Állás fogorvos, Szahalini terület

fogorvos

GBUZ Tomari Központi Kerületi Kórház, az állami vállalat - Szahalin régióban.

A feladatokat az álláskereső a következőket tartalmazza: Profilonként munkáltató a munkavállalónak meg kell felelniük az alábbi kritériumoknak kívánatos: jelenléte a tanúsítvány, a szakmai speciális vagy prof. Átképzés képernyő 588 óra. A munkáltató.

Fogorvos terapeuta, podiatrist

Ltd. "DENT Suite" - Juzsno-Szahalinszk

Feladatok: terápiás, ortopédiai vétel. Követelmények: Felsőoktatás. Feltételek: az Orosz Föderáció TC szociális csomag Employment Opportunity képzés rezidensek biztosított lakások az első 2 hónapban a tisztességes Zar.plata 40.000 100.000

Fogorvos -ortodont (munka régió - Orel)

Fogorvos 32 - Szahalin régióban.

Gazdaság „fogorvos 32” Eagle, ő hívja a professzionális fogászati ​​team - fogszabályozó szakorvos, és kínál egy stabil jól fizető állást. A cég kiemelt. Electric). Itt megtalálja az összes lehetőséget a szakmai megvalósítás és kényelmes hely, ahol élnek. Gazdaság „Fogorvos 32” - 25 éves sikeres, stabil teljesítményt. 70.000

. karrier és hobbi; Mivel az egészséges - LCA a fogászat. életbiztosítás, amikor külföldre utaznak; A jó pihenést - további 3 napig szabadság rendszertelen munka.

BEELINE: Viszonteladók - Juzsno-Szahalinszk

. potolka- Teljesen formai kialakítása és vyplaty.- További előnyök és bónuszok a cég: a politika önkéntes egészségbiztosítás (fogászati ​​is), kedvezmények a vásárlás. biztosítás (fogászati ​​is) - Regisztráció összhangban a Munka Törvénykönyve - Az a képesség, hogy gyorsan karrier növekedés egy dinamikus kiskereskedelmi hálózat - Testületi mobilkommunikáció.

. Stabil fizetés bónuszok (képes befolyásolni a bevételek); Fizetett képzés; Orvosi biztosítás (beleértve a fogászati); Regisztráció összhangban LC. 55000

. (Az a képesség, hogy befolyásolja a jövedelem); Fizetett képzés; Orvosi biztosítás (beleértve a fogászati); Regisztráció szerint TC (fizetett szabadság. 55 000 dörzsölje. / Hó.

Szahalini terület Korszakov

. és bónuszok a cég: a politika önkéntes egészségbiztosítás (fogászati ​​is), kedvezményekkel vásárlási eszközök, a vállalati mobil kommunikáció és az internet, és több - te magad.

BEELINE: Viszonteladók - Szahalini terület

. egészségbiztosítás (fogászati ​​is), kedvezményekkel vásárlási eszközök, a vállalati mobil kommunikáció és az internet, és több - akkor nézd meg magad a minőségi szolgáltatás - Kényelmes.

Kap új munkahelyet kereséshez e-mailben

Érdekes tények a megüresedett pozícióját a fogorvos a Szahalin régióban

Jelenleg megüresedett fogorvos Szahalin régióban hez az alábbi szervezetek: Beeline, MTS, MTS kiskereskedelmi hálózat, PLC ..

Az esetek 58% -ában szükséges személyzet teljes munkaidős és 42% -a kínált részmunkaidőben.

Szórása fizetések egy adott keresési eredmények 184.239.

Friss blogbejegyzések

Ossza meg az eredményeket a keresési