1089 TN - Zhdanovichi - Uruchcha-2, 4 (stroyrynok) - taxi - közlekedés

Amikor felveszi a kapcsolatot, lásd, kérjük, hogy a portál Otzyvy.by

Ma porostoyal a végállomáson stroyrynka körülbelül 8:35-09:40. És én nem várt busz 1089 (múltak metró), kifejezetten későn dolgozni. Szégyen, hogy a nap előtt, kifejezetten kérte a vezetőt, hogy mit menetrend van reggel, és azt mondta nekem, hogy minden 15 perces út. A legtöbb busz levél lógott a menetrend, ahol azt figyelték meg, hogy menjen a végén at 8:45 és 9:30 a pillér a menetrend írva, hogy mozgás intervallum 15-35 percig. És így minden igaz!
Undorító munkáját ezen az útvonalon, különösen azok számára, akik választja meg annak érdekében, hogy a munkát.

Interesonoe leginkább az a tény, hogy a menetrend minibuszok 15-30 percig állni 40 percig, hajtott egyetlen és a harmadik oldalon!
Srácok akikkel dolgozik, ha vezetsz már abba?

Állt a buszmegállóban „Stroyrynok” 1 óra 20 perc hideg, az emberek, akik velem voltak köpött és eloszlott 30 perc várakozás, én is ettem otthon nagyon elégedetlen a munka, a menetrend megadott várakozási idő 5-10 perc. Én csak arra volt ideje, hogy pillantást menetben útvonalon 80 (Uruchcha-robin). Perturbáció nincs korlátozás. Útvonal 1089 Szükséges, hogy felgyorsítsa és minél több felelős csapat.

Ma (szerda). Akart menni Zhdanovichi. Állt a buszmegállóban Uruchcha 10-50 és 11-30 (azaz 40 min.) - nem teljesítette egy busz 1089. Mi. Meg kell adni az intervallum 5-10 perc, ha ő valóban 10, vagy akár 20-szor nagyobb. Az útvonal mentén 1280 (Uruchcha-robin) ez alatt az idő telt el a 7 autó (különösen figyelembe véve), amely megfelel a kérelem benyújtásának időpontjában.

ez kár, hogy nem emlékszik a szám, de elment az idő egy részeg fiatal vezetők. 1 alkalommal közel futott át a járdára, megüt egy második alkalommal úgy, hogy minden gondolat felborulhat. A buszmegálló pár ember kérdezte hangosan, hogy elhagyja, de nem hallotta! amikor elkezdtem menni, minden felháborodott, így ő is egy mat minden eltakarja.

b, ahol a menetrend, hogy. és néha várni a probléma, és gyorsabb -át. menni.

Pilóta nagy fehér Ford 4999 nagyon szép, udvarias, barátságos! Och.horosho túrák.

Kapcsolódó cikkek