Tisztek All Around

Alkalmazása sokoldalú alakultak alapján teljes körű TRP.
Mivel 1940-ben a katonai öttusa verseny vált a programban szereplő a bajnokságok a katonai kerületek.
A 50-es évek tűntek a program a fegyveres erők, a Szovjetunió bajnokságok, olimpia, világbajnokság Sport Bizottsága baráti csapatok. Alkalmazás-round körében végzett személyzetét Belügyminisztérium a Szovjetunió és a szovjet KGB.
Például a katonai triatlon - forgatás, 400 méteres akadálypályán, és dobott gránátot.
Officer-körül - lövészet Makarov pisztoly, torna, úszás 100 m, át 3 km.
Aviation-körül - loping, trambulin, torna kerék, lövészet, futás a parttól 1000 méterre.
A hivatalos Kombinált Események a belügyminisztérium és az érintett Öttusa shestibore.
Shestibore közé futó 100 és 1000 méter, a távolugrás, dobás gránátok, úszás száz méter, akadálypályán forgatás a PM.
Öttusa más volt, hogy magában a nagy sebességű manőverezés egy motorkerékpár oldalkocsis helyett dobott gránátot, futás távolság hosszabb, mint 2 km-re.
Egy kissé módosított formában vannak all-round tiszt körében végzett tisztek a hadsereg és a belügyminisztérium a Commonwealth országok.

1976-ban a program tiszt Kombinált Események versenyre ilyen típusok:
felvételi a Makarov pisztoly - 3 próba, és 10 lövést. A 25 m távolságban.
freestyle - 100 m;
torna - gyakorlatok a párhuzamos sávok, vízszintes sáv, boltozat keresztül futó kecske lábait;
Kereszt 3 km (a sportolók több mint 36 év - 1 km.