5 értékelés alapján körülbelül Factory tisztítás és festés ruhák 1. számú Kotovsky Moszkva, Basmanny,

Miután egy hosszú fájdalmas keresést tisztitó egy sor olcsó és kiváló minőségű, a sorsa az élet az arcát „President of Service” küldött engem, hogy a pont az átvevő Kotovskogo gyár (az utcán. Maroseyka a boltban „Euroset”). A probléma az volt, hogy a báránybőr világos bézs színű néhány helyen már tisztítható, és az eredmény megjósolhatatlan + festés. 1500 p. bár egy héten, azt tisztítani a subát, és még a pénzt megszépítve. Nagyon boldog vagyok, a dolog nem romlott, soha nem ült le. Nemrég bérelt fehér. további ›

Festett nadrág. Ami a hosszú - mintegy 3 hét, de a minősége nem talált hibát. Ha a tisztításhoz, nem fakulnak ki. Most szeretnék egy másik kedvenc farmer festeni.

Miután egy hosszú fájdalmas keresést tisztitó egy sor olcsó és kiváló minőségű, a sorsa az élet az arcát „President of Service” küldött engem, hogy a pont az átvevő Kotovskogo gyár (az utcán. Maroseyka a boltban „Euroset”). A probléma az volt, hogy a báránybőr világos bézs színű néhány helyen már tisztítható, és az eredmény megjósolhatatlan + festés. 1500 p. bár egy héten, azt tisztítani a subát, és még a pénzt megszépítve. Nagyon boldog vagyok, a dolog nem romlott, soha nem ült le. Nemrég bérelt fehér. további ›

Egy érzés, hogy nem tisztítják, csak elrontotta a köpenyt - a bélés a falu, valamint a szegély piszkos volt, és maradt, bár, és így újra tiszta. 3 hét „tiszta”! Kockás tisztítani nagyon rosszul, sőt antisztatikus nem kezelik, bár kellett volna. Én soha nem veszi ezt vegytisztítás. Nem ajánlom senkinek, hogy vegye a dolgokat. Menj körül egy kilométeres! Zárja ez a gyár legyen - nem tudom, hogyan kell dolgozni, és a megtakarításokat.