3 hatékony módszerek megszabadulni akne gyors, minden az egészség!

Akne meglehetősen kellemetlen jelenség, amely megnyilvánul, tekintettel a nagy faggyú miatt nem megfelelő ellátás a test és a bőr, vagy azzal kapcsolatban az egyensúly a hormonok a szervezet.

3 hatékony módszerek megszabadulni akne gyors, minden az egészség!
Mivel amelyek hozzájárulnak a pattanások, a belső és a külső hatások, a kezelést el kell végezni, mind belsőleg, mind külsőleg. Csak komplex, aromaterápia, természetgyógyászati ​​és gyógynövény nem lehet egyszerűen megszabadulni a pattanások, hanem felejtsd el őket.

Emlékezz, a bőr mindig tükröződik maga belső állapota a test, amely nagymértékben függ az étel nem kaptuk, illetve a termékek minőségét fogyasztunk. Ha a bőr olajos, vagyis az általa kibocsátott túlzott zsír- és sürgősen felül kell vizsgálni a diéta. Ez egy természetgyógyászati ​​megközelítés akne kezelésére.

1. Hogyan lehet gyorsan megszabadulni a pattanások, természetgyógyász módszer.

2. Hogyan lehet gyorsan megszabadulni a pattanások segítségével aromaterápia.

  • Kezelje a bőrt természetes olajokat, hogy antibakteriális tulajdonságokkal. Ezeket az alapokat nem csak elősegíti a gyors gyógyulást, hanem megakadályozza az új formációk.
  • Az egyik leghatékonyabb ebben az esetben, illóolajok citromolaj, levendulaolaj, grapefruit és a bergamott.
  • Ilyen eszköz lehet alkalmazni mind egyénileg, mind átfogóan.
  • Ha a bőr tárgya érzékeny, akkor a legjobb, híg olaj aránya 1-1 vízzel.
  • Dörzsölje az olajat a bőrbe igények után zuhany vagy a masszázs után.
  • Amellett, hogy a látható hatása, az aromás olajok képesek emelni a hangulatot egy személy, ami jótékony hatással van a bőrre.
  • Ahhoz, hogy a legszembetűnőbb hatása az olaj ajánlott, akár önmagában, ezért is különleges maszkok és krémek a bőr.

3. Hogyan lehet gyorsan megszabadulni a pattanások, gyógynövény módszer.

  • Jó és ami a legfontosabb a hatékony jogorvoslathoz akne gyógynövény ma.
  • Ez magában foglalja elkészítéséhez különböző bőr krémek alapuló természetes gyümölcsök, virágok és gyógynövények, és a felkészülés a különleges főzeteket azonos termékek.
  • A legjobb tisztító bőrszövetekben tekinthető bögre emberek.
  • Ő képes nemcsak tisztítja a bőrt és a szövet, hanem segít normalizálni a vérkeringést.
  • Használt a jogorvoslati akne maguk bojtorján levél és gyökér.

Infúzió bojtorján elő a következő módon:

Kiváló segítség a pattanások uborka krém:

  • Hogy, vágjuk kis uborka finoman, add hozzá két evőkanál bármilyen vodka és ragaszkodnak egy hétig.
  • Ezután eszközök leszűrjük, és tedd a hűtőbe két napig.
  • Ezután krém, alkalmazni egy vattacsomót és kezelni az érintett területeken, miközben továbbra is tárolja hűvös helyen.

Végre felépült ez, nem fél a szó betegség. Elvileg a cikket adatok helyességét, de azt ostanavilas részletesen ezen a ponton, a gondoskodás, mert sok figyelmen kívül krémek, erősítő és általában minden, ami az ellátást, és ez a fő problema.Ya mindent megpróbált, agyag, maszk, narancs olaj és a citrom, kamilla jég, cefre, Zener, kenőcsök, még a szennyeződést importált tenger, a végén segített a megfelelő ellátást, a változás az összes élveztem a szépség és a gondozás. Az ő személyes blog, írtam egy jó történetet arról, hogyan kezdődött minden, megpróbáltam sokat segített, amit most használni a tanácsot bárkinek, aki küzd a pattanások és a pattanások. Remélem, hogy lesz hasznos, és őszintén kívánom, hogy a másik ember végül legyőzte a gonosz csúnya.

Rettenetesen szenvedett a pattanások, ő nem szereti. I am looking for sokféleképpen lehet megszabadulni a problémát, és rábukkantam Polisorb. Hosszú kételkedtem, de még mindig úgy döntött, hogy kipróbálja. Kezdett, hogy egy maszkot, egy idő után, pattanások észrevehetően eltűnnek, a bőr az arcán lett sokkal egészségesebb. Örülök, hogy megtaláltam ezt a szorbensanyag én problémám.

Kapcsolódó cikkek