9 hét - nem életképes (szövettani vizsgálat

Tartsa.
Azt is, sajnos, tudom, mi az. Telt el.

Ahogy én látom - (deciduális endometritist) - ez csak azt mutatja néhány egyedi gyulladás. (Szeretem a személyazonosságát szemetet szövettani volt némi méhnyálkahártya orvos azt mondta, hogy soha nem szerez -. Ez a fajta gyulladás). A tény az, hogy halála után a magzat egy ideig tölti a méhben (esetemben - több mint 3 hét), így az ő helye kapcsolódási gyakran gyulladt.

Az orvos akkor ki kell jelölnie egy antibiotikum kúra a zamisimosti a tartózkodás időtartama az elhunyt magzat, és persze, a opkazaniyam szövettan. Megvan ciklus 3. Az antibiotikumok és mindig más.

Tehát, szövettan - ez csak a jelenlegi diagnózis, és nem az oka a ST (írok, mert ebben nagyon zavaros először). Tehát amire szüksége van most egy képzett orvos, aki fogja felírni Önnek antibiotikum és grammotno visszaállítja a szervezetben.
És te nem keres rémálmok interenete;))

Minden rendben lesz.
Ne aggódj.
Ha valami, akkor kérdezz :)))

Köszönjük!
Köszönöm mindenkinek.

Sajnos, ha nem avatkozik a témában. És nem véletlenül, az ST csak a korai szakaszában, vagy a terhesség alatt lehet ez? Persze, a szél az én, hanem 23 hetes szinte érezni a baba. Ez kedden amerikai menni, és most - csak aggódik.

Fie rád. Ön legfeljebb 24 hetes semmit senki köszönheti bárki hall és érez. Megértették? Még ha vékony, mint egy hering.

Kapcsolódó cikkek