Tottenham szenvedett vereséget a második a sorban a Premier League

„Tottenham” szenvedett egy második vereségét a sorban a Premier League

„Tottenham” szenvedett meglepő vereséget a hazai „Fulham”, hogy feladja csak egy cél a saját korábbi játékosa Dimitar Berbatov. A második veszteség egy sorban jelentősen megnehezíti a feladatot a „sarkantyú” nyerni egy helyet a Bajnokok Ligája zóna.

Egykori klubja ellen kimentem játszani Dimitar Berbatov. A kompozíció a „nyár az emberek” nem változott meg a döntetlent „Sunderland”.

Az első felében jelölték, és a szegmensek is, ha a túlnyomó fölényét a „Spurs”. Azonban az igazi pontozási esélye a hosts „White Hart Lane”, és nem hoz létre a kivétel fejléc Gareth Bale, amikor Sascha Riether át a labdát a gólvonalon. 45 perc, mindkét csapat együtt sikerült csak egyszer megtörni a cél.

A második félidő kezdődik, és a „Fulham” képes volt megnyitni egy fiókot. Ashkan Dejagah küldött áttörést a jobb Riether, aki befejezte a transzfer a vonal kapus, és Berbatov előtt Kyle Naughton, és ütött a kapcsolatot kapus - 0: 1. Bolgár szerényen ünnepelte a cél ellen egykori csapata.

58 perc elteltével „kertészek” majdnem megduplázódott az állás. Etetés után és sarok megkönnyebbülés labdát a távoli post Brede Hangeland feje ütött a pólus közelében, de a külső oldalán.

A játék „Spurs” nem megy jól, és Andre Villas-Boas úgy döntött, hogy igénybe cserélni. Közben „Fulham” szándékosan adta a kezdeményezést, de a védelmében saját kapuk működnek nagyon megbízható. Egy pár csodálatos takarít Mark Schwarzer engedélyezett „hétvégi házak”, hogy megvédje a győzelmet.

„Tottenham” szenvedett egy második vereségét a sorban a Premier League és a játék veszélyben nagyon hamar kívül Quartet, mert a „Chelsea” és „Arsenal” nem alszik. Nyilvánvaló, hogy a hatalom csapat André Villas-Boas nem korlátlan, azonban, és ez a feladat az edző, hogy megfelelően kiszámítja a lehetséges hosszú távon.

és az eredmény logikus, mert egy nexyy részt minden versenyen használni.