Motocross lapot is, de - sv-racing Szlovénia

Evgeny Mihajlov került az 5. helyen, és Eugene Tyletsky 8. a harmadik szakaszban az Európai bajnoki sár Motocross EMX megnyitása. Részletek és képek a SV-Racing Szlovénia.

Jurij Krylkov. „Számítunk száraz versenyt. A legutóbbi összejövetelen Olaszországban Bader Manneh Evgeny Mihajlov nyerte a minősítési könnyedén. Kemény, nem igazán futópálya (Lot 180 fokban elforgatható) nagyon jól felkészült, de az eső, minden megváltozott. Zápor kezdődött előtt a verseny, és nem hagyja abba, amíg a végén a versenyt.

A második futamban estem közvetlenül a vezető előtt Mihajlov, és a bírók nem sikerült megmutatni sárga zászló. Pashchinsky és Tyletsky ideje reagálni, és nem sikerült lazítani Mihajlov. Szorítsa az első fék, és elesett. Törtem a kuplungot. És a sárban nem lehet menni anélkül, hogy a tengelykapcsoló. Az első érkezés nyugodtan befejezte 2nd. Aki megpróbálta, hogy gyorsabb, sok sikertelen.

Tyletsky első versenyen nagyon jól ment. Felzárkózás még Mihajlov, de miután 2 csepp tudta befejezni csak 20m. A második futamban Tyletsky megtámadta Pashchinskogo - vezetője a verseny. Ők utaznak egy elkeseredett harc, hogy senki nem tudott felzárkózni. Mutatta a második alkalommal az időmérő horvát Nenad Šípek lement a 2. futam.

Most mentünk, hogy a vonat Horvátországban, de az időjárás undorító - eső. "

Evgeny Mihajlov. „A verseny kemény volt. Az első verseny tudtam vezetni folyamatosan, és nem esik, ez volt talán a legnagyobb kihívást minden sportoló számára (nevet). Lovagolt, mint mondják, nem gyorsan, de biztosan. De a második futam ment 2m esett később, szakítottam a kuplungot, minden szennyezett, de ez szükséges volt minden esetben, szálljon le. ez lassan hajtott, elérte 8m. "