5 cent BYD F3 (f3 ajánlat)

Dolgozom a szolgáltatást, és azt lehet mondani - az egyik legmegbízhatóbb kínai. Motor és sebességváltó Mitsubishi Lancer 9, van egy kis különbség a hengerfejben, a bevitel, stb, de azt mondanám, hogy a kínai javították a motor nem jár látható 500.000 és megy gond nélkül. A csak viselni az olaj elválasztó gyűrű Rheine 250.000. Meg kell egy sor gyűrűk nem drága. Ez körülbelül 4 motor G18. E szerint a box futásteljesítmény viselni viseli az elsődleges tengely. Az ára körülbelül 500 rubelt. Felfüggesztés Toyota Corolla 120 robusztus és energiaigényes. És így alapvetően fogyóeszközök változik az időben, és a gép nem szállít problémákat. Ki írja a CV közös, így meg kell nézni a portok, és annak ellenére, hogy a cég, hogy.

Árnyoldala vas vékony, mint a Priory róla, de ha a tulajdonos követte az autót kilincsek, beleértve üregek. Hogy egy ilyen gépet vehet maguknak.

Az autó nem szeszélyes. Nagyon olcsó működtetni.

Ez korrodálja a vas

Üzem közben csak három év Release csapágy

Gazdaságos motor, tágas belső tér, nagy csomagtartó.

Gyenge szigetelés, vékony LCP.

Úgy döntött, hogy elhagyja azt a véleményét, mert van egy kis ugratta Eugene Peter! SZILÁRD PLUS! Ahol ez nem volt, és az alsó és Tambov többször Voronyezs volt tekerve, és még Krch és Donyeck, valamint a sok horgászat, mellesleg kiváló áteresztőképesség, hibáztam a crossover, ahol nem tudott átjutni! Nem sikerült egyszer sem, ellentétben a Eugene Peter, aki elhagyta nem annyira hízelgő Koment! Igen, voltak kisebb problémák, amikor vettem a nagyapám, de ő követte rosszul nézett tiszta volt, helyébe a csont felfüggesztés, gyújtótekercs, vastagsága hátsó fék, kuplung mester és minden bizonnyal megváltoztatta az olaj- és övek, beszorult a helyzetjelző világítás xenon (mellesleg szemét ütés), hosszú távú xenon (szörnyek) mindent megtett magát, több problémát nem tudom! Azon, hogy sok az úton Siligere megölték, roll ott kétszer, és bár henna! Benzin eszik legalább egy sorban egyáltalán során öt nem igazán tágasabb belső tér, kényelmes bőr, könnyű irányítás, beragadt magintolu 2DINkupil keretet TAYOTA és minden szuper! Futott 140000, repül, mint egy golyó cseréje után a szelep tömítés (álló acél gyár, átfedő fül emelet)! Gyorsul 190 km / h egy fillért sem, a felesége ijesztő!

Két mínuszok, de nem komoly, ha tudják róla korábban, és nem zavarja egyáltalán!
1. Az alsó az ülés terület (köztük), a védelem a hangtompító, még mindig az anyákat biztonsági öv csat, az egyik része a test (hegesztők azt nevezzük hajó) van hegesztve, hogy nem túl jó, nincs lezárva helyképző egyfajta füle, repülnek az összes szennyeződést és a vizet, stb! Megoldás: Brew ezek nagyon fülébe azok fedezésére speciális tömítő kültéri használatra (I használt gumi), és kenje az alsó gumi öntött (Mastic gyanta) az utastérben, még nem Shumkov szinte zajtalanul!
2. hiánya zajszigetelés, persze ő még mindig ott van, de egy középszerű! Megoldás: elsüllyedt minden egy és antishum és antivibro, bontott szalon, vágott a helyén, kiderült, nagyon hatásosan, de üzembe mindent vissza Shumkov probléma, túl kövér, de nem olyan! Bit pomateritsya begyűjtött még mind vissza Shumka formáját öltötte, amire szüksége van minden szuper volt!
P.S: Lehet, hogy valaki van a megoldás ezekre a problémákra, de a lényeg, hogy vigyázzon az autót, és azt hiszem, egyetértenek velem minden normális vezetők!

Ez az első külföldi autót, amelyben ért, és nem sajnálja! Az első baleset - egy tekercs előtt hegedülő csak az orosz és nem sok a külföldi autók, de van néhány hiba! Utaztak Moszkva, hirtelen csak elvesztette a tapadást és az autó lett a troit, világít a csekket! Volt egy kis pánik, de szükséges, hogy menjen egy éjszakát, és senki sem hívja! Megérkeztek a reggeli fordult egy ismerős diagnózis (barátja a barátom volt)! Diagnoszta megjelent során tompa, ellenőrzött mindent, még akkor is, lambda-szonda van csavarva az első, azt mondta, hogy vásárolni gyertyákat, és bár a jelenlegi nem dolbanulo nem tudta, hogy mi történik, de aztán kifejtette nekem az orsó és azt javasolta, hogy megvegye ez fogja felváltani! Úgy döntöttem, elég szolgáltatás, és helyébe magát, kiderült, hogy tévedett, és itt, a tekercs borította szomszédos általában javítani! Ezután a fő kuplung, a haszon nem repül egyszerre, de van valahol, hogy kezelni nagy szégyen, de ott rögzítse kemény, de csak a felfüggesztés (csont) bement szolgáltatás, de nem kell az enyém sokáig szomszéd, én a saját eszköz és amikor megkérdezte, hogy miért jöttem neki, ha csinál mindent csak azt mondom, hogy meg kell emelnie sokkal kényelmesebb. Ezek a történetek itt! Azt tanácsolom ezt az autót!

Kapcsolódó cikkek