20 inspiráló idézetek Mike Tyson

Azt akarom, hogy tartsa tiszteletben magam, de nem tudok. Nincs Isten nevében, vagy bármilyen vallás, hanem a nevét önbecsülését. Csak azt akarom, hogy nem jó dolog, hogy az én gyerekek tisztelnek.

Amíg nem perzisztens és türelmes, akkor lehet kapni mindent, amit akarunk.

Én általában nem adnak interjút a nők, kivéve, ha azt szeretnénk, hogy aludni velük.

Amikor felmegy, barátaim tudják, hogy ki vagy. Ha esik, akkor tudja, hogy ki barát.

Ne aggódjon hibák. Dől. Egyszer valaki egyre gyorsabb, és valaki folyamatosan hazudik és nyafog.

Félelem - a legjobb barátod, és a legnagyobb ellensége. Ez olyan, mint a tűz. Te irányítod a tűz -, és akkor főzzük rajta. Ön elveszíti az irányítást - és aludt egész, és ölni.

Amikor küzdök valaki, azt akarom, hogy ő akarata. Azt akarom, hogy a bátorságát. Azt akarom, hogy dobja ki a szívét, és mutassa meg neki, hogyan néz ki.

Álmodozó vagyok. Az álmom az, hogy a csillagok. De ha én hiányzik egy csillag, még mindig rake néhány felhők.

Senki nem akar felébredni hajnali négy és menjen futni, amikor még egészen sötét, de szükséges. Az egyetlen ok, miért csinálom ezt ilyen korán - Azt hiszem, hogy senki más nem ez. És ez ad nekem egy kis előnyt.

Ha valaki felkel bukása után - nem fizika, egy karakter.

Az életemben még sok darabjai a múlt. Mindezek sebek még nyitva vannak. Tudod, az élet - egy állandó harc. De nem fogom feladni. Minden alkalommal, amikor akarok csinálni, kezdem azt hinni, „újra megpróbálom.” Az életben oly sok hegyek, amelyben meg kell mászni ... Die - könnyű, kemény - élni.

Imádkozom egy csomó, de még mindig a pokolba minden, amit tettem, de ez nem akadályozza meg, hogy élvezze az életet itt és most.

Ha látok egy ember, akiben van egy szikra, én tüzet gyújtok rá.

Sokkal jobb, hogy beszéljen tele szájjal, mint a néma kitömött pofa.

Én örökké fog élni a harcot - így vagy úgy.

A másik dolog aggaszt - ebben az időben. Az idő olyan, mint egy könyv. Van eleje, közepe és vége. Ez csak egy ciklust.

Az igazi szabadság - nem kell semmit. Én sokkal szabadabb, amikor nem kellett egy fillért sem. Tudod, mit tettem? Tettem egy kalap sí, régi rongyok, és kiment az utcára, hogy kér egy kicsit.

Annyira megfélemlítették ellenfeleit, sokan féltek tőlem, még mielőtt a gyűrűt.

Elkötelezettség a sport és a nagy áldozatokat lehetővé tették számomra, hogy egy világbajnok. Mindenki megy a bajnoki cím a maga módján. Az én esetemben ez egy áldozat és makacssága. Igen, én nagyon makacs.

Örülök, ha hívnak őrült, igen, én vagyok őrült, örülök ez csak azért van, mert nincs elég bátorsága, hogy nem őrült dolgokat.