5 funkció egy modern PBX, amely minden menedzser kell tudni

5 funkció egy modern PBX, amely minden menedzser kell tudni

Amikor kineveztek értékesítési vezetőként, ezek a problémák nem ad nekem pihenni. Részt vettem tréningek és szemináriumok, olvasni sok üzleti könyvek és fórumok. De csak rájöttem, hogy senki sem tudja a választ, mint én. Pontosabban, a válaszokat, de különbözött végzésével - valakinek sikerült, hogy néhány tucat hívásokat, és valaki - néhány száz; valaki konverzió kevesebb, mint 2%, hogy valaki - több mint 15%.

Rájöttem, hogy tud támaszkodni, -csak a modern technológia. Sok vezetők felelős az értékesítésért, tudja, vagy legalább egyszer hallottam olyan dolog, mint egy virtuális alközponti. Ez volt ő, aki segített megtalálni a helyes válaszokat. Fogok beszélni a legfontosabb jellemzői a virtuális alközponti, és hogyan segítenek dolgozni és keresni.

Az alkalmazottak is hallgatni a hívásokat az önuralmat: milyen jól és megérteni, hogy milyen gyakran dadog. Ezen kívül nincs szükség újra megzavarni az ügyfelet, és hívják vissza, ha a menedzser elfelejtettem a részleteket a beszélgetés - indul a felvétel elég.

Hogyan kell használni a virtuális alközponti cég „Aerosoyuz”

PBX integráció c CRM

Virtuális alközpont van integrálva számos CRM-rendszerek. Ez csökkenti híváskezelő időt - ha az ügyfélszolgálat információt, és a történet az ő átalakítás jelennek meg a monitoron. Mehetsz közvetlenül a vevőnek a neve, nem kell tisztázó kérdéseket. beállított idő száma csökken - a hívás egy kattintással.

Az integráció segíti a vezetőket nem lehallgatott az ügyfelek a kollégák. A kártyát a CRM-rendszer továbbá azt adja nevét a munkavállaló a cég, amely felelős az ügyfélhez.

Cégünk végre egy hang menü (IVR). Ebben az ablakban válasszuk ki a megfelelő osztály vagy tárcsázza kiterjesztése egy adott munkavállaló. Ha minden a vezetők vannak elfoglalva, IVR kéri, hogy várjon, vagy üzenetet hagyni. Ez a forgatókönyv kiküszöböli a miniszter többlet terhet.

5 funkció egy modern PBX, amely minden menedzser kell tudni

Ha vannak elfoglalva, vagy ha nem kell egy hívást, hogy egy másik szabad manager

megfigyelés

Monitoring segít reagálni a változásokra valós időben, például a csúcs hívások tudok beállítani az időt és üzemszünet alkalmazottak megjelenik egy sor további szakemberek. Szóval fix bejövő, kimenő és nem fogadott hívások, átlagos és teljes idejét hívásokat.

5 funkció egy modern PBX, amely minden menedzser kell tudni

Elismerését fejezi ki a személyzet a „Monitoring” szolgáltatás

5 funkció egy modern PBX, amely minden menedzser kell tudni

Dugulás FMC, akkor mindig marad a kapcsolatot partnerek, kollégák, ügyfelek,

Nigéria támogatja, OPEC olaj + paktum elfogadható feltételek érte - 12:15

5 funkció egy modern PBX, amely minden menedzser kell tudni
MSC szállítani szabadság 650.000 ember - 00:10
5 funkció egy modern PBX, amely minden menedzser kell tudni
A Nikkei emelkedett magas, közel 26 év a várakozásokat a jó vállalati eredmények - 00:05
5 funkció egy modern PBX, amely minden menedzser kell tudni
Moszkva United Energy Company keres ügyvédi csőd - 12:00
5 funkció egy modern PBX, amely minden menedzser kell tudni
COP garantált orvosság krími vállalkozók - 12:00
5 funkció egy modern PBX, amely minden menedzser kell tudni
Villamosítása Kaluga autópályán - 11:55
5 funkció egy modern PBX, amely minden menedzser kell tudni
Fesco VTB nyit hitelkeret $ 680,000,000 - 11:50
5 funkció egy modern PBX, amely minden menedzser kell tudni
A Bíróság helybenhagyta a mozgását egy pert a bank „Trust” - 11:45
5 funkció egy modern PBX, amely minden menedzser kell tudni
Két újabb rekordot az amerikai piacon - 11:41
5 funkció egy modern PBX, amely minden menedzser kell tudni

Kapcsolódó cikkek