44 értékelés alapján körülbelül Barro át Bobruisk g Minsk autópálya 5 km

Vettünk egy matrac „Elite” majdnem 6 évvel ezelőtt Minszkben. Ők építették otthonaikat, és nagyon álmos az ágyon, mielőtt a kanapén aludt, hát fájó. Csak álmodtam egy jó matrac, sok információt gyűjtött mik a matracok, azok tulajdonságait, az árak, és így tovább. D. Ennek eredményeként egy zsákutca, mit kell vásárolni, t. Hogy. A félelem, hogy emelt finanszírozáshoz befektetni alacsony minőségű dolog. A kétségbeesés, hívta a termelés „Barro”, és meglepő módon, azt mondták, és ez volt a szombaton. Sajnos nem emlékszem a nevére a munkás. további ›

Megvettem a matrac a cég boltban. 15 nap után kezdtek jönni eresztheti az oldalán. Az üzlet kapott a ragasztó. 2 évig - még beillesztett, az ellátás pedig még ragasztó. Mert matrac-ben több mint egy sor bútor. Hogy az ilyen termékeket.

Rendeltem a matrac és az alap. Vártam egy hónapban, mint az alap állítólag Oroszországban. Most hívtuk - délután fog. Elmentem a hőcserélő állt a sorban pénzt váltani. Hazajövök - hívja. Ma azt mondják, nem fog működni. következő gép lesz két hét múlva. Persze, nem voltam hajlandó. Hegyi üzletemberek, nincsenek szavak.

Rendeltem a matrac és az alap. Ez két hétig tartott, és igyekezett átjutni, az online áruház nem működik, hívja a termelés küldik az online áruház - egy ördögi kör fordul. Még a különleges szállítási idők nem lehet tisztázni.

Recommened ne szórakozz matracok Barrot. Annak ellenére, hogy az alacsony ár a minőségi ügyfélszolgálat érvénytelen. Rendeltem két matraccal. Beleegyeztem, hogy fizetés átvételkor Moszkvába. Egyetértek az összeget. Az eredmény: ők hozták csak egy, a második hozta a jövő héten. Az ár a végén nőtt mintegy 1500 orosz rubel. És ahelyett, hogy a bocsánatkérésre, Andrew Adol'fovich - társtulajdonosa a vállalat és annak képviselője Moszkva - azt mondta: „Nem tudom, mit tárgyalt a Belarusz Köztársaság, az ár egy ilyen gombra. ›

Vettünk egy matrac „Elite” majdnem 6 évvel ezelőtt Minszkben. Ők építették otthonaikat, és nagyon álmos az ágyon, mielőtt a kanapén aludt, hát fájó. Csak álmodtam egy jó matrac, sok információt gyűjtött mik a matracok, azok tulajdonságait, az árak, és így tovább. D. Ennek eredményeként egy zsákutca, mit kell vásárolni, t. Hogy. A félelem, hogy emelt finanszírozáshoz befektetni alacsony minőségű dolog. A kétségbeesés, hívta a termelés „Barro”, és meglepő módon, azt mondták, és ez volt a szombaton. Sajnos nem emlékszem a nevére a munkás. további ›

Kedves Vaszilij Anatolievich, szeretnénk kifejezni hálánkat a lelkiismeretes megközelítés a munka a fogyasztókkal. Rátérve a segítséget, hogy távolítsa el a matrac hiba, voltunk kellemesen meglepett a fogékonyság és a megértés, különösen OTC Oguretskogo vezető Nyikolaj Stepanovich (velmi pryemna volt chuts natív MOV, csonka zrazumela) megköszöni (VYALIKAE Dzyak!). Ő volt elfoglalva, mi kérdés és néhány napig, gyorsan megoldotta az összes problémát. Köszönöm, hogy reagálnak az ügyfelek számára. további ›

Barro vásárolt Elite. Ez egy jó matrac, 1, 5 hónapos működése nincs panasz.

Sok vállalkozás a városban Bobrujszki munka kis pénzt, és a minőség, mint cég Barrot. Vásárlás matrac más cégek, nem csak a Barro, azok nem felelnek meg a minőségi jel!

Rendeltem egy matrac az interneten keresztül három héttel ezelőtt. Claims szolgáltatás nincs jelen, az illata ragasztó mállott 2 napon az erkélyen. De a termék minősége rendkívül elégedetlen. Ilyen rövid ideig tartó használat (alszik tini 70 kg) és a tompított matrac rendesen válnak tapintható tavasszal. És egy sor luxus! Én nem ajánlom ezt a gyártó senkinek. Ez szörnyű elképzelni, hogy mi minősül egy sor „Economy” a „Barro”.

Vezető ICHPTUP „Barro” Baranchuk VA Kedves Vaszilij Anatolievich, az emberek mindig él a remény és a hit a jóság az emberek körülötte, és én sem vagyok kivétel. Szeretném kifejezni őszinte hálámat a fejét OTC Oguretskomu Nikolai Stepanovich villámgyors állásfoglalása a kérdés, nevezetesen felügyeli a javítás fedezet Nick-1 ágy, szerzett Gomel shop „Bútor City”. A hiba Case fáj, hogy nem öntudatos, megpróbáltam kijutni a szervezet. további ›

Vásárolt egy kiságy, matrac vált választás kérdése, hogy ez (él Minszk). Internetes kereséssel folytatta www.barro.by oldalon, válassza ki a megfelelő modellt latex és kókusz „sajt 602” rendreutasít, azt adja meg az árat, a rendelkezésre állás, a válasz: „Engedje meg, hogy a szállítás, 4 nap alatt, az ár, mint a helyszínen ”.. Ok, elég, de hangot adni a kérelmet annak az ár és az eladó, hogy meséljek a hang megváltozott, és a felhasznált anyagok után a válasz: „Adjon meg egy konfigurációs részében az” általános dobta cső. további ›

Nagyon jó matrac, akkor egy nagyon hosszú ideig a feleségemmel úgy döntött, és vettem még Barro 528. Várt 5 nap, tapasztalt, de minden jól végződött. Kaptunk, csomagolatlan, először megszagolta az összes - nincs szaga, vagy bármely és minden, mint a képen. Nem tudom, hogyan fog működni, de eddig minden, amit ígért, megvan. Köszönjük!

Sok levelet a minősége a matrac. Hónapja vásárolt egy matrac 505 állás után 3 napig minden gond eltűnt. Ha követed a gyártó ajánlásait a matrac nem probléma. Most már értem csak öröm.

Pocsék minőségű bútorok

Tegnap, végül egy két hetes késés volt a boltban a készlet: ágybetét és a matrac. Matrac valami szaga, remélem rontja. De a szerelvény az ágy vált szilárd nervotrop. Corners rögzítő csuklós lapot hegesztett tolva a sík E testület, amikor a csavarok meghúzása kanyarban, és az ágy lesz hasonló a raskoryachenny hajót. Mintegy hegesztés külön beszélgetést. Vettem egy képet, és azt mutatják, hogy a hegesztők nem tud főzni. A lyukak a fa panelek. további ›

Írja szaga egy nap vagy egy hónap, tartottunk egy héttel az erkélyen - viharvert igen, de a káros hatásai miatt nem szűnt meg. Egy jó matrac általában szagtalan kémia. Nem sok hiányzik egy alvást, reggeli fejfájás és gyengeség. Fokozatosan száraz bőr és egy szörnyű allergia, mint a leégés piros foltok az arcon és a kézen látható test felhalmozódik mérget juttatott a balsorsú vásárlást. Felmerül a kérdés, hogy miért nem tud megszabadulni a matrac? Néha elhagyta a vendégek számára a nyaralás, a tested. további ›

Rendezett matrac hozott néhány nap, üdvözöljük a beszerzés (a gyermek). Úgy tűnik, minden rendben van, és a szolgáltatás és az ügyfélszolgálat, de van egy - de nem tudom, ha ez úgy, ahogy kell, a matrac rosszul büdös ragasztó eltávolításkor csomagolásban. Az első éjszaka a baba nem alszik, és a második valószínűleg nem fog, ha nem kopik le. Ha nem, akkor szerencsés vissza - az egészség sokkal fontosabb.

Kapcsolódó cikkek