Anji „játszott döntetlent AZ és kiesett az Európa Liga

A visszatérési mérkőzés 1/8 döntőben a Európa Liga tartottak Ramenskoye: Makhachkala „Anji” vette „AZ”, amely az első szakasz engedett a minimális pontszám (0: 1). A hazai pályán Haji Hajiyev csapat nem hit az ellenfél, és az aggregált a következő szakaszba ment holland.

Görcsösen újjáéledő Makhachkala klub, furcsa módon állt a küszöbön a történelmi eredmény: a negyeddöntőben az Európa Liga. Még egy évvel ezelőtt, a legjobb formáját, vagy legalábbis sikerült befejezni a 1/8 döntőben játszani „Newcastle”, ami valahogy emlékeztetett csak „Anji” aktuális.

Most, az úton osztályokon Haji Hajiyev sikeresen van még szerényebb ellenfél - legalábbis név szerint. Az elmúlt 28 mérkőzést azok holland kupa döntetlen nyer, és elveszítjük, ami ahhoz vezetett, hogy a jelen pillanatban egy szerény hetedik helyen a késedelem 11 ponttal az európai klub zónában. Az utolsó játék, „AZ” bajnokságot a párt elvesztette a „Twente” (1: 2), valamint a „Anji”, ahogy mindannyian emlékezni, egy erős akaratú döntetlen (2: 2) kizárták a „Spartacus” Valerij Karpin.

Grigalava általános volt különösen figyelemre méltó a partnerek között, és minden lehetőséget, vezeti őket. Központ rendszeresen kimutatható a szélsőséges határidős pozíciók, ahol engedélyezett a védők, hogy szabadon tevékenykedhetnek. És csak sárga lapot az első felében az energia túl Gia.

„AZ” nem siet, hogy szaladnia kell a támadást: alig Dick Advocaat, a mérkőzések vannak különítve a csapat miatt felfüggesztés, szerettem volna elveszíteni csúszós előny otthon. Ezért a holland az első 15 perc nem hozott létre komoly pillanatok, de a „Anji” tapasztalt eltérő módon támadni.

Azonban a legfontosabb pillanatban jött csak kapujában Kerzhakov. A 30. percben a látogatók lefoglalt birtokában voltak nagyobb valószínűséggel éri el a doboz „Anji”, és szerzett egy veszélyes szabvány. Gudelj ütött stroke stroke, és a labda elment a bárban, hogy az oldalán az igazítást. „Anji” idején elveszett a fészerben a Bukharov, amely sikeresen tartotta erős középhátvéd, „AZ” és Wuytens Rajna.

A holland volt, hogy továbbra is játszani óvatosan, mert a harc egyre kiszámíthatatlan. Ez nem a szórakozás, hanem a gondatlanság a csapatok kezelni a labdát, és nincs nyilvánvaló súlyossága. Fold riválisok mintha azt edző a holtszezon, nem felelős playoff meccs Európa Kupa. Dönthet az eredményét egyetlen pillanatra.

A második felében kezdődött, hosszú hatótávolságú csapásmérő Johansson, aki Kerzhakov kihúzta a kilenc; valamint a masszív „AZ” támadás egy kézzel, „Anji” védő és sikertelen befejező mozog a büntetőterületen kívül. Válaszul Buharov végül sikerült nyerni a ló harc, de lövése a kapu nem működik. A következő pontok voltak a pontot a Aliyev, de a kollektív akciók ukránok nem adnak teljes kitöréseket.

A védelem a „Anji” kissé „megette”, és egyre több dolgot kezdtek kialakulni a holland csapat. Miután Kerzhakov is húzta a labdát, hogy az alsó, más esetekben borított fúj védelem. Mkrtchyan elvesztette a labdát a kék és készült három támadást a három kapuikat, hanem a „AZ” úgy döntött, hogy nem folytatja ezt az elképzelést.

Több mint egy órát a csapat játszott, és a „Anji” semmilyen módon nem közeledett a dédelgetett cél - legalább egy. Erre a célra van szükség, hogy legalább elérje a célt, és Mahacskala azok halmozott nulla öt „AZ” 70 percig. Ideje volt, hogy rohan, hanem inkább abban, úgy, mint egy vendég, és ők is megértsék csak sikert tudnak dönteni mindent.

A csatában Hajiyev dobtak Eshchenko, Serderov és Islamnur Abdulavov - több dobás volt senki. Télen, a jelenlegi összetétele fog apránként, többek között Bystrov, amelyet már játszott Európában, „Zenith”, és ismételd meg a „Anji” nem tudott.

"Anji" nyert hasonlóság Nabal. Megtétele után közel a büntetést Bukharov, a hollandok ítélve magát fújni Aliyev, de a labda csak a jobb alsó sarokban a cél. Ezt követően, „AZ” balra húzni a három perc tiszta idő.

A következő pályán jött a standard és Kerzhakov, és elég zavarok a „AZ” sorozat jött létre, de a választék „Anji” most nem ad. A holland futott a számláló az üres hálóba, Mkrtchyan volt, hogy lerombolja az ellenfelet hátulról vagy eltávolították.

Az sípot Európa elhagyta az Európa Liga utolsó, és az orosz csapat. „Anji” fog összpontosítani túlélés a bajnokságban az orosz, a legközelebbi versenytársai - CSKA.