7 nyomozó rejtvények a stílus Sherlock Holmes)) érdekes!

7 nyomozó rejtvények a stílus Sherlock Holmes)) érdekes!

Dedikált minden szerelmeseinek detektívtörténeteket. Kínálunk érezni, mint egy igazi Sherlock Holmes, Miss Marple, Poirot, Nero Wolfe és a "szakértők" egy üvegben. Problémák, valamint a szokásos pizza Stepan Varenikovym a nyomozó titkait. Ebben a nehéz feladat segít, és rajzok, ahol olyan nyomokat. De, mint a bónusz, hogy egyfajta morális fölénye a kevésbé hozzáértő munkatársai megtalálhatják megerősítését annak következtetéseit a végén. Vannak válaszok

7 nyomozó rejtvények a stílus Sherlock Holmes)) érdekes!

Attól félek, fiú, akkor fel kell tüntetni az pizza vissza - vizsgálati Guszev gúnyosan. - Girl, hogy a megrendelés, nem lesz képes fizetni érte ... elgondolkozva vakarja a fejét egy doboz pizza utasítani tenger gyümölcsei Gombóc Stepan nézett részesülő általános igazgatója a bank „adu standard”. Azonban amellett, hogy a titkár a holttest feküdt az asztal alatt, már meg is van, különösen nem volt erre. Stepan volt, hogy egy túra, de a szavak főigazgató William Barimbadze kényszerítette, hogy maradjon.
- Ez történt a szemem előtt - mondta a nyomozó, Mr. Barimbadze.
- Azt diktálta a Victoria üzleti levél Genfbe, amikor az erkély ajtó hirtelen berepült a rock és megütötte a fejét. Victoria automatikusan Additioncirculation végéig diktált nekem egy ajánlatot, majd holtan esett össze. - Nincs kétségem afelől, hogy így történt - beleegyezett, hogy a kutató. - Csak most nem valószínű, leszünk képesek elkapni a zsarnok, aki dobott kő. Meg lehetett volna bárki.
Míg a vizsgáló gondosan mérlegelni komolytalan tetoválás combján titkár Stepan Gombóc vezette a bankár az oldalra, és halkan: - fizet nekem a pizzát, és nem mondom el senkinek, hogy megölte a titkára. Banker vonakodva zsebébe nyúlt a tárcáját. Kérdés: Hogyan Stepan sejtette, hogy a történet mondta a vezérigazgató a bank nem felel meg a valóságnak?

7 nyomozó rejtvények a stílus Sherlock Holmes)) érdekes!

- Két pizza gyümölcs, és egy c aszalt mazsola megrendelt? - kérdezte Sztyepan gombóc, belépő a hivatal „Shitheppens INC» biztosító társaság. - Igen, - mondta valaki - csak egy pillanat. Úgy tűnik, Stepan érkezett csak a közepén egy fontos találkozót. Többen „Shitheppens INC» szakállas figyelmesen hallgatta, állt a táblánál, és tette a jegyzeteit megjegyzések (főként látni Stepan, rajz meztelen nők és tankok).
A szakállas férfi, eközben azt mondta: - Nem voltam legfeljebb öt percig a lakásban - veszem ki a szemetet. Vissza -, és úgy érzi: valaki Jártam. Íme, egy kanapé és zongorára, nem! Áldja meg az Isten, egy kanapé! De a zongora! Ez a zongora vettem tegnapelőtt. Szerint szerződést, akkor kárpótol annak teljes értékét. Nézd meg ezt a tervet. Azt is festettek rá, hogyan helyezze el a bútorokat a szobámban, mielőtt kirabolták.
- Köhögés köhögés, - Stepan megtörte a csendet. - Nézzük meg ezt: én vállalják, hogy bizonyítani, hogy nem volt zongora ebben szakállas hazug nem volt, és adsz nekem egy falat pizzát aszalt mazsola. A kérdés az, hogy amellett, hogy az éhezés, a kényszerű Stepan kérdés a valóságnak a történet egy szakállas haver?

7 nyomozó rejtvények a stílus Sherlock Holmes)) érdekes!

3. A pénz délben

- Az én mély sajnálattal, a fizetés nem lesz ma kiadott, - mondta a rendező a pizzeria „koleszterin Plus” beosztottjai, helyezzük el őket a folyosón. (Nem tudta volna őket az irodájában, mert ő jelenleg tomboló tüzet.)
- Che számára nafig? - hangja Stepan, aki számít a pénz.
- Hadd magyarázza az új őr Savely.
Savely, kopasz kis ember egyik szeme teljesen tumait emberemlékezet megjelenés, szerényen előrelépett, és kezdte történetét. - Én csak vitte a pénzt táska fizetés számlák ezen a folyosón, amikor kibontotta cipőfűző. Leültem a vészkijárat, itt van, hogy kösse. De aztán az ajtó kitárult, és annyira szíven ütött a fejét, és elvesztettem az eszméletemet. Amikor felébredtem, a táska a pénz eltűnt, és úgy tűnt, kötött csipke ...
- Ó, Savely Savely, hogy hülye áttört! - mondta Sztyepan, majd megragadta a karját, és többször is megkérdezte: „Hol köze a pénzhez?” Kérdés Mi segített ki Stepan Savely?

7 nyomozó rejtvények a stílus Sherlock Holmes)) érdekes!

7 nyomozó rejtvények a stílus Sherlock Holmes)) érdekes!

5. A vendégek a szálloda

- Egy fiatal férfi, ha már itt van, nem tudta tartani a fegyvert, mielőtt elmegyek az erkélyre dohányozni?
- Mi folyik itt? - kérdezte viszont Stepan. A beszélgetés zajlott le a luxus lakosztályok a szálloda „alpenstocks-szláv”, ahol Stepan Gombóc hozott pizzát a takarmány és alacsony zsírtartalmú kólát.
- Tudod, én bízták, hogy megvédje a felesége a főnököm - férfi felé biccentett ül az asztal alatt egy nő, aki elgondolkodva játszott türelmét. - Információ elérte bennünket, hogy meg fogja ölni ma. Ezért vagyok szolgálatban van egy fegyvert. És ez lehetővé teszi, hogy a füst csak az erkélyen. Tehát nem egy szívességet, podezhurte öt perccel.
- És ha lemegy itt egy gyilkos, tudok lőni vele? - Stepan szeme felcsillant.
- Ha pontosan tudja, mit ő a gyilkos, természetesen!
- Zashibis. Menj a füst, azt podezhurit. Egy perccel később, miután az őr elmenekült az erkélyre, kopogtak az ajtón -, és elment a lakás impozáns ember.
- Ezer bocsánat - mondta, és körülnézett. - Az összes ajtó ebben a szállodában egy személy. Elszúrtam vele a szobában.
Már éppen megfordul, hogy elhagyja, de aztán Stepan megjelent neki néhány golyót.
- Vedd le a gyilkos - smile Stepan kiszállt az asztal alól, és egy nő rohant az erkélyről az őr. Kérdés: Hogyan Stepan sejtette, hogy egy gyilkos előtte?

7 nyomozó rejtvények a stílus Sherlock Holmes)) érdekes!

6. „Mercedes” igazságszolgáltatás elkerülésében

- Miből gondolja, hogy ez pontosan mit kopogtatott egy kenguru. Gépkocsival nincs nyoma! - kiáltottam forgalmi ellenőr az arcát a magas férfi pongyolában. Úgy hadonászott hevesen, hogy majdnem kiesett a kezében Stepan Varenikova pizzás doboz. Ez volt az udvarban, a ház száma 49 utcában Boldog határőrök. Stepan megállt. A gyermekkortól szerette a kenguruk és bárki, aki merte felemelni a kezét ezek ellen kecses erszényesek tekintett személyes ellensége.
- Azt mondták, hogy egy órával ezelőtt, „Mercedes” színes „nedves ponty” területére lépett az állatkert, kenguru bekopogott, majd eltűnt, - magyarázta türelmesen a forgalmat felügyelő. - Tanúk voltak képesek emlékezni, hogy rendszám végződik 22. Általánosságban, a „Mercedes” tökéletesen illik a leírás. „Mercedes”, amely, mint kiderült, ott volt a beszéd, ott állt. Stepan támaszkodott csuklyáját, és tovább hallgatni a vitát.
- Igen, ezek a „Mercedes” az utcán több ezer! - felháborodott nyurga. - És általában, most ki a házból nem jött ki, és nem ment a kocsijához. Nem látod vagyok egy köpenyt, hogy cserben?
- Gondolom, tudja, hogyan kell gyorsan változtatni egy otthoni, vagy akár egy kört a városban egy köpenyt - mondta Sztyepan és fordult a közlekedési ellenőr, azt mondta: - Be fogom bizonyítani, hogy egy pillanatra sem, hogy ez a hitvány gyilkos védtelen kenguru hazudik! Kérdés: Hogyan Stepan sejtette, hogy a vezető a „Mercedes” csaló?

7 nyomozó rejtvények a stílus Sherlock Holmes)) érdekes!

7. öngyilkosság Killed

- Bejelentkezés - a vizsgálatot végző mondta Guszev. Az ajtó kinyílt, és belépett a szobába Stepan galuska tenger gyümölcsei pizza hóna alatt. Gusev nézett a házaló, és visszafordult a kollégája - a vizsgálatot végző Lebedev, fotók megtekintéséhez a holttest.
- Úgy néz ki, van egy másik támadás deja vu - mondta halkan Guszev. - Úgy tűnik, hogy én valahol már látta az arcát a házaló. Ugyan azokat a képeket! Megyek, hogy lezárja az üzletet: ez nyilvánvalóan öngyilkosság.
- És hol vetted az ötletet, hogy ez öngyilkosság? - mondta Lebegyev.
- Add ide a pénzt a pizza, és megyek, - Stepan közbe.
- Várj egy percet, fiatalember! És mi lehet, ha nem öngyilkosság? A szervezet ezt találtuk reggel a hullaházban. A bal templomban - egy golyó, a fegyvert fogni a bal kezében. De a holttest nem került balkezes. Csak a jobb oldali, mint látható a képen, az ő öntött. Kerestünk a zsebébe a nadrágját egy búcsúlevelet, de nem találja. A bal zseb egy régi nyugtát a boltban, és a jobb - billentyűk megharapott galambot mérkőzést. Ez minden. De még jegyzetek nélkül is egyértelmű, hogy öngyilkos lett. A feleségem azt mondja, hogy ő hagyott tegnap este otthon a depressziós hangulat.
„Azt állítják, hogy a szegény ölték ugyanezen feleségét, és csak ezután bevitték a hullaházba,” - Stepan gondolta, de nem beszél a feltételezés hangosan. Ő már túl hosszú protorchal a nyomozó irodájába. Kérdés Mi késztette Stepan azt gyanítják, hogy az öngyilkos merénylő ölte az ő otthonában, majd dobták a hullaházban?

1. A pályája a repülés kő, melyben eltörte az üveget az erkélyajtó, és végül a templomban titkár, nem lehetséges. Stepan, már, mint az összes utcai árusok pizza, félelmetes szeme becslés, azonnal észrevette ezt.

2. Rövid húrok (ők a felelősek a magas hangokat) található a jobb oldalon a zongora, és a hosszú (basszus) - a bal oldalon. Ez az!

3. Összhangban a biztonsági kijárat ajtókat kifelé nyílnak csak, semmi más. Ez azt jelenti, hogy az ajtót Savely nem tudott a fejét.

4. kiegészítés emberek általában arányosan. Nagy keze hosszabb, mint a Kicsik. Ezért Stepan kínált magas (alul) az öregasszony állni a legtetején az oszlopot, és adja át a pizza a kamerába. A hossza karját mindössze öt centiméter (vagy hasonló) magasabb, mint a Stepan.

5. Ha ez az ember tényleg meg volt győződve arról, hogy megy a szobájába, ő nem előre kopogtat az ajtón.

6. Amikor Stepan támaszkodott a motorháztető, úgy érezte, hogy a forró fémet. Következésképpen az autó használt az utóbbi időben.

7. Ha egy személy egy törött jobb kéz, akkor a legvalószínűbb, a jobb zseb üres, a gombok és a mérkőzés, a kényelem, tolódik a bal zsebében. Úgy látszik, a feleség megölte a férjét, majd a teste öltözött egy régi öltönyt.

Kapcsolódó cikkek