10 Gondolatok Stas Davydov

1. ... Az új ismerősök:

Én általában nagyon boldog, ha találkozom egy ember, aki nem tud rólam semmit. Így tudok kommunikálni vele nyitott - és nem várta tőlem az online karakter Stas Davydov. Nemrég voltam az esküvőn egy barátja Szentpéterváron, volt egy ember „-nadtsat” amelynek én voltam „csak egy barát a fickó a menyasszony.” Ez tökéletes volt - Tudtam, hogy megfelelően kommunikálni az emberekkel.

Én szinte mindig nehézségekbe ütközött, hogy megmagyarázza az új ember, mit csinálok annyira. Ezért minél több én általában megpróbál, hogy kihagyja azt a kérdést, annak tevékenységét.

2. ... A félénkség:

Mint egy gyerek rettenetesen szégyenlős - még mindig tapasztalható némi nehézséget vele. Ezért már az iskolában, megpróbáltam harcolni a félénkség - vett részt semmilyen iskolában kezdeményezés, elkezdtem játszani KVN. Képzeld, sokáig nem tudtam még fenn szemkontaktust az emberekkel. Az egyetemen volt egy pasas - beszélt hozzád, minden alkalommal a padlót bámulta. Akkor azt gondoltam, „én csak nézni a szerepet?” És elkezdte kényszeríteni magam, hogy néz az emberek szemébe.

3. ... a megjegyzés:

Van szörnyű kézírás görbét. Például, én nem tetszett, hogy írok egy kis levél „p.” Két évvel ezelőtt, én nevelése és írni kezdett neki egy új általános, mindig írni egy ilyen kis megjegyzés, kényelmes volt, hogy a zsebében. Ezekben bumazhechki én magam egyfajta to-do lista, majd emelje bele a nap folyamán.

Az internet nagy lehetőség - lehet, hogy ideje, hogy kikapcsolja.

4. ... A saját gyengesége:

Riporterek soha kérdezni a motorom, és néha szeretnék beszélni róluk. Nyáron megyek velük, és télen - javítás. Van egy másik egytengelyes játék - robogó, most folyamatban van a helyreállítás. Going festeni fekete kerekek, és hogy két ilyen fehér csíkok a gumiabroncsok ... Ez az én gyengesége - én fajta ember, aki szereti, hogy felvette bármilyen technológiával. Nemrég tört ki a gép a fürdőszobában -, így ő feküdt az én két hónap. Nem vettem egy újat, azt akarta, hogy megtudja, mi van törve.

5. ... álmokról:

Annak ellenére, hogy az utóbbi időben nem aludtam valami miatt nem láthatjuk álmok. Az egyik leggyakoribb és kellemetlen - egy különös lépcsőház amit mászni. Jellemzően ez egy sokemeletes épület, de nincs létra vagy korlát, vagy egyáltalán szakaszaiban. Az álom, mint általában, nem megyek konkrétan - a lépcső és a szünetek új álom kezdődik. Nem hiszek a misztikus, ezoterikus összetevője álmok - Úgy vélem, a placebo-hatás, úgy vélem, a nagyság az emberi elme és a lélek. Ha szeretné, hogy higgyünk benne és hidd el - van.

Nagyon boldog vagyok, ha találkozom egy ember, aki nem tud rólam semmit.

7. ... karikatúrák:

Az utoljára sírtam régen - amikor néztem a rajzfilm Fagyasztott. Én általában tartani a fösvény ember könnye, de a szeme nedves időben. Ez volt minden, a moziban, és kellemetlen volt, hogy teret ad az érzéseit az emberek. Általában szeretem rajzfilmeket. Ha nem akar valamit gruzyaschego, én inkább nem nézni komédiák és karikatúrák.

8. ... a lányok:

Soha nem használt a népszerűsége, hogy megismerjék a lányok. A tudatalatti szintjén, úgy tűnik számomra, kissé alacsony. Azt mondják, hogy én megmagyarázhatatlan sikerül figyelmen kívül hagyja a figyelem jelei a gyengébbik nemhez tartozik. Lehet, hogy elindított egy egyfajta pszichológiai blokk, és azt elidegeníteni. Minden megy vissza a gyermekkori - nekem, egy kicsit félénk fiú, nem volt világos, mikor folyamatosan részt vett a lány. Az első lépések a részemről nekem jobban elfogadható.

9. ... anyámról:

A meglehetősen érett korban hozzám jöttek, hogy megértsék, hogy az anyám, kiderül, nem lehet igaz. Ez egy gyerek is vele vitatkozni, csak azért, mert nem mondja ki, mit szeretne hallani. Egy bizonyos ponton az életben, úgy éreztem, hihetetlenül mély hálámat a szülők mindent. Még ha csinálsz valamit ellen rendeletek - ez még mindig történik, mert a szülők. Hogy te, aki most - az eredmény a szülői.

Megpróbálom várható kevesebb ember, így nem adja fel őket.

10. ... a mindennapi:

Régen abszolutista, nekem nem volt fél-hang - csak fekete és fehér, csak jó vagy rossz. Idővel rájöttem, hogy az abszolút nem létezik, és az ember nem lehet cél. Itt van egy fájós hüvelykujj - és minden összeomlik az abszolút objektivitás. Ön építeni az ítélőképességét, közvetlenül vagy közvetve, az Ön pillanatnyi állapot. Ezért igyekszem várható kevesebb ember, így nem adja fel őket.

(Nézett 482-szor, 139 látogatók ma)

Kapcsolódó cikkek