2018 Hogyan kell telepíteni az illesztő esetében több textviews a listview android

Én több TextView listája tételt, ListView. Megtanultam, hogy írjon helyes getView módszer, azt hiszem, de nem vagyok benne biztos, hogy tudom használni a ho setAdapter hívni ezt a módszert.

Azt pytalsyaneskolko módon, melyek közül egyik sem működött. Tud valaki legyen szíves mondja meg, hogyan kell telepíteni az illesztő ebben az esetben? Köszönjük!

Top 5 Respuesta

A GetView (kód) kell menni az osztályba, amely kiterjeszti BaseAdapter vagy annak egyik alosztályok.

Az egyik módja ennek az, hogy hozzon létre egy saját osztályt az MyDashboardActivity. Votnebolshoy alábbi példa (kiegészítő kód szükséges). Bizonyára Ön is hotyatpolzovatelsky objektum kötni mindent szeretne látni egy lista elem. Ahelyett, hogy több tömbök, egy tömb a felhasználó által definiált típusú, amely olyan tulajdonságokkal minden egyes értékre nyomkövető.

Meg kell végre a saját adapter. Saját útját határozni egy olyan objektum, amely „a” nézd.

Az alábbiakban nahoditsyaochen egyszerű példa két TextViews. hogy megfeleljen az Ön igényeinek.

Egy tárgy, amely képviseli a céllal (összhangban ListView):

Következő egyéni adapter:

Most akkor meg és telepítse az adaptert tevékenység:

Most már csak meg kell kezelni a CustomObject az objektum listában. Ne felejtsük el, hogy hívja customAdapter.notifyDataSetChanged (). ha meg akarja változtatni repercute ListView.

Legutóbbi kérdések