10 érv, hogy vesz egy baba kutya

Szinte az összes pszichológusok egyetértenek abban, hogy egy család, amelyben a gyermek felnő, hogy a kedvtelésből tartott. Legalább egy hörcsög vagy hal, ezek nem olyan finnyás a gondozás. Ahhoz, hogy táplálja a felelős, kedves és fegyelmezett személyiség elengedhetetlen. Jelenléte valóban egy kisállat a családban és törődnek vele összehozni az embereket közel azonos, sok más előnye, hogy a gyermek lesz egy kutya.

1. Háziállatok segít csökkenteni a stresszt

Négylábú barát képesek csodálatos módon befolyásolja a gyermekek: túl aktív, akkor nyugtató, ideg - enyhíti a stresszt. Az orvosok azt állítják, hogy a kutyák és macskák segíthet megszabadulni a fejfájás vagy normalizálni a vérnyomást.

2. A gyermek fog tanulni szeretni a természetet

Semmi sem segít a gyermeknek, hogy megértsék és szeretik a természetet, mint az interakció és kommunikáció az állatokkal. Hidd el, négylábú barátja egy gyermek is sokat tanulnak. Ezen kívül segít fejleszteni egyfajta ember egy kis sovány természet, gyerek rájön, miért lehetetlen járni a gyepen, vagy hagyjon alom az erdőben.

3. Pet = Fitness

Séta és játszik a kutyák általában mobil, és hogy nem kevesebb előnyt a gyermek egészségére, mint a sport gyakorlatok. Általában a gyermekek kapnak szerencsejáték kutyák sok móka, egy szó, négylábú séta a másik nevezhetjük fitness szabadban. A gyermek aktív lesz és a mobil, ráadásul ő és kisállat dolgozzon ki különféle sport.

4. háziállatok nagyon vicces

A mai gyerekek is elég nehéz, hogy szórakoztassák, nem használ számítógépes játékok, TV vagy set-top box. De az állat képes szórakoztatni a gyermek bármilyen korban. Kommunikáció a pet fegyelem, a gyermek érdekében bővíteni és túl kell lépnie a tizenéves érdekeit.

5. Lelki oktatás

Továbbá az állat a gyermek megtanulja, hogy egy gondoskodó, gyengéd és szerető. Sok gyerek nagyon nehéz adni. Háziállatok türelmes azokkal, akiket szeretnek: szükséges, hogy hihetetlenül nehéz levezetni magukat, és fáj, hogy tudtak harapni, vagy karcolás. A gyermek rájön, hogy tisztelet a pet fogja megtalálni a boldogságot együtt, és ő elkötelezettsége és a szeretet.

6. Dog = egyes

Az állat válhat igazi barátja a gyermek. Ha egy család egy gyerek, a jelenléte egy kisállat segít neki megszabadulni a magányosság érzése. Kötődés a kutya is segíti a gyermeket, hogy megszabaduljon a komplexek, különösen, ha azok a kommunikációt társaik.

7. Kutya-védő

Elfogadom, ha egy gyerek megy sétálni az utcán egy kutya, akkor nem kell aggódnia sokkal kevesebb. Sőt, bizonytalan kutyák segítenek gyerekek perebaryvat belső félelmek - gyermek közelében az állat biztonságban érzi magát.

8. Felelősség Oktatási

Oktatása pet, a gyermek nevelkedett magát. Gondoskodás az állat felébreszti a felelősségérzetet, hogy valaki más életét, egészségi sorsát. A gyermek válik érzelmi és növekszik a fajta.

9. Szülői például a kedvesség

Természetesen sok könnyebb vesz egy kutyát, de jó lenne, ha egy kölyök a kennelben. Van egy csomó állatok várnak, és amikor beleszeret valaki és simogatni. Mentette az életét az egyik kutya és példát mutatni a gyermek Mi a jóság.

10. A kohéziós a család

Gondoskodás az állat együtt, közelebb kerülsz a családját, és a gyermek az első helyen. Közös üzleti és erőfeszítéseket splochayut emberek.

Most akkor eldöntheti, hogy a gyereknek szüksége van egy kutya.

Természetesen a gyereknek szüksége van négylábú barátját. A legfontosabb dolog, hogy fontolja meg az allergiás gyermek és kora, valamint a lehetőséget, kutyatartás beltérben. Szeretném a lányomat vettem egy kutya, kérdezi, „zseb”, de sajnos én egy bérelt lakásban. Személy szerint én tartottam vissza csak a hiányzó saját otthonukban, különösen azért, mert gyerek voltam, egy kutya. Adtam neki 10 éve vele végeztem a középiskolai, főiskolai, megnősült, és gyermekei. Ahhoz, hogy a kutya - egy igazi barátja és társa életét.

Személy szerint a véleményem van szükség! A kutya a gyermek megtanulja, hogy szeretik a természetes környezet és gondoskodunk a kisebb testvérek. Én magam egy lányom növekszik, hogy egy kicsit idősebb, akkor biztos, hogy fejét a kutyáját.

Teljesen egyetértek! Rendkívül fontos, hogy az a személy volt, egy kutya és egy gyerek még. Gyermekek és kutyák - egy csodálatos kombinációja. Emlékszem, mint a gyermek volt egy könyvet, melynek címe „A személynek kell lennie egy kutya.”

Kapcsolódó cikkek