800 lépés vagy lépcsőház teszt

Jasper beach. süllyedés, amely 800 lépésben. úgy a legszebb és kényelmes Cape Fiolent. Bár az emelkedés a 800 fokos nehéz azt mondani, hogy könnyű

800 lépés vagy lépcsőház teszt

Ahhoz, hogy a gyönyörű tengerparton Cape Fiolent autóval kell menni Monastyrski autópálya és felé fordul St. George kolostor.

Önerejéből - buszjárat №3 buszmegállótól 5 km-re a buszmegálló, vagy CUM „kolostor”, 10-15 perc alatt 5 km-es, vagy fél órára a Központi Áruház. Itt hagyta abba:

800 lépés vagy lépcsőház teszt

Itt a pajzs mutatja, hogy megérkezett volna helyesen:

800 lépés vagy lépcsőház teszt

És azt kell menni a kapun, és menj át a kertben társadalom régóta vált egy ház:

800 lépés vagy lépcsőház teszt

Menj jobbra, az út, a tenger felé. Autóval a nyáron, akkor hívja vissza, és nem próbálja meg, lesz hová parkolni. jobban járni.

Miután letette a kertben társadalom jöjjön, hogy vizsgálja felül a pavilonban:

800 lépés vagy lépcsőház teszt

Amely kiváló kilátás Fiolent és kolostor

800 lépés vagy lépcsőház teszt

800 lépés vagy lépcsőház teszt

Csodálja? Ugyan, ez hol kezdődik a rendkívül egészséges a lépcsőn. Valójában azok, akik pihenni a környező házakat, és minden nap jön le, és a csúcsra, akár egy hetet is javítja a kitartást száma:

800 lépés vagy lépcsőház teszt

A lépcső elég jól felszerelt. időszakosan vannak padok. de az úton lefelé, akkor nem kell.

800 lépés vagy lépcsőház teszt

Nézz le, minden lépcsőn, hogy új fajok:

800 lépés vagy lépcsőház teszt

Édesem létra, nem? Valahol ott találkoztunk tizenéves, aki alig kúszott fel, és tréfásan könyörgött, hogy ne menjen le, mert akkor ez a szörnyű emelkedik.

800 lépés vagy lépcsőház teszt

Én vezettem minden lépést a sötét gondolatokat, még mászni ... Előző és a nő csak az elmúlt télen elhagyta szörnyű emlékeket, ahogy vitt meleg ruhát, és leült a padra, minden, hogy lélegzethez jusson, nos én nem szeretem felvonók.

Ez az egész strand:

800 lépés vagy lépcsőház teszt

A jobb oldalon áll a rock, amely eltér a homokos pályán. mintha ő egy másik helyre, és ez esett felülről:

800 lépés vagy lépcsőház teszt

Mi jön közelebb:

800 lépés vagy lépcsőház teszt

Közel van még szokatlan:

800 lépés vagy lépcsőház teszt

Első alkalommal látta ezt a csodát, ültem a rock hosszú ideig, aztán kiderült, hogy ezek a kövek, botok néha alá a tetején. és akkora, mint egy pár ököllel. Tehát jobb, ha megnézi, és eltávolodni a biztonságos távolságot.

Mintha ez a szikla esett a világűrben:

800 lépés vagy lépcsőház teszt

És ez az a híres kő szimbólum jáspis strandtól:

800 lépés vagy lépcsőház teszt

A nap volt szeles, a hullámok; és szerettem volna menni a vízbe:

800 lépés vagy lépcsőház teszt

800 lépés vagy lépcsőház teszt

800 lépés vagy lépcsőház teszt

A strand maga semmi különleges, véleményem szerint, önmagában nem csak egy strand, de a süllyedés és a környék meglehetősen szokatlan.

De itt és itt az ideje, hogy fel:

800 lépés vagy lépcsőház teszt

Azok számára, akik kétségbe vonják a lépések számát, ők meg vannak számlálva. amikor felemeli a látható számokat ugyanabban az időben, akkor kitaláljuk, hogy menni még sokáig. A búcsú pillantás a kő:

800 lépés vagy lépcsőház teszt

Ismét, fokozzák:

800 lépés vagy lépcsőház teszt

Ironikus, hogy a nő nem bizonyult pokoli, soha nem is használják a padok, maradt csak egy-két alkalommal, hogy a fotó. Ha nem chat és rendesen lélegezni, akkor még ilyen nevynoslivye mint én tudja, hogy ott könnyen.

Kedvéért az ilyen fajok abba kell hagyni:

800 lépés vagy lépcsőház teszt

800 lépés vagy lépcsőház teszt

Az utolsó pillantást a környéken már a tetején, voltam ott még 15 perce:

800 lépés vagy lépcsőház teszt

És a következő alkalommal, egy varázslatos hely, most már nem félek emelés:

800 lépés vagy lépcsőház teszt

Kapcsolódó cikkek