5 cent Nissan Micra (Nissan Micra) 2018 Machine

Ideálisan használható a városban. Egy töltés elegendő a 400 kilométert. (Az autópálya sebességgel 90 km / h sebességgel 5 literes befolyásolja kiegyensúlyozott sebességváltó áttétel, 5 sebesség előre) parkolni lehet sokkal könnyebb, mint a nagyobb és hosszabb autók, mozgékony, a megfelelő gumik távolság jelentősen megnő, az összes szükséges alkalmassága az autóban van (hálózati kiegészítők, szervokormány, fűtött ülések, Conder, tolatóradar, kihangosító, stb stb), tágas utasok, pick-up, hogy 80 km / h, megfizethető árak fogyóeszközök és tartalék. alkatrészek és meleg télen.

Viszonylag kis törzs, de sdivnutom előre a hátsó ülésen (mozog sínen), a csomagtartó kapacitása nőtt majdnem fele, de nem ült vissza.

Üzem közben csak az olajcsere és szűrők. Plus toe-gumi a változás után.

A nagy városi autó, de lehetőség van a város alatt normális bélés a kormánykerék és az ülés. Megyek az ötödik évre. Nagyon kényelmes, kényelmes, gazdaságos. És a törzs, az úton, nagyon tágas. Szalon I egyesítjük, a szövet könnyen tisztítható nedves ruhával szokásos.

Hátránya nem talált

Gép, csak szuper, szeretem a kislányomat. A nyomvonal sok esélye adni!))) Gyorsít 160, nem megy tovább, de 160 kemény, optimálisan a pálya körül egy jó aszfalt 120 -140.V város volt a csoda, hogy könnyű parkolóhelyet találni, és az út nagyon kényelmes újjáépíteni! ez az első autó nagyon féltem, amikor elkezdtem menni, de ez a lány egy jó segítő. Nagyon kényelmes, hogy mindent, amit lehet, egy lány (nő) egy út))) Tudom, hogy magamnak))) úgy, hogy a lányok, akik úgy döntenek, egy autó ezt, ha még nem utazott soha nem a mikro-, nem fogja megbánni!

Hiányosságok az ilyen net.Nu szigetelés nem 100 százalékos, ismét annak ellenére, amit sravnivat.v kategóriájában ez jó! Nekem személy szerint mínusz most, kívánatos lenne, hogy a gép 160 és több lovas! Ez az, ami annyira negatív világos belső, nagyon is piszkos, de ez nem a gép mínusz a újra, és azt hiszem, mindenki, aki világos belső) Több eszik egy országúton lesz egy jó próbálkozás, és kézzel rokka, valamint a fej és az agy, de aztán megint egy városi autó helyett egy SUV, így ez mínusz tőlem személyesen, hanem mínusz a gép! és személyesen nekem, hogy Goro Igen, különösen Moszkvában, ez a gép nem gyengéi

Majdnem 4 év, és 35 ezer távon nem volt kár, hála Istennek! Csak így és ha az első fékek cserélve kalotki!

Kapcsolódó cikkek