60 Quest for átjárás Valakas - klán onlyfriends

Követelmények: 60 lvl.
Díjat. átjárás Valakas.

1. A létesítmény Forge of the Gods keres NPC Klein.
2. Mi beszélni vele.
3. teleportálás Godard. A kovácsműhely keres Blacksmith Hilda.
4. beszélgetni vele.
5. Ő küldi megölni kookaburras, Bandersnatch és Grendels amíg nem írja 50 Vacualite ércet.
6. Amint a kívánt számú töltött. Menj vissza a Blacksmith Hilda.
7. beszélünk vele. Kiveszi a töltött egy elemet, és adja Vacualite.
8. Napravyalemsya a Forge of the Gods az NPC Klein. Beszélgetünk vele, és kap a Floating kő.
9.Teper van egy elem a folyosón Valakas.


Megjegyzések:
1. Annak érdekében, hogy legalább valamiféle védelmet Valakas szüksége amulettek.
Amulettek kaphat megöli RB amely látni fogja felé Valakas.

2. Útközben találkozik az ajtót. A rendszer a munkájuk zaklyuchaetsya Következő:
Ha megy a Valakas látni fogja a sok ajtó, mindannyian ugyanarra az eredményre vezet cél.
De lépett egy titkot. Még nem, ne nyissa ki a másik, és fordítva beszélni az egyik ajtót.
Ezért annak érdekében, hogy időt takaríthat meg, lehet több csoportra oszthatók. Amelyek mindegyike lesz útban.

Cardinal parancsolatokat:
1) visszaállítása xn szomszéd.
2) Szeresd a rechardzhera.
3) Resurrect testvérek karok.
4) Burn és transz Heretics.
Angry bishki. agrrrrrr.
Magamról: felkelni a szokásos rez tekercset.

Vissza az elejére

Ki más lett volna részletesen, hogyan lehet megtalálni ezt a „NPC Klein”.

Stalingrad: Uther - Phoenix Knight 79 / Cardinal 79 - R.I.P. | Desperion: Vemund - Sigel Knight 95/75 Bishop
Több tucat napsugarak játszott, visszaverődik a Premium csőszerű aranyozott páncél az egyik katona. A zár a fehér haj szétszórt a szél, egy kis szögletes arcvonásait, egy heg a bal arcán és az arccsont, kék, feneketlen szemében, lenyomatával ellátott rövid, de nagyon nehéz elmúlt években. Paladin meredt ellenséges ...

Vissza az elejére

Lehetőség van a Nouble TP tpknutsya (nem oda, ahol a törpe a quest, hogy kemény munka) és Doug, van egy kicsit futni. Vagy a bejárattól (via CS vágta, ahogy emlékszem) ott fut, + van így könnyebb megjegyezni. Az 1. és probratsya is Daguerre a jelenlegi vagy Fulk alatt SD. Hogy megkönnyítsék a nyolcadik bekezdés

Dirath írta (a): 8. Napravyalemsya a Forge of the Gods az NPC Klein. Beszélgetünk vele, és kap a Floating kő.

Meg lehet végezni a menet a görgős (például poputi), amely nem fut 100-szor, hogy ez NPC, így is tettem

RUOFF Aion D E és L és
Wizard 42 o n
Ctrelok 28 f o r f u n o n

HighSpeed ​​írta (a): Tudom, hogy proiti előtt az NPC a kilépési tudom konesh nem éppen fikció sokáig ott, de ne feledje, hogy lehet, hogy

van egy karmester, aki beleegyezett, hogy a cipő „közlekedés”, azt hiszem, több ember találja 7m nem nehéz, és lehet egyenes hsien kérdés kampányt den Valakas. De én valószínűleg nem egy játék cég, Logan

Van egy sötét oldala, és van egy jó oldala ...
Igazi öröm, hogy mindkettőt!
Határozottan hiúság - a kedvencem a bűnök.
Ő alapvető, hiúság - ez egy természetes gyógyszer.

Vissza az elejére