5 Beauty Secrets a MAIL SAVE

Beauty Secrets »Hírek» 5 szépségápolási titkok MAIL SAVE

5 szépségápolási titkok MAIL SAVE

5 Beauty Secrets a MAIL SAVE
Az egyik azt mondja, hogy a szépség a belső érzés, a legszexisebb vezető hazai televízió. Hogyan tartsa magát nagy alakja - mondja Anfisa Csehov!

Sport, őszinte legyek, én nem szeretem csinálni.
Futás, ugrálás - ez nem nekem való. A fitness klub, én inkább az oktatók és az úszás, de most már nem volt ideje osztják oly módon, hogy megszerezze az összes lépést tartani, és még megy a tornaterem. De mielőtt az új év, talán szedd össze magad, és menj mindegy fitness, tényleg akar kezdeni az új évet vékony és tónusú.

Tükörképét a tükörben am ritkán boldogtalan.
Még ébred fel reggel, nézem magam, és úgy gondolja, hogy mi még mindig csodálatos! Mert én a) nem iszik; b) nem dohányzom; c) Nem drogozott, és sokat mosolyognak, és élvezni az életet. És van egy bevált recept - ha fáradt vagyok, megyek a szalon, és nem valami hatékony gondoskodó eljárásokat. Fény és gyönyörű kilátás nyílik a bőr azonnal vissza. Néha az ilyen dolog lehetséges, sőt szükséges, hogy kiad egy takaros összeget.

A kozmetikai Sokat, mert úgy gondolom, hogy ezek azok a dolgok, hogy vásárolni, hogy nem lehet menteni!
Gyakran előfordul, hogy emelik a hangulatot és csökkenti a feszültséget, megyek vásárolni, és ez is a leginkább bevált terápia. Jobb, mint bármelyik pszichológus vagy pihentető kezeléseket. Krémek, parfümök, fehérnemű, és természetesen egy pár új cipőt, és gyönyörű ruhákat lehet, hogy minden nő boldog, és ad neki egy belső értelemben saját ellenállhatatlan. Különösen javítja a hangulatot, új harisnya és parfüm. Tehát a tanácsom -, hogy magukat egy ajándék az újév, és vesz egy pár necc harisnya és az újév, mint te meg egy teljesen más hozzáállás!

Kapcsolódó cikkek