10 tipp, hogy hogyan kell írni egy jó köszönöm levél

Elmentünk az interjú egy külföldi vállalat? Struck ott minden tehetségét és képességeit? Bravó! De túl korán pihenni. Most van itt az ideje, hogy írjon „Köszönöm levél” (levél köszönhetően). Lássuk, mi ez a levél, és milyen áron meg kell írni.

10 tipp, hogy hogyan kell írni egy jó köszönöm levél


Köszönöm levél - ez a levél, hogy írsz, hogy a leendő munkáltató az interjú után. Ebben lesz szeretnék köszönetet mondani neki elvesztett idő, és a lehetőséget, hogy interjút ebben a cég. Ebben a levélben egy emlékeztetőt, hogy még mindig érdekel a munka, és hangsúlyozzák annak előnyeit. Amikor írom ezt a levelet, vegye figyelembe az alábbi ajánlásokat:

Levelét a nap folyamán az interjú után

Ne habozzon, hogy levelet írni Köszönöm, még ha az interjú egy katasztrófa volt. Meg lehet próbálni, hogy „újrajátszása” a választ néhány kérdésre. Próbálja használni kifejezéseket, mint „nem voltam teljesen elégedett a választ a kérdésre, én vezetési stílus, és szeretném megragadni az alkalmat, hogy röviden újravizsgálja azt” ( „Nem igazán tetszik a válasz a kérdés az én stílusom kezelése, és szeretném megragadni az alkalmat, hogy ismét röviden válaszolni .. „). Természetesen az interjúk nem lehet átírni, de legalább meg tudja oldani a legnagyobb hibákat. Jó Köszönöm írni működhet csodálatos desszert után egy meglehetősen hétköznapi étkezés.

Ne használja a levél sablonokat, írja a szíve. Minden e-maileket az interneten munkáltató már sokszor láttuk, és valószínűleg már nem is azt mondják, hogy hozott egy oldalon. Próbáljunk meg valamit egy interjú a levelében. Ez segít emlékezni, és álljon ki a teljes tömege jelöltek.

Használja ezt a lehetőséget, hogy azt mondják, hogy elfelejtette, vagy nincs ideje is beszélve egy interjúban. Egy jó lehetőség lenne egy ilyen mondat: „Említetted, hogy szükség van egy asszisztens, aki erős” emberek „készségek, és ez egy olyan terület, ahol én excel. At Bla-bla Company, segítettem a menedzser építeni egy hűséges ügyfélkör ... „(” Említette, hogy szükség van egy asszisztens erős emberekhez, és pontosan ez az a terület, ahol én is. Ezek bla bla I segíti a vezetőket, hogy egy erős ügyfélkörrel ... „)

Olvassa el írni sokszor. Győződjön meg arról, nincs-e hiba vagy hiba vagy szerkezetek is érthető kétféleképpen.

Ne felejtsük el megköszönni minden tagja a csapatnak, amely segített kapsz ezt az interjút. Ha valaki hozott kávét az interjú során, akkor lehet említeni ezt az embert. Ez megmutatja a figyelmet a részletekre és az elkötelezettség a munkahelyen.

Ügyeljen arra, hogy a „vállalati kultúra” a társaság (vállalati kultúra). Ha egy cég több hagyományos, meg kell írni egy Köszönjük írni papírra, és küldje el e-mailben. A modern vállalatok fogja közelíteni, és a lehetőséget az e-mail. Optimális esetben, ha csinálsz valamit, és akkor. Egy e-mail jön gyorsan, ami fontos, ha a döntést néhány napon belül. A „valódi” betű hagy egy hosszú kellemes utóízt. Természetesen figyelembe kell venni a modern valóságot. Mindannyian tudjuk, hogy az igazi levél Oroszországban jöhet egy pár hónappal az interjú után.

Ha említette az interjú során bármely tudományos cikket, vagy egy könyv, amely érdekelt a forrás, biztonságosan hivatkozást tartalmaznak ezen információk levelében.

Tehát az ideális levél lehet kinézni:

Kedves Mr. Brown:
Köszönöm szépen a lehetőséget, hogy interjút a pozícióját asszisztens. Élveztem beszél veled, találkozó többi tagja a személyzet, és a lehetőséget, hogy többet tudjon meg ebben a helyzetben. Nagyon érdekel ebben a helyzetben, és a lehetőséget, hogy csatlakozzon a csapathoz.
Ez a munka olyan, mint egy nagyon jó egyezését tudásomat és tapasztalat, valamint az ezen munkát. Ahogy megbeszéltük, akkor kell valaki erős szociális készségek, és a tapasztalat, amire szüksége van. Ezen túlmenően, a jelenlegi feladat, mint a személyes asszisztens Bla-bla cég nyújtott lehetőséget csiszolni tudásomat. Az utolsó felügyelő azt mondta: „Ben az egyik legkeményebben dolgozó alkalmazottak. Ő barátságos és professzionális ügyfélszolgálati képességek segítettek a cég a megújuló energiaforrások 20 százalékos bevétel növekedést tavaly.”
Nem látom a vezetői asszisztens szerepét punch-nappal, 9: 5-höz munkát; Én leszek a „jobb keze” - segít kezelni a napról-napra műveletek, az önkéntesség speciális projektek, és biztosítja a cég úgy van elhelyezve, a növekedés és a nagyobb nyereséget.
Ismét köszönöm tekintve nekem ezt a nagyszerű lehetőséget. Kérjük, tudassa velünk, ha bármilyen kérdése vagy problémája van, vagy további információra van szüksége. Alig várom, hogy a tárgyaláson meg a jövő héten, és reméljük, hogy csatlakozzon a személyzet hamarosan.
Üdvözlettel,
ben Zöld


Seb magukat a fejük
lehetőséget, hogy interjút - a lehetőséget, hogy interjút
személyzet - a személyzet
Nagyon jó meccs - egy nagyon jó meccs
hogy csatlakozzon a csapathoz - csatlakozik a csapathoz
csiszolni tudásomat - fen tudásomat
ügyfélszolgálati készség - képes a szolgáltatás az ügyfelek (kliensek)
vezetői asszisztens - menedzser asszisztens, vezetői asszisztens
köszönöm tekintve nekem - köszönöm a figyelmet az én jelöltségét

Ne feledje, hogy ez a levél az Ön teljes tömege jelöltek. Azt mondják, hogy ma már csak 20 százaléka jelölt írásban Köszönöm levél után egy interjúban. A munkaadók egyetértenek abban, hogy néha ez a kis levél játszhat fontos szerepet, és a mérleg nyelvét az Ön javára. Tehát ne legyen lusta, és biztos, hogy írjon Köszönöm írni. Még ha nem felelt meg ebben az időben, van esély arra, hogy a munkáltató emlékezni fog, és hívja fel a hasonló helyzetben a jövőben. Sok szerencsét!

10 tipp, hogy hogyan kell írni egy jó köszönöm levél

Kapcsolódó cikkek