Perm lesz plakkok Mihail Romanov és Ivan Bobylev

A végeredmény a mérkőzés 2: 1 volt támogatja a vendégeket.

Az első gólját az ötödik perc vendégeket. Több sikeres támadások kereszt a jobb oldalról a büntetést -, és a labdát is törlődjön Ivan Markelov, aki küldte a cél „vörös-fekete”.

De a hazai csapat egyenlített a 12. percben, köszönhetően a gyors támadás a jobb szélen Michael Kostjukov lehetett lőni az ellenfél kapujába, és a hálóba.

Azonban Markelov tudta megkerülni a védelmét „Amkar”, és hogy csapata még egy gólt a 28. percben.

Az év második felében a 87 perc, Nigmatullin sikerült elkapni a labdát repülő a cél, és nem hagyja, hogy ellenfelei fog előnyüket. Kísérlet az egyenlítésért 89. percében sikerült - az utolsó veszélyes a „Anji” az idő nem volt sikeres a „vörös-fekete”, a vendégek kapusa hárította a csapást.

A meccs után „Amkar” elvesztette az eredmény 2: 1. Most „Anji” van a 15. helyen a ranglistán, de a csapat szerzett 3 pontot, és helyzete megváltozik. „Amkar” 17 pont a 12. sorban.

Emlékezzünk vissza, hogy egy héttel ezelőtt, „Amkar” játszott döntetlent riválisokat Jekatyerinburg „Ural derbi.”