9 A hálózati marketing igénye, az alulról a csúcs felé

Helló, kedves barátaim.

Amikor a hálózati marketinget választottam magamnak, komolyan nem gondoltam arra, hogy a hálózati marketing megfelel-e nekem. Most láttam új lehetőséget és megragadtam.

De mivel nem mindent cselekszem. Néhányan gondolkodni kell, mérni mindent YES és NO.

Néha ez a folyamat évekig húzódik 🙂

Ezért úgy döntöttem, hogy 9 okot írok arra, hogy miért felel meg a hálózati marketingnek, és ma már elkezdtétek.

9 A hálózati marketing igénye, az alulról a csúcs felé

Indok 1. szám. A hálózati marketingben a kockázat 0. Nem rajzol semmit, és ez tény. Amit sok hívás csatol, valójában ez csak egy vásárlás egy szeretett személy számára.

Amikor a boltba megy, és pénzt hagysz ott, nem tartod befektetésnek? Így van. Tehát a hálózati marketing. A pénzért kapsz termékeket, valamint egy vállalkozási lehetőséget. Ez hihetetlen.

Egy boltban vagy egy szupermarketben nem ajánlottál üzletet? A tulajdonos felajánlotta Önnek, hogy ossza meg jövedelmét azzal a ténnyel kapcsolatban, hogy az adott áruházban termékeket fog vásárolni? Furcsa ...

Miért, ha ezt felajánlja a hálózati marketingben, akkor megtagadja? Furcsa ...

Vagy egyszerűen nem kínálta, ahogy kellene? 🙂

Indoklás 2. Van egy kisgyermeked, és nem szeretne nőt felvenni a nevelésére? Vagy nem szeretsz nem szeretett munkát végezni? Vagy tervezed a napodat a sajátoddal, és nem továbbítod valakinek?

Ezután a hálózati marketing alkalmas Önnek. Végtére is, meg lehet csinálni otthon, az interneten.

Csak azt szeretném hangsúlyozni, hogy dolgozni kell, és minél többet dolgozol, annál gyorsabban érhetsz kézzelfogható eredményeket. Nem freebies! És ezt a kezdetektől fogva kell érteni.

Egyszerűen kell napi 24 órában produktív módon használni, elegendő időt biztosítva az üzleti, családi vagy személyes ügyeknek.

Indoklás 3. A lehetséges partnerekkel folytatott megbeszélések során felvetem a kérdést: "Jobb vagy, jövedelem vagy fizetés? És tudod, mi a különbség köztük?

Tehát a hálózati marketing lehetőséget ad arra, hogy korlátlan jövedelmet kapjon.

Munkavégzés nélkül dolgozni, függetlenül attól, hogy mennyit dolgozol, mindegy, nem fogsz fejet a feje fölé rakni.

A hálózati marketingben minden tisztességes. Hozta meg Önt és szerkezetét a vállalat javára, megfelelő jutalmat kap. Minél több jó, annál nagyobb jutalom.

Ok száma 4. Nem tesz különbséget, hogy ki vagy nemzetiség, amíg van egy egyetemi vagy nem, hogy te szép vagy kétségei róla. Mindenkinek egyenlő esélye van a hálózati marketing sikerére. A fő vágy, és nem áll meg.

O. 5. o. Önnek nem kell aggódnia, hogyan és mit kell termelni, tárgyalni a beszállítókkal, adót fizetni, el kell kezdenie a könyvelést. Ki foglalkozik üzletekkel, megérti, hogy miről beszélek. Mindezt átveszi a hálózati cég.

Az Ön feladata az ügyfelek vonzása, az elosztóhálózatok építése és természetesen készpénzellenőrzés.

O. 6. o. A hálózati marketingnek örömet kell tennie. Ha ez nem történik meg, akkor újra kell gondolnia az üzleti megközelítést.

Beszélned kellene egy olyan minőségi termékről, amely előnyös (persze, ha tényleg így van), és tanítson másokat pénzt keresni. Végül is ez kiváló. Ön hasznot húz az embereknek és miért kell feszültség alá vonnia?

Ha egy személy érdekli, akkor ad információt. Ha nem, akkor hagyja abba, ne ellenőrizze a súrlódási erőt, minden rendben van. Csak menj tovább.

Indokolás száma 7. Nos, akkor lehet gondolkodni, olvasni ok №5 és №6, ami jól beszél az ügyfeleket, illetve az új forgalmazók, és még nem is szívesen, és hogyan kell csinálni?

Ebből a célból létezik egy rendszer, amely üzleti tevékenységet folytat a hálózati marketingben.

A hálózati cégek olyan rendszert biztosítanak Önnek, amely már bizonyította üzleti tevékenységét, és számos forgalmazó számára sikereket hozott.

Nem kell kitalálnia a kereket, elegendő ülni a kerékpár rendszeren és gyorsan elérni a célt.

O. 8. o. Amikor sikereket ér vagy már elérik az elérést, akkor elismerést és csodálatot kap.

A hálózati marketing, mint más üzleti vállalkozás, jutalom az eredményekért. Még ha nem is nagy, de ez már eredményes. A hálózati marketingben Önnek is szüksége lesz.

O. 9. o. Biztosan utazni fog a világon. Szerintem sokan álmodnak róla. Először is, akkor biztosan van egy nemzetközi üzleti, és meg kell utazni a világ minden tájáról, mások tanítása. Hogyan fog megjelenni? Ez egy újabb beszélgetés. Csak tudd, hogy ez meg fog történni.

Másodszor, egyszerűen nem lesz pénzed utazni a világon. És csodálatos.

Sok szerencsét neked és a megfelelő választás.