogy ez egy késsel. Érzés egy éles fájdalom az ő oldalán, ösztönösen úgy, hogy elkerülje, és menekülni. Nehezen I kikapcsolására a biztonsági övet, és az ellenállhatatlan fájdalom, szó szerint bontakozik ki az autóban helyet, és kinyitotta az ajtót, kiesik belőle, ezen a ponton azt viszont az álom valóra (ébresztés), és észreveszem, hogy az én oldalamon az ágyban feküdt néhány éles tárggyal, ami bele van nyomva az oldalamon, és én nagyon szeretem ez volt az álom felé fordult, és elindult az oldalon. "

Tudósok végeztek számos kísérletet ebben vágás. Amikor az emberek alszanak, azok vizet fröcskölt tetején vagy a tarkón, majd 10 perc után ők felébredt. Sokan közülük az álmok, ha azok a fejét a víz folyt.

Így, ha láttál egy álom, majd észrevette, ébredéskor külső ingerekre: hideg, meleg, zaj, a veszély és más ingerekre valószínűleg természete ennek a természetes alvás.

(Is.29: 8) Amikor éhes álom ő eszik, hanem felébred, és az éhezés excruciates; ha szomjas az álmok, hogy ő iszik, de felébred kimerült és kínozza a szomjúság.

A lelki természete alvás

Álmokról gyakran szerepel a Bibliában, de lehetséges, hogy vállalja, amikor megkapjuk egy álom Istentől? Nézzük példaként a Bibliában:

Byt.41: 7 vékony kalászokat elnyelte a hét egészséges, füle. Fáraó felébredt, és ez egy álom volt.

3Tsar.3: 15 Salamon felébredt, és rájött, hogy egy álom ...

Matf.1: 24 alvó állapotból felébred, Joseph tett, ahogy az az Úr angyala megparancsolta neki, és Mária volt a felesége József

Mint látható, „ébredés” - ez egy fontos tényező egy álom, amelyen keresztül Isten szólt. Nagyon gyakran, amikor Isten álma jön az ébredés. Isten ébred, hogy emlékezzünk, amit látott, erre reflektál, és ha azt szeretné, hogy imádkozzon.

Azonban nem minden álmok lelki természetű Istentől. Egy személy felébred a félelem a borzalmakat, volt egy álma. Ha ez nem Istentől, akkor lehet, hogy az eredmény a démoni támadás álmában. Határozza meg, akinek ez csak egy álom nem olyan egyszerű, meg kell, hogy a szellemi tisztánlátást. Isten kinyilatkoztatja az álom nem csak az összes szép és pozitív, vannak mindenféle álmok. Csak a Szentlélek adhat pontos különbséget, amit láttál az éjszaka folyamán, hogy Istentől volt-e, vagy ez egy démoni támadás.

Megállapította, hogy: 90% -a az álom, amelyben Isten azt mondja, jöjjön a reggel. És a rémálmok a az éjszaka közepén.

Miért a démonok támadnak emberre álmok, ez nem egy egyszerű dolog. Talán ez annak köszönhető, hogy az emberek gondolkodását, a hitük, és természetesen az életükkel.

1Ioan.5: 18 Tudjuk, hogy valaki az Istentől született, nem vétkezik; de az Istentől született, megőrzi magát, és a gonosz nem illeti őt.

Minden embernek megvan a saját elképzelés, hogyan tartja magát. Innen a problémát. De minden esetben, Isten azt ígéri, hogy ha az emberek tartani magát, akkor ne érintse meg a gonosztól. És Példabeszédek 03:24 ezt mondja:

Amikor lefekszel, - akkor nem kell félni; ha lefekszel, - az alvás lesz kellemes.

Hogy jó álmok, hadd igaz életre, és úgy vélik, az Ige.

Legyen áldott!
A szerelem, Dmitrij Leo

Ugrás a következő lecke: Megjelenítés álom

Portál áldását az Atya »(www.imbf.org)

Kapcsolódó cikkek